Jump to content
php.lv forumi

Programmētājs un alkohols


anonīms

Recommended Posts

Steve Pavlina: Hiding aspects of your personal life in order to get hired or attract more business is a shameful practice

tas ir tavs personālais guru, kurš par 101% pastāsta kā tev dzīvot tālāk?

man jau liekas, ka ir vērts domāt arī pašam ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja godīgi, tad pēc šī drusku liekas, ka daļa te ir "sportisti", bet sēnes, kas teiksim 5dienās,6dienās neizklaidējās

 

Domājams vecuma diapazons te cilvekiem ir diezgan dažāds. Man 25, un ir laiciņš jau "patusēts", arī katru nedēļas nogali, un šobrīd izbaudu katru weekendu kas nav nodzerta ;) Arī paliels to-do lists izveidots lidz 30, dzersanai nav laika isti :D

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

Man ir 17 un es uzskatu, ka cilvēkam vajag abus - gan strādāt, gan atpūsties - proporcionāli.

Atpūšanās var būt ļoti induviduāla un, visticamāk, arī atšķirsies no cilvēka vecuma.

 

Teiksim, manā gadījumā, es 5dienās (iespējams, arī 6dienās), naktīs, būšu spēcīgā reibumā, ar draugiem... un nākamājā rītā man būs spēcīgas paģiras.

Es tā pagaidām izklaidējos un tā es ateju no pārējā.

 

Ticu, ka cilvēks, kuram jau ir 25 gadi (kā Blitz) ir manā vecumā darījis to pašu, bet tagad viņš jau ir, kā saka, 'iztusējies'.

Tad seko savādākas izklaides. Un tā ir jābūt...

 

Bet tēma ir 'programmētājs un alkohols' nevis 'kā es izklaidējos 5dienās un vai vajag piedzerties'. :)

Link to comment
Share on other sites

Pēc analoģijas spriežot, tu savu dzīvi pakārto darba devēja/klienta personīgajiem uzskatiem?

tieši otrādi mana dzīve ir tāda, kādu es to vēlos, bet es domāju, ka darba devējam, klientam u.c. nav jāzina, ka man patīk vētrainas naktis ar 5 prostitūtām vienlaikus, ka es braucu ar moci uz 250 km/h, ka varu izdzert litru viskija un nenoreibt, praktizēju budismu u.t.t. - svarīgi, ka darba devējs, klients ir apmierināts ar mani kā darbinieku ...

Link to comment
Share on other sites

The study found that more than 90% of recruiters and hiring managers have visited a potential candidate’s profile on a social network as part of the screening process. And a whopping 69% of recruiters have rejected a candidate based on content found on his or her social networking profiles — an almost equal proportion of recruiters (68%), though, have hired a candidate based on his or her presence on those networks.

 

 

http://mashable.com/2011/10/23/how-recruiters-use-social-networks-to-screen-candidates-infographic/

Link to comment
Share on other sites

Man ir 17 un es........

Es tagad konkrēti dzeršu un kodēšu. Skatīsimies kas sanāks.

Hmm ...

Kur dabūsi 'alkiidus' ? ( zinu, zinu ka tas ir cits ķimiskai savienojums, nevis spirts )

--

Vispār novērots, ja jāplāno projekts tad pāris aliņi palīdz, tur pretī ja jakodē pierastas lietas tad pamatīgi traucē, jo vienkārši vairs neko negribās darīt :(

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

tieši otrādi mana dzīve ir tāda, kādu es to vēlos, bet es domāju, ka darba devējam, klientam u.c. nav jāzina, ka man patīk vētrainas naktis ar 5 prostitūtām vienlaikus, ka es braucu ar moci uz 250 km/h, ka varu izdzert litru viskija un nenoreibt, praktizēju budismu u.t.t. - svarīgi, ka darba devējs, klients ir apmierināts ar mani kā darbinieku ...

Ir tāds "fit in", jeb iederēšanās.

Esmu iemācījies samierināties, ka viss Tevis minētais ir redzams darba devēju (priekšnieku) un klientu profilos.

Link to comment
Share on other sites

Ja runā par to, ka teiksim darbadevējam neko tur nevajadzētu stāstīt, tad vot to es uzskatu par sviestu. Protams ir tādas lietas, kas netiek stāstītas un netiks, bet kāpēc gan nevarētu pateikt kā pavadīji teiksim savu wīkendu un tā? Man liekas, ka tas tikai attiecības padarīs "draudzīgākas", bet tas protams ir atkarīgs arī no abiem cilvēkiem.

Nez, man teiksim vienā 1dienas rītā bija patīkami ierasties ofisā un pirmais jautājums no projektu vadītāja bija "nu kā, normāli aliņu pa brīvdienām padzēri?" Uzreiz tāds priecīgāks prāts pastrādāt ar smaidu sejā :)

 

Bet nu pašlaik es daGrevis "tipa" esmu :P 1-4dien strādā un varbūt kādā vakarā vēl pa aliņam, bet wīkendu cenšos nesēdēt mājās, kgan reizēm pat pats pieķeru sevi, ka īsti neko negribu darīt tajā 5dienā kā vnk pasēdēt notepadā un kaut cik laicīgi aiziet gulēt, tā arī reizēm daru, bet tomēr 5/6dienas tusiņi ir veids kā izlādēties

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...