Jump to content
php.lv forumi

Viss saturs vienā pieprasījumā


ezis

Recommended Posts

Jā, protams! Attēlus nokodē base64. CSS, JS liec inline, nevis iznes ārējos failos.

 

Tomēr, ja gribi saprātīgi samazināt pieprasījumu skaitu, tad bildes liec spraitos, minimificē un/vai apvieno JS un CSS failus.

Link to comment
Share on other sites

Bezmaksas hostings audzē raksturu. okay, keewl, spraiti jau tiek izmantoti. Par inline css? :/ diez vai laba ideja.

<style>
/* css here */
</style>

Kešojas tāpat kā <link rel="stylesheet" ... ? Tādas aizdomas, ka nē :/

Edited by ezis
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt jau saliec kešošanu css, attēlu, JS failiem, tad lietotājs nemaz nepieprasīs tos failus katrā pieprasījumā.

 

http://www.askapache.com/htaccess/speed-up-sites-with-htaccess-caching.html

 

Otrkārt, paņem normālu hostingu. Cik tad hostings maksā? Gan jau tepat LV var dabūt normālu par divu burgeru cenu.

Link to comment
Share on other sites

ye, kešošana ir viens, bet vairāk bija doma pasargāt saturu no hotlinking etc. Esmu redzējis ar htaccess piemērus, kur tiek izmantots {HTTP_REFERER} o0

 

Mana doma bija tāda, ka servera pusē tiek sagatavos viss saturs un aizsūtīts lietotājam, tā kā direct access kādam failam ir liegta un tāds piegājies pārsistu {HTTP_REFERER}, lol! Šāds piegājies man šķiet nedaudz spēcīgāks :? Sarakstīt tādu skriptu arī būtu interesantāk, vismaz paeksperimentēt noteikti.

 

btw, base64 kodētos attēlus browseris kešo? ja jā, tad patur atmiņā kā "stringu" vai sazīmē attēlu un tad to arī noglabā?

Link to comment
Share on other sites

Tā pavisam noteikti nav laba ideja. Teorētiski izdarīt gan jau ka var, bet rezultātā tu ieriebsi tikai sev un godīgajiem apmeklētājiem. Ja kāds kaut ko gribēs nozagt, tad uztaisīs kaut printskrīnu. Un traffiks no tāda pasākuma tev būs x10.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...