Jump to content
php.lv forumi

href="www.aaa.lv?id=5" please help


eFlash

Recommended Posts

nu nav programmēšana priekš tevis! nav nav nav!

necenties! lieks laika patēriņš - i pašam i citiem.

imo, ja neiet runa par patikšanu programēt, tad programmeet var jebkursh iemaaciities, it seviski taadu scriptosanos kaa ir php, tikai jaasaak no pareizaa gala, vispirms jaizlasa kas ir programmeesana un sintakses pamatus if`i cikli, masivi, variabli, tad jaapadomaa ko tadu vienkaarsu saakumaa gribi uzprogrammeet, tad kaa izdariit un beigas meeginaat saprast ko pats esi uzrakstiijis..

 

 

bet tagad jau forumi, priekš kam pašam pat mēģināt domaat! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imo, ja neiet runa par patikšanu programēt, tad programmeet var jebkursh iemaaciities, it seviski taadu scriptosanos kaa ir php,  tikai jaasaak no pareizaa gala, vispirms jaizlasa kas ir programmeesana un sintakses pamatus if`i cikli, masivi, variabli, tad jaapadomaa ko tadu vienkaarsu saakumaa gribi uzprogrammeet, tad kaa izdariit un beigas meeginaat saprast ko pats esi uzrakstiijis.. 

bet tagad jau forumi, priekš kam pašam pat mēģināt domaat! :P

15525[/snapback]

 

nepiekrītu, ka programmēt var iemācīties katrs.

tur vajag domāšanu pareizu. tāpat kā visi nevar iemācīties spēlēt klavieres vai bungas. vai arī ir cilvēki kuri vienkārši nemāk braukt ar auto.

 

un piedodiet atvainojiet - ja cilvēks pašu būtību nesajēdz programmēšanai, bet lien ar visādiem miljons jautājumiem tad no toč jāpadomā par grāmatu iegādi.

Link to comment
Share on other sites

hmnc es no tevis vispaar neko neprasu! nu negribi nepaliidzi un klavieres vai bungas var iemaaciities speleet katrs.. cits atrak cits velak.. bet nu.. citi cilveeki paliidz un domaa man vienigajam to vajag? varbut te ir kaads kursh tikai ienaak paskataas redz ka te ir dabonams scripts panjem un varbuut vinjam ari neaiziet bet vinsh negrib regjistreties... nu negrib un viss!

Link to comment
Share on other sites

Ar PHP versiju tam nav nekāda sakara.

 

Pieraksti klāt case "": (bez padodamā stringa) un norādi lapu kuru iekļaut, piemēram, galvenaa.php. Tātad, ja nekas nav padots ar GET tad rādīs galveno lapu. Pēc tam, ja kaut kas tiek padots, tad includo downloads.php vai vēl sazin ko.

 

Labi, uztaisi index.php ar šādu kodu:

<?
require('top.php');
if (!isset($_GET['p'])){
 $_GET['p']='';
}
switch($_GET['p']){
case '':
 include 'galvenaa.php';
 break;
case 'downloads':
 include 'downloads.php';
 break;
case 'utt':
 include 'cita_lapa.php';
break;
}
require('bottom.php');
?>

Uztaisi arī top.php un bottom.php ar kodu kas ir pirms/pēc vietas, kur jāparādās lapas galvenajam saturam. Iekļaujajamās lapās liec tikai to, kam jāparādās galvenajā daļā (bez top.php un bottom.php) satura.

 

Man šķiet, tu patiešām neesi radīts programmēšanai, tikai gribi visu gatavu un uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

nu jaa ne*uja es nesaprotu no PHP :) .. varbut var taaa.. piemeram kas man jadara lai uzspiezhot uz Downloads man atveras downloads.php piemeram ar shaadu linku http://kakuciitis.traljivalji.lv/?lp=downloadi

 

karocjh...

 

<a href="?lp=downloadi">Downloads</a>

 

un tagad kaa saprotat lapaa japaradas tekstam Downloads un kad uzspiezh jatveras lapai ?lp=downloadi ... un shim te ?lp=downloadi jabut downloads.php...

(laikam neka nesapratat :lol: )

Link to comment
Share on other sites

nu jaa ne*uja es nesaprotu no PHP :) .. varbut var taaa.. piemeram kas man jadara lai uzspiezhot uz Downloads man atveras downloads.php piemeram ar shaadu linku  http://kakuciitis.traljivalji.lv/?lp=downloadi

 

karocjh...

 

<a href="?lp=downloadi">Downloads</a>

 

un tagad kaa saprotat lapaa japaradas tekstam Downloads un kad uzspiezh jatveras lapai ?lp=downloadi ...  un shim te ?lp=downloadi jabut downloads.php...

(laikam neka nesapratat  :lol: )

Tad derētu vispirms pamatus apgūt pašam.

 

Kāda vaina šim? Kas nav tā? Kuru daļu tu nesaproti?

index.php

<html>
<head>
<title>Bwah</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
</head>
<body>
<?php
if ( $_GET['lp'] == 'downloadi' )
{
echo '<title>Downloadi</title>';
echo '<h1>Downloadi</h1>';
include('downloads.php');
}	
else if ( $_GET['lp'] == ''  )
{
echo '<a href="?lp=downloadi>Downloadi</a>';
}
else
{
echo 'Tādas lapas nav!';
}
?>
</body>
</html>

downloads.php

<?php echo 'šis ir downloads.php'; ?>

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

esmu mūjābele laikam bet tjipa es meģināju savā lapā lai kad uzspiezh uz Sākums iet uz ?lp=jaunumi ( tas ir index.php ) bet kad uzspiedu uz tā Sākums tad man sāka kriesajā malā rādīties bezgalīgi daudz uzraksti - Sākums Sākums un tā uz leju.. kas pa vainu? lietoju šo kodu -

<?php
if ( $_GET['lp'] == 'jaunumi' )
{
echo '<title>Sākums</title>';
echo '<h1>Sākums</h1>';
include('index.php');
} 
else if ( $_GET['lp'] == ''  )
{
}
else
{
echo 'Taadas lapas naw!';
}
?>

šo kodu rakstīja šeit Kavacky ja nu kas varat salīdzināt..

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...