Jump to content
php.lv forumi

SQL masiivs


Klez

Recommended Posts

taatad divas fcijas:

mysql_fetch_array

mysql_fetch_row

 

kura no shiim f-cijaam ir aatraaka?

 

P.S kaadam nav kaads labs MySQL manuaalis CHM formaataa?

neesmu nekur redzeejis manuaali (MySQL) CHM formaa. ja kaadam ir tad varbut vareetu man uz mailu atmest. <email nodzēsu>

man tas MySQL manuaalis, kas ir MySQL palaa bik taac nesaprotam. varbuut kaadam ir kas saprotamaax :)

 

paldies jau iepriex.

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

taatad divas fcijas:

mysql_fetch_array

mysql_fetch_row

 

kura no shiim f-cijaam ir aatraaka?

 

P.S kaadam nav kaads labs MySQL manuaalis CHM formaataa?

neesmu nekur redzeejis manuaali (MySQL) CHM formaa. ja kaadam ir tad varbut vareetu man uz mailu atmest. imojams{@}gmail{.}com

man tas MySQL manuaalis, kas ir MySQL palaa bik taac nesaprotam. varbuut kaadam ir kas saprotamaax :)

 

paldies jau iepriex.

14984[/snapback]

 

 

1.) ja tu nolasi kādus 100 ierakstus, nav nozīmes kādu tu funkc. pielieto.

es visu laiku izmantoju mysql_fetch_obj()

 

2.) ar ko PDF nepatīk ?

Link to comment
Share on other sites

CHM daudz eertaaks kaa PDF :)

nu ja naf nevienam CHM, naaxies iztikt ar PDF ...

14987[/snapback]

 

vari panjemt HTML manuali un ar kādu rīku uztaisit pats savu CHM..

 

PS: ar on-line (+search) manuāli nepietiek ? (+google protams :))

Link to comment
Share on other sites

1.) ja tu nolasi kādus 100 ierakstus, nav nozīmes kādu tu funkc. pielieto.

es visu laiku izmantoju mysql_fetch_obj()

 

2.) ar ko PDF nepatīk ?

14986[/snapback]

 

manliekas ka ir gan noziime!

 

mysql_fetch_row - izveido masiivu kur pie laukiem var griesties ar numuriem piem $tabula[1]

 

mysql_fetch_assoc - izveido masiivu kur pie laukiem var griezties ar nosaukumiem piem $tabula['id']

 

mysql_fetch_array - izveido masiivu kur pie laukiem var griezties gan taa($tabula[1]), gan taa($tabula['id'])

 

mysql_fetch_object - izveido objektu kur pie laukiem griezhas piem $tabula->id

 

 

atcereesimies ka izmeeram tomeer ir noziime, un kaa tev liekas kursh ir leilaaks izmeeraa ? ciparinjsh vai pilns lauka nosaukums ? ;)

 

"mysql_fetch_row" forevaa :)

Link to comment
Share on other sites

"mysql_fetch_row" forevaa :)

14989[/snapback]

 

interesanti, kad tev ir ~10 vertibas no SQL querija,.. un ja kaut kas pēkšņi pamainās...

tev ērtāk griezties pie [x] ? vai pie $row->name / $row->count ??

 

turklāt ja padod mainīgo citai funkcijai (ko es parasti daru)... man nav jāzin indekss kolonnai, bet gan tās nosaukumu :)

 

[ērtumu jūti?]

Link to comment
Share on other sites

interesanti, kad tev ir ~10  vertibas no SQL querija,.. un ja kaut kas pēkšņi pamainās...

tev ērtāk griezties pie [x] ?  vai pie  $row->name / $row->count ??

 

turklāt ja padod mainīgo citai funkcijai (ko es parasti daru)... man nav jāzin indekss kolonnai, bet gan tās nosaukumu :)

 

[ērtumu jūti?]

14991[/snapback]

 

nezin, man ir vieglaak iegaumeet kuraa tabulaa kura peec kaartas kolonna ir man vajadziigaa, nekaa simtiem kolonnu nosaukumu :)

 

[optimizaaciju juuti?] ;)

Link to comment
Share on other sites

nezin, man ir vieglaak iegaumeet kuraa tabulaa kura peec kaartas kolonna ir man vajadziigaa, nekaa simtiem kolonnu nosaukumu :)

 

[optimizaaciju juuti?] ;)

Ja kādam citam to pēc tam vajag apskatīt, tad ko daudz varēs saprast no "1", "2", utt. Bet no "id", "count", utml. gan var ātri vien apjaust, kas ir kas. Un pats arī pēc laika būsi jau aizmirsis, kas ko nozīmē. Arī par programmētāja ērtībām ir jāpadomā.
Link to comment
Share on other sites

nezin, man ir vieglaak iegaumeet kuraa tabulaa kura peec kaartas kolonna ir man vajadziigaa, nekaa simtiem kolonnu nosaukumu :)

 

[optimizaaciju juuti?] ;)

14992[/snapback]

 

 

1.) davai iegaumē 100 tabulas ar vidēji 20 kolonnaam - katru pozīciju un jēgu...

Nu ?! ko teiksi...

 

2.) neaizmirsti to ka MYSQL ir fīča ka kolonnas var alter-ot pēc pozicijas...

protams tas neko nemaina, ja tev ir SELECT field_list...

 

3.) pēc pieredzes saku (reportiem), ka ātruma pieaugumu nejūt - izmanto tu _obj() vai _array()

Link to comment
Share on other sites

Delfins

> davai iegaumē 100 tabulas ar vidēji 20 kolonnaam - katru pozīciju un jēgu

Da par ko ir runa? Ja datu bāzi nav taisījis pilnīgs dibencaurums, tad tabulu un kolonnu nosaukumiem vajadzētu būt informatīviem. Nevaru gan iedomāties, kādam risinājumam varētu būt vajadzīgs 100 tabulas ar vidēji 20 kolonnām... Kas attiecas uz kolonnu numuriem, tie ir kārtas numuri pieprasījuma rezultātā, vai ne? Kas notiek, ja es select'ā piemetu sākumā vēl vienu kolonnu klāt?

Link to comment
Share on other sites

Delfins

> davai iegaumē 100 tabulas ar vidēji 20 kolonnaam - katru pozīciju un jēgu

Da par ko ir runa? Ja datu bāzi nav taisījis pilnīgs dibencaurums, tad tabulu un kolonnu nosaukumiem vajadzētu būt informatīviem. Nevaru gan iedomāties, kādam risinājumam varētu būt vajadzīgs 100 tabulas ar vidēji 20 kolonnām... Kas attiecas uz kolonnu numuriem, tie ir kārtas numuri pieprasījuma rezultātā, vai ne? Kas notiek, ja es select'ā piemetu sākumā vēl vienu kolonnu klāt?

15009[/snapback]

 

tieši par to i runa, ka pieliekot query-jā vienu kolonnu (sākumā vai vidū)... dabūsi pārkodēt visu kas dependojās :)

 

tāpēc es ar "visiem 4-iem" par mysql_fetch_obj()

 

PS: protams ja projektā ir tikai 2 tabulas ar vidēji 3 laukiem, tad šitās runas var uzskatīt par bezjēdzīgu laika tērēšanu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...