Jump to content
php.lv forumi

Izspiest visu augšuplādes ātrumu..


Recommended Posts

Sveiki..

Turu nelielu projektu uz sava personīgā PC. Nets man ir labs, ja resurss no kura velku nav lēns, tad ātrums vienmēr ir lielāks par 2MB/s. Esmu sarunājis ar proveideri sev daudz lielāku augšuplādes ātrumu, tādēļ man augšuplādes ātrumam vajadzētu būt ap 50mb/s, ko neviens klients velkot no manis turētā webservera nevar sasniegt (gandrīz visiem, pat ar labu netu, maksimālais ātrums ir ap 400kb/s). Nets laika gaitā ir uzlabojies (ātrma ziņā) vairākas reizes, bet webserverim ātrums neizmainās.

Lietoju appserv 2.5.9 (Windows 7 64-bit). Vai viņam ir kaut kādi ātruma ierobežojumi? Jo upload ātrums, pat ārzemēs, man ir labs (Screenshot: http://www.bildites.lv/images/8114juq34a9if2dx.png).

Link to comment
Share on other sites

Velkot caur localhost (127...) ātrums ir ~50mb/s, kā tam ir jābūt. Velkot pievienojoties sev, ātrums ir 400kb/s.

@Rincewind, to nevarēšu pārbaudīt, nav divi datori.

Ā, 400kb/s. Hmm, nu tad varētu uzlikt uz tās kastes FTP serveri un uz viņa notestēt vai klientiem ir kādas izmaiņas ātrumā. Tā varēs zināt vai appserv ir pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

@codez .. Nekas neizmainījās..

@marrtins .. Ir rūteris (WL-520GC, noņemts connection limits un uzlikts DD-RWT + overklokots), bet šaubos vai tas ir pie vainas, par cik citur up speed ir daudz lielāks.

Edited by -=HELLBENDER=-
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...