• 0
Sign in to follow this  
Followers 0
renathy

hostings?

Question

Nepieciešams hostings ne-Latvijas lietotājiem (pamatā apmeklētāji paredzami tai-pus okeānam). Man nav pieredzes ar Linux-u un vispār ar konfigurācijām - parasti to darīja cits cilvēks, es tikai programmēju... Taču tagad esmu situācijā, kad man vajadzētu ātri ieteikt klientam kādu hostingu - par ko nav nekādas zināšanas.

Tam jābūt pagaidu variantam, kamēr lapa vēl ir pusjēla un atrodas faktiski izstrādē.

Lapa ir uz Wordpress ar WooCommerce.

Es te palasīju, ka daudzi iesaka DO vai citus cloud hostingus. Šobrīd gan man šķiet, ka tas būt "par sarežģītu" (konfigurācijas un ierobežota laika dēļ -  nepieciešams max ātri).

Es gribētu sākumam kaut ko "vienkāršāku" un pēc tam, kad lapa faktiski būs gatava un palaista, domāt par pāreju uz DO.

Lūdzu, iesakiet kādu "pagaidu varianta" hostingu.

Tātad viena no pamatprasībām sajā "sākumposmā" ir cena attiecībā pret kaut cik normālu performanci, t.i., lai nav tā, ka lapa vairākas reizes downā būtu, bet arī neko baigi super nevajaga...

9 answers to this question

• 0

DO nav nekas pārāk sarežģits, ja nemaldos, tad tur pat var uzreiz uzcept Wordpress mājaslapu.

• 0

Kasspars - šis noteikti pagaidu risinājumam ir pārāk dārgs, neredzu ieguvumu, ja lapa vēl ir faktiski izstrādē.

• 0

https://platform.shvari provēt development plānu

Tad vēl protams visādi klasiskie bluehost.com utt.

Normālā gadījumā gan, laiku ko tu pavadīji rakstot šo postu tu varēji pavadīt DigitalOcean uzliekot VPS sev. Viņiem pilns ar manuāļiem. 

• 0

Nu, ok, paņēmu DigitalOcean.

Uzreiz jau jājautā - vai ieteiktu izmantot "one-click-apps" LAMP 

vai man vajadzētu likt vienkārši Ubuntu un tad likt Apache, MySQL, PHP ar rokām (ņemot vērā, ka līdz šim to nedarīju)?

• 0

one-click-apps ir tikai developmentam, imo. Un arī tad slinkajiem cilvēkiem.