Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

>Secret 1: Communicate more than you did with your first girlfriend

lol :D

Nu ir smieklīgi, bet tas nostrādā

 

runā ar viņu, runā, kas par vainu, viņš Tev stāstīs un Tu ar sapratīsi, komunikācija un vēlreiz komunikācija, Tu pa telefonu vispār nesapratīsi, ko viņš tur muld, ai labi es atkal stāstu teoriju un praksi

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ideju jau es sapratu un pats uz to spiežu, kad tas ir "applicable", vienkārši smieklīgi noformulēts :)

applicable ir filozofiski, mums tā pat jāturās pie standartiem un metodoloģijas, kādas? Izdomā savu ... nu sava neder, gudrāki cilvēki jau ir izdomājuši, mans nav tik gudrs, lai rakstītu grāmatas

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev grāmatvedība = ir dati, tur bilance, saldo, utt. Ko Tu darīsi, sāksi ar ORM vai pētīsi sistēmu, tb reālo situāciju? Pētīsi, kas tur notiek, tikai tad domāsi kā to digializēt ...kaur kur tas iebrauc grāvī ...

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

> Ko Tu darīsi, sāksi ar ORM vai pētīsi sistēmu, tb reālo situāciju?

 

Mazāk raksti, vairāk lasi. Jau noskaidrojām, ka ORM **nav obligāts** un ir citi, valīdi veidi kā datu modeli aprakstīt kodā.

 

Es, protams, ka meklēšu datu modeli aprakstītu kodā. Ja šeit ir variants meklēt esošajā datubāzē, kurā vidē? Protams, ja mēs pieņemam, ka jums vispār ir atsevišķas vides — dev, stage, production utt.. Jo man jau sāk izklausīties pēc kantora, kas apskatīsies iekš produkcijas datubāzes kā tas pašlaik notiek un nodumpos lokāli? Laikam tas arī nebūs vajadzīgs, jo šāds kantoris arī pa tiešo lietas labo uz produkcijas.

 

Mūsdienīgā situācijā tu vari ar vienu komandu palaist lokāli strādājošu vidi ar jaunu datubāzi, kuras struktūra 100% atbildīs produkcijas struktūrai. Tur komplektā nāk arī tādas liekas kā shēmas un datu migrācijas, bet līdz tam, laikam, vēl augt un augt...

 

> Pētīsi, kas tur notiek, tikai tad domāsi kā to digializēt

 

Ko “digializēt“? Wat.

Edited by daGrevis
Link to comment
Share on other sites

Vecīt, ja tu man nevari izskaidrot kāpēc tā ir kļūda, tad tu pats vienkārši kļūdies un tagad padari sevi par muļķi.

Sāksim ar to, ko nozīmē uzrakstīt struktūru kodā, ko tas tev nozīmē, savādāk āboli paliks par apelsīniem

Link to comment
Share on other sites

> Sāksim ar to, ko nozīmē uzrakstīt struktūru kodā, ko tas tev nozīmē, savādāk āboli paliks par apelsīniem

 

Vienkāršs piemērs bez ORM. https://gist.github.com/a99f27e5c954aa871185

 

Skaidrs vai man paskaidrot kas tās par datu struktūrām?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...