Jump to content
php.lv forumi

Kas nepareizi?


KEPKE

Recommended Posts

$sfid='2';
mysql_query("UPDATE bap_services_fields SET sf_text = '$sftext2' WHERE 'sf_id' = '$sfid'");

Ja izdzēšu visu aiz WHERE, tad strādā.. ja $sfid vietā ielieku ciparu viss strādā, bet $sfid piešķirto vērtību nestrādā, lai gan echo atgriež pareizu ciparu!

Link to comment
Share on other sites

Pareizi Būs šadi :) ja nē mainīgos liec iekša figur iekavās .

mysql_query("UPDATE bap_services_fields SET sf_text = '".$sftext2."' WHERE sf_id = '".$sfid."' ");

Neatjauno tik un tā. :(

Kāpēc nelikt mainīgo pa tiešo?

 

$str = "aaa";

echo("Mainīgā vērtība ir: $str.");

Mainīgais jau strādā, tik UPDATE laukā viņš kaut kā nepaņemas.

Labāk ar echo izvadi nevis pašu ciparu, bet visu vaicājumu un tad palaid viņu no jebkura MySql klienta, paskaties vai nostrādās tur un vai patiešām ir tāds ieraksts ar atbilstošo sf_id utt.

Manu jautājumu nelasīji?

Mainīgais izvada ciparu, ja mysql pieprasījumā mainīgo aizstāj ar ciparu, tad strādā, bet ar mainīgo figu.. pierakstā kaut kas klibo!

Link to comment
Share on other sites

Es jautājumu izlasīju. Es saprotu ka izvadot mainīgo, tā vērtība ir tāda kāda tam piešķirta. Bet tas ko es ieteicu ir izvadīt visu vaicājumu, nevis tikai skaitli un izvadīto vaicājumu pārbaudīt jebkurā MySql klientā, kas parādīs visas kļūdas, ja tādas būs. Vari pārbaudīt kļūdu arī no php, kodā ko Tu iedevi tas netiek darīts. Tavā gadījumā labāk pārbaudīt visu kopējo vaicājumu.

 

Codez, domāju ar tipiem diez vai šoreiz ir kļūda, jo MySql var apstrādāt veselo skaitļu koloniņas, skaitli ieliekot apostrofos, vismaz select vaicājumos, piemēram:

 

select * from sections where id = '8'

 

un arī tēmas autors teica ka ieliekot skaitli bez mainīgā manuāli viss strādā.

Edited by Maris-S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...