Jump to content
php.lv forumi

Wordpress - lietotāju reģistrācijas, login un aiziešāna uz "custom


renathy

Recommended Posts

Nepieciešams, lai Wordpress lapā varētu logoties lietotāji, bet viņi aizietu nevis uz to tipisko WP Dashboardu, bet viņiem būti customais risinājums, kurā viņi var postēt ierakstus (t.i., būtu savs panelis ar iespēju a) user profile b) posts in different categories c) custom posts in different categories).

 

Līdz šim pamatā darbojos ar to, ka postu pievieno tikai admins vai citi speciālie useri, nevis visi lietotāji, kas var piereģistrēties lapā.

 

 

Tātad reāli sanāk:

a) nepieciešama custom login lapa, kas adminu aizsūta uz admin lapu, bet citus lietotājus uz citu lapu

b) reģistrācijas lapa (it kā WP jau ir reģistrācijas lapa), bet vajaga tā, la lietotāji nevarētu logoties iekš parastā WP Dashboarda, bet varētu postēt tajā "custom lapā"

c) nepieciešama custom lapa ar minētām lietām priekš lietotāja

d) visas lapas var redzēt visi lietotāji, bet dažas fīčas parādās tikai tiem, kas ielogojušies

 

 

Vai ir kādi Plugini, kas to palīz nodrošināt?
Kāda šeit ir peieja - izmantojam WP login / register utt., un tad kaut kādas mahinācijas taisa?
Varbūt ir kādam pieredze un var padalīties?

Link to comment
Share on other sites

Wordpressam apakšā ir tiesību mehānisms. https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities

 

1) Easy level

Nodefinēt jaunu Role https://codex.wordpress.org/Function_Reference/add_roleun rolei uzliec vajadzīgās tiesības (capabilities)

Izmanto to pašu WP login/register lapu

Pārķer jaunu lietotāju reigster notikumu un uzliec viņiem nodefinēto Role.

Visi lietotāju tiek pie Dashboard, tikai atkarībā no tiesībām tur būs pieejams tikai, tas ko atļaut lietotāja tiesības

 

2) Intermediate level

Vai arī taisi visu custom. Custom login/reigster, custom admin panelis, kurā lietotājs labo savu profilu, pievieno postus

 

3) Expert level

Samaksā man un es tev uztaisīšu kā vien vēlies :)

Link to comment
Share on other sites

Viens no pluginiem būs user pro, otrs plugins lai veidotu membership accress, un vēl viens, kas ļaus veidot front-end post submit formas. Kā jau teicu augstāk, raksti man, pastāstīšu un pats varēsi ar to visu darboties. 

 

Beidzot kādam vajag arī WP Help, beidzot :D

Link to comment
Share on other sites

Kasspar, te dzīvo pārāk daudz WP nīdēju, lai jau kuro reizi es te kaut ko rakstītu. Piedod, bet tā ir.:) Uzrakstīšu kaut ko, 101 nīdējs būs klāt, labāk, lai tad nāk pa tiešo uzdod kādus jautājumus, utt.. kas beigās var konvertēties kādā projektā, uzdevumā, vērtīgā kontaktā. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...