Jump to content
php.lv forumi

Procentu aprēķināšana salīdzinot divus rezultātus


kapeika

Recommended Posts

Pieņemsim, ka man ir pieci aptaujas jautājumi, uz kuriem atbildējušas divas personas. Man nepieciešams salīdzināt šo personu atbildes un, ja kāda/kādas no atbildēm sakrīt, aprēķināt atbilžu sakritību procentuāli. Vēlētos paprasīt, ar ko man īsti ir jāsāk? Droši vien, ka ar Else If, bet salīdzināt katru atbildi ar katru un pēc tam veikt kaut kādus aprēķinus būtu vienkārši stulbi, ja jautājumu skaits kādreiz var mainīties.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau starp diviem atbildētājiem, tad

$procents = 100/$jautajumu_skaits;
$sakritiba = 0;
for($i=1;$i<=$jautajumu_skaits;$i++){
  if($lietotaja1_atbilde[$i]==$lietotaja2_atbilde[$i])
    {
     $sakritiba = $sakritiba + $procents;
    }
}

Kautkā tā laikam...

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par dubultpostu.

Tomēr viņš man visu laiku izmet 100%. Varbūt kāds no šiem faktoriem to ietekmē -

 

Atbildes ir radio button veidā.

Viena lietotāja atbildes ir saglabātas MySQL, kuras tajā aprēķinu failā tiek izvilktas no tabulas, bet otra lietotāja atbildes tiek iegūtas ar $_POST metodi.

Link to comment
Share on other sites

http://paste.php.lv/0984965d187b471076e4106bbd06676b?lang=php

 

Ļoti iespējams, ka kļūda ir tajā, kā es izsaucu no tabulas datus. Esmu iesācējs un tā kā man mocīties gluži negribējās, pa vienam izsaucu un viss.

 

Iespējams, ka pats kods arī ir šķībs un greizs - bet tomēr tas ir tikai manu iespēju un zināšanu robežās :)

Link to comment
Share on other sites

iesaku pamocīties un iemācīties programmēšanas pamatus.

 

Nu jā, es jau tā arī visu laiku esmu veidojis, ka paņemu kaut ko gatavu, pārveidoju, pielieku u.t.t. Bet vai nevarētu tomēr tikt galā ar šo? Vai arī tur ir tik šķībi, ka nekas nesanāks?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...