Jump to content
php.lv forumi

kapeika

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kapeika

 1. Леший, es uztaisīju tikai vienu variantu, kas atbilst (jo es pārveidoju kādam jau esošu kodu). <div class="result" data-route="8-route" data-region="majori" data-direction="riga">8. autobusa laiku sarakst no Majoriem uz Rīgu</div> Šajā var izvēlēties pirmos variantus un apskatīties rezultātu, ko mēģinu dabūt. Šo te sanāca ietūcīt caur iframe - Sanāk, ka es kaut ko nepareizi daru definējot vai pievienojot js/css/html @ wordpress =/ Varbūt labāks variants ir veidot kaut ko šādu? Uztaisu custom taksonomijas tieši transportam, pēc tam atrodu kādu pluginu (tikai velns viņu zina kādu), kurš meklē rezultātus pēc taksonomijām? It kā šis variants nav tik grūts, bet tā kā rezultātām pēc multiple selection vienmēr jābūt vienam, tad būtu labi, ja rezultāts tiktu parādīts bez lapu refreshiem un pilnā saturā uzreiz nevis kā links uz ierakstu/postu/page.
 2. Nedaudz ilgāk pagūglēju, un atradu kaut ko saistītu tieši ar jsfiddle - tā kā es kodu ņēmu brutāli no katra lauka un kopēju iekšā tam attiecīgājā JS/CSS failā, varbūt man viņu vajag kaut kā pārveidot? "In JSFiddle, when you set the wrapping to "onLoad" or "onDomready", the functions you define are only defined inside that block, and cannot be accessed by outside event handlers. Easiest fix is to change: function something(...) To: window.something = function(...)" Vai šis nevarētu būt pie vainas? P.S. Atvainojos par dubultu postu.
 3. Kaut nošauj nesanāk. Izmēģināju pat vairākus pluginus, kur var norādīt pašā postā ceļus uz css/js, kā arī mēģināju pievienot javascript failu gan atsevišķi, gan izsaucot ar wp-enqueue_script, mēģināju arī pa tiešo kopēja js failā iemest - skatoties pēc developer tools manis izsauktais saraksts.css izsaucas norādītajā lapā, bet javascripts nevienā variantā negrib izsaukties. Varbūt pie vainas varētu būt, ka mans js fails ir minificēts un tam ir atsevišķs mappings? Jau nedēļas 2 ar šito maitu laužu galvu -_- =/
 4. Paldies par atbildi, ja godīgi uzvedināja uz pareizajām domām (kaut arī pats apraksts arī ir pareizs), bet izdarīju nedaudz savādāk - - tā kā man ir pirktā tēma un ar katru update negribu editot tēmas CSS, es izdarīju sekojoši (varbūt tieši tāpēc man līdz galam neiet) - CSS pievienoju pluginā Simple Custom CSS (nolasīja, jo mēģināju vispār bez css un pēc tam pievienojot to). Pašu HTML ievietoju wordpress lapas contentā (caur html editoru) JS - brutāli ieliku augšpusē attiecīgās lapas templeitam (kas tieši šķiet ir vaininieks pie funkcijas nepilnības (man tiešām ar tām inklūdošanām ir problēmas)). Pati lapa tagad - Tātad, es pats pieļauju, ka problēma ir tieši nepareizā JS skripta izsaukšanas koda daļā (vai tā atrašanās vietā). Tēmas struktūra pēc folderiem - http://i11.pixs.ru/storage/4/6/5/strukturaj_7421976_17286465.jpg Lapas templeita fails - http://pastebin.com/6E4qNNSR Tēmas funkciju fails - http://pastebin.com/LysgpMdd Tēmas headerī viens no svarīgākajiem ir laikam tas, ka tiek izsaukts wp_head, kur, pēc manas intuīcijas, arī tiek glabāti tie js un css failu inklūdes (vai arī funkcijās). Man šķiet, ka varētu lapas templeita failā pareizi ievietot js koda izsaukšanu vai arī izsaukt šo failu iekš funkcijām, jo kaut kas līdzīgs tur jau ir - wp_enqueue_script( 'listify', get_template_directory_uri() . '/js/app.min.js', $deps, 20141204, true ); wp_enqueue_script( 'salvattore', get_template_directory_uri() . '/js/vendor/salvattore.min.js', array(), '', true ); Tagad dodos prom no darba, bet vai nevajadzētu strādāt, ja es augstākminētajam skriptam pievienotu šo? - wp_enqueue_script( 'listify', get_template_directory_uri() . '/js/transport.js', $deps, 20141204, true ); Paldies.
 5. Sveiki! Saskāros ar problēmu, ar kuru nevaru tikt galā, iespējams, ka Wordpress speciālisti spēs palīdzēt. Sākšu ar funkcijas izklāstu - Transporta kustības saraksts, kas parāda rezultātus atkarībā no lietotāja izvēlētajiem kritērijiem dropdown sarakstā. Piemērs, ko atradu internetā un pārveidoju nedaudz, lai parādītu piemēru - http://jsfiddle.net/EFM9b/30/(dropdown boxos izvēlieties pirmos variantus, jo tikai ar tiem parādīs rezultātu). Lieta tāda, ka es nevaru tikt skaidrībā, kā šo maitu varētu iegrūst wordpress lapā. Negribētos izmantot iframe, bet, pat ja to izmanto, kā savienot JS ar CSS, lai HTML fails to tiešām nolasītu (zinu, ka tas izklausās diezgan lame, bet mēģināju norādīt ceļus uz CSS un JS - funkcijas nestrādāja kā JSFiddle piemērā, t.i. - neizmeta rezultātu, it kā CSS bloks nenostrādātu vai arī JS funkcija. Domāju, ka CSS gan jau var norādīt kaut kādā quick css vai arī iekšā pašā html (caur <style>), bet kā būt ar JS? Man teorētiski derētu jebkurš risinājums, kas derētu wordpress un funkcionālitāte būtu +/- tāda pati, bet, cik meklēju pluginus, neizskatās, ka tie palīdzētu (WP Types, WP Layouts u.t.t.). Varbūt kāds zina gatavu pluginu (pat maksas), kas strādātu pēc šāda principa? Mērķis ir tāds - lietotājs izvēlas autobusa maršrutu, rajonu, virzienu un viņam izlec pēc izvēlētajiem kritērijiem divkolonnu saraksts ar laikiem, kad autobuss pienāk izvēlētajā pieturā (rajonā). Neder pilna transporta tabula, tāpēc ka tā ir neērta mobilo ierīču lietotājiem, bet mērķauditorija tiek plānota ap 80% no šīm ierīcēm. Iepriekš pateicos!
 6. Pazīstamā 400 eiro Maxima saņem (kasiere). Bet strādā kā zirgs...
 7. Man šķiet, ka tādā uzņēmumā pieklājīga alga būtu > 1000 eur uz rokas.
 8. Neesmu izmantojis Text2Reach, bet esmu izmantojis Suncore, ko neiesaku darīt. Atsauksmes viņu Twitter liela daļa ir feiks. Jau gadus 6 - 7 ir noslēgts līgums ar esteria.lv, neesmu baigi salīdzinājis ar citu pakalpojumu sniedzēju izmaksām (sms maksa > summa, ko saņemu es), bet it kā ir ok... Bet tas ir ļoti subjektīvs viedoklis, jo pirms tam esmu izmantojis tikai smscoin un suncore :) Suncore ar izmaksām arī bija problēmas un kādu laiku SMS tika nosūtīt, kodi netika saņemti un līdzīgi. Nezinu, kāda situācija ir tagad, bet pirms gadiem 2 bija čakars.
 9. Ja nemaldos, tad DDR3 attiecās uz operatīvo atmiņu o_O Varbūt kļūdos. Neesmu specs dzelžu parametros u.t.t., bet zinu, ka viennozīmīgi izvēlētos nevis gigabaitu apjomu, bet videokartes veiktspēju un GDDR5. Pats komplektēju kompi un plānoju savākt šādu - Zemāk ir uzskaitītas pasūtītās preces: 1) Gigabyte GF GTX 750 2GB GDDR5 PCIE GV-N750OC-2GL (Video kartes :: Datoru komponentes) 1 x 116.56 € = 116.56 € 2) Intel® Core™ i7-4771 3.5GHz 8MB LGA1150 BX80646I74771 (Procesori :: Datoru komponentes) 1 x 317.40 € = 317.40 € 3) Kingston 8GB DDR3 PC12800 CL10 DIMM HyperX Fury Red HX316C10FR/8 (Operatīvā atmiņa :: Datoru komponentes) 1 x 64.07 € = 64.07 € 4) MSI B85-G43 Gaming (Pamatplates :: Datoru komponentes) 1 x 97.98 € = 97.98 € 5) Seagate Desktop SSHD 1TB 7200RPM SATA3 64MB ST1000DX001 (Cietie diski (HDD) :: Datoru komponentes) 1 x 79.42 € = 79.42 € 6) XILENCE ATX 2.31 Performance C 500W XN042 (Barošanas bloki (PSU) :: Datoru komponentes) 1 x 35.47 € = 35.47 € 7) Zalman Midi Tower Z11 Plus (Korpusi :: Datoru komponentes) 1 x 60.98 € = 60.98 € Pasūtījuma summa: 771.88 EUR Mīksto uzmetu tikai uz barošanas bloku (pieļauju, ka šai komplektācijai nemaz neder, bet piemetu aptuvenās cenas noteikšanai), kuru noteikti izvēlēšos citu, kā arī ir šaubas par tiem hibrīdcietajiem, kaut gan ļoti patīk, kad OS ielādējas ātri.
 10. Tas noteikti nav saistīts ar to - sql backup failā ir tikai 6 linki, kas referencējas uz veco lapu, un, pat nomainot tos, nekādu izmaiņu. Kad paprasīju, vai var iedot pieeju vai kādu cpaneli vecajam hostingam, atbilde ir oriģināla - tur man loti ierobozots neka nav man tas nav pat cpanel. revwite - enabled un viss. Precīzāks piemērs - http://gurom.lv/page.php?in=der_zinat Nospiežot uz bildītēm (hiperlinkiem), mainās url, saturs nē - kaut gan vajadzētu. Ar ko tas vispār varētu būt funkcionāli saistīts, lai vismaz varētu nojaust, kurā virzienā skatīties?
 11. Labrīt, labdien, labvakar! Esmu saskāries ar nelielu problēmu, lielākoties bijušā klienta sisadmina dēļ - Man tika dots uzdevums pārnest lapu http://salonsobjekts.lv. Saņēmu mājas lapas failus un datubāzes backupu. Uzliku uz hostinga, it kā viss čoina, bet pārejot dziļāk mājas lapā attiecīgās lapas neielādējas. Varat salīdzināt šeit - http://gurom.lv(vieta, kur es pārnesu lapu). Es pieļauju, ka problēma varētu būt ar kādu .htaccess vai arī url mainīgajiem, kas ir uzstādīti uz vecā servera, bet nav uz jaunā (tiesa, testēju uz hostgator), bet lieta tāda, ka no tā vecā administratora reāli neko nevar dabūt ārā. Maksimums, ko izvilku - http://salonsobjekts.lv/php.php Vai varētu man vismaz palīdzēt kādā virzienā lūkoties? Nekādu .htaccess failu nebija, kas man likās nedaudz dīvaini. Iepriekš pateicos!
 12. Varbūt nedaudz offtopiks (neesmu īsti kodā iedziļinājies), bet vai kādu no brieža vai citu lietotāju ieteikumiem var izmantot iekš Woocommerce? Par oscommerce skaidrs, es atradu vienu risinājumu, kā arī Woocommerce atradu par 30$ pluginu priekš Swedbank banklink. Paldies.
 13. Sveiki, PHP.LV apmeklētāji! Man ir radusies neliela nesaprašana - Darba vajadzībām ir jāpērk kompis. Nopirku šo (http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=377960&kas=X-Tower-galda-dators%2C-Intel-Core-i5-4366-3.2GHz%2C-4GB-RAM%2C-NVIDIA-GeForce-GTX750Ti-2GB%2C-1TB-HDD-galda-dators ). Es saprotu, ka labāk ir pašam lasīt kopā, bet finansiālais stāvoklis to neatļauj un vajag datoru dabūt pēc iespējas ātrāk. Tā jau it kā dators tīri normāls, bet manī aizdomas izraisīja procesora nosaukums. Es google vienkārši to procesoru nevaru atrast. Vai Jūs nevarat palīdzēt, kas te par lietu? Procesors: Intel Core i5-4366 Te arī bez rezutātiem - http://ark.intel.com/ru/products/family/75024/4th-Generation-Intel-Core-i5-Processors#@Desktop- xnet daudzi datori ir ar šādu procesoru... Laikam nāksies zvanīt viņiem, jo man tiešām liekas ļoti šaubīgi, ka nevaru atrast NEKĀDU informāciju par šo procesoru. P.P.S. Hei! Mans 100. ieraksts ^_^ /////////////////////////////////////////////////////// Atvainojos, varat slēgt tēmu, situāciju atrisināju - Jūlija: Labdien! Man ir jautājums par datora specifikāciju (vēlos pirkt, bet ir nelielas neskaidrības). Ūpis: Sveiki, kā palīdzēt? Jūlija: Vēlos pirkt šo datoru - http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=377960&kas=X-Tower-galda-dators%2C-Intel-Core-i5-4366-3.2GHz%2C-4GB-RAM%2C-NVIDIA-GeForce-GTX750Ti-2GB%2C-1TB-HDD-galda-dators Jūlija: Teorētiski, jau esmu veikusi pasūtījumu Jūlija: Bet mani mulsina viens fakts - Jūlija: Procesors: Intel Core i5-4366 < Kas tas par zvēru? Ūpis: Mirkli, noskaidrošu kas par lietu. Ūpis: Noprecizēju, menedžeris ievadot produktu ir kļūdījies ar kodu, pareizi būs Intel Core i5-4460
 14. Ja nemaldos, tad 1 GB swaps tiek izmantots. Paldies par atbildēm. Izmantoju Nginx fastcgi cache - lapa desktop versijā atjaunojas momentāli, mobilajā - nenovēroju, bet, manuprāt, pēc ~stundas. Vai tam iemesls ir fastcgi caching? Jo pirms tam neizmantoju to, un viss bija kārtībā.
 15. Sveiki vēlreiz! Paldies visiem par atbildēm. Šobrīd izmantoju DigitalOcean 20$ plānu + Easy Engine setupu (PHP-FPM, Nginx + FastCGI). Šobrīd lapā ir 60 lietotāji online (+/- 10) un šādi izskatās procesi konsolē - http://i9.pixs.ru/storage/7/3/9/asdjpg_7018562_15610739.jpg Vai tas ir normāli, ka palikuši tikai 150+ megabaiti brīvi no RAM? Nekādu bremzēšanu vai citas problēmas nenovēroju, CDN neizmantoju. -------- Vēl jautājums par to FastCGI. Laikam neesmu īsti pareizi uzstādījis, bet lieta tāda, ka, pievienojot jaunu rakstu no desktop versijas viss normāli atjaunojas, bet, lai jaunais raksts parādītos mobilajā versijā, vajadzēja purge cache. Vai tā varētu būt theme problēma vai arī nepareizi cache uzstādījumi? (Vai man šim nav jātaisa jauns topiks? :) ) Paldies :)
 16. Paldies visiem par atbildēm! Papētīju vēl ilgāk, pamocījos ar dāzādām serveru konfigurācijām, sapratu, ka wordpressi noteikti labāk likt uz nginx, tāpēc man ir divi varianti - Nginx ar HHVM (pamēģināju, lapas pēc pirmās ielādes ielādē tiešām ātri... kā feisbukā :) Easy Engine (var palasīt google, ja kāds nezina) - it kā izmanto šādu steku + instalācija vienkārša - - Automatically tweaks server configuration as per available hardware resources; - Supports automatic updates; - It will install w3-total-cache, wp-super-cache, NGINX’s fastcgi-cache, Zend Opcache, and Memcache; - Install Nginx, PHP, MySQL, phpMyAdmin and all its dependencies in a single command. Tūlīt pamēģināšu EasyEngine, kaut gan skatoties benchmarkus, labākam jebkurā gadījumā vajadzētu būt HHVM. Vai kādam ir domas par šiem PHP, nezinu kā nosaukt, pārvaldītājiem?
 17. Valmieras ziņām ļoti patīkams un smuks dizains, tiesa, laikam servera dēļ response time sekundi, pusotru (LTC 4 Mbit/sek (jā, jā, Jūrmalā čoinais nets, pie tam - pats ātrākais pieejamais nolāpītajā, velns parāvis, kūrorta rajonā Majoros un Dzintaros...)). Izskatās tiešām pabeigts, nekā liela daļa lapu, kurās sīkumi nav iztulkoti, vai arī ir responsivitātes problēmas. Bet tomēr pa lielam - ja neskaita unikālo dizainu (ko arī teorētiski var "nolienēt" no kāda gatavā, samainot kaut kādus elementus no apaļiem uz kvadrātainiem, "pietjūnēt" krāsas u.t.t."), te ir bbPress, Laikam VisualComposers kāds, galeriju plugins, WPML, latviešu kōres wordpress faili + iztulkotie theme. Man pa lielam vispār atgādina spēcīgi pārveidotu NewsPaper theme. Es nesaku, ka lapa ir nesmuka - tā tiešām ir smuka un acīm baudāma, vienīgā lieta, kas man šausmīgi kaitina daudzās lapās - sidebar galvenajā lapā ir nedaudz garāks, bet citās lapās ir nenormāli garāks par contenta daļu. Ja nav noslēpums, cik par tādu lapu lapu izstrādes firma varētu prasīt (bez seo u.t.t.)? Es lēšu, ka 1500 eiro kādi? Griesti - 3000. Bet es vēlētos šo topiku vairāk koncentrēt kā ātruma optimizāciju Wordpress sistēmai. Cik esmu sapratis, tad galvenie priekšnosacījumi ir: Izvēlēties VPN, nevis Shared (pirmkārt) - pareizi sakonfigurēts DigitalOcean (vai AWS?). Es vakar meklējos internetā un nevarēju atrast nekādu informāciju, kur būtu aprakstīts, kādu steku vislabāk izvēlēties Wordpress portāliem. Varbūt ievadīju nepareizus keywordus, bet vienīgais, ko varēju atrast ir Microcaching veids (kas, man liekas, varētu konfliktēt ar pluginiem). Caching plugins - pats par sevi saprotams, bet ir viens jautājums - ja es vēlos izmantot kādu post view count pluginu? Cik esmu dzirdējis, šamie varot konfliktēt. CDN - (vai ir jēga lietot, ja dienā vienam lietotājam tiek pasniegtas ~100 - 200 bildes pie apmeklētāju skaita ~30000 dienā (es to saku optimistiski, jo aizvakar bija 14000, vakar - 30000, tāpēc prognozēju uz ~gadu uz priekšu, ja nenolohošu)). Pārbaudīt, kuri plugini rij vairāk resursus ( vai šis nevarētu kādā veidā atvieglot? - https://wordpress.org/plugins/pmc-benchmark/ ) Minificēt CSS, JS - pats par sevi saprotams, čekoju pēc gmetrix vai pingdom, kur ielāde ilgāk (vai arī kaut vai pēc tiem pašiem developer tūļiem hromē). Esmu dzirdējis kaut ko par bilžu skeilošanu vai kropošanu - vai tur ir kāda atšķirība? Ņemot vērā tīri terminu, ir gan - noskeilot - izmērs paliek tas pats, tu tikai "samazini izmērus" bildei, attiecīgi, pat maziņš thumbnails tiks ielādēts ilgi, ja tā oriģinālbilde sver, piemēram, 2MB. Vai kāds ir saskāries ar UserPro pluginu? Es plānoju to izmantot jaunajā mājas lapas versijā un ātruma ziņā neesmu pamanījis būtisku atšķirību. Varbūt tas ietekmēs lapas ātrumu pie liela lietotāju skaita tiešsaistē?
 18. Paldies par ieteikumiem - palasīju kārtīgāk par DigitalOcean, Swapiem u.t.t., nolēmu mēģināt vēlreiz. Vai varētu ieteikt cache plugin? Esmu lietojis W3Cache, bet nez kāpēc liekas, ka tas bija pārāk "smags". Un - vai tas ir normāli, ka, tiklīdz tiek pieslēgti cache plugini (neatkarīgi no hostinga) - adminpanelis paliek ievērojami lēnāks? Parakos dziļāk un atradu ko šādu - http://reviewsignal.com/blog/2014/06/25/40-million-hits-a-day-on-wordpress-using-a-10-vps/ Vai tas variants ar microcaching būtu reāls? Finanses atļauj un negribu mocīties, tāpēc domāju paņemt dropletu par 20$ - skatos, ka tagad ir pieejami arī Londonas serveri. Cik esmu dzirdējis, tad, ja mērķauditorija ir Eiropa, tad vislabāk ņemt ir Londonas servisus. Agrāk izmantoju AMS, problēmu it kā nebija (ja neskaita MySQL). Vai ir iemesls mainīt? Tāpat ir doma sākt izmantot CDN tādam saturam kā bildes. Ir pieejami bezmaksas varianti, bet vai tas atmaksāsies vai arī nedaudz samaksāt un izvēlēties kādu pārliecinošāku variantu?
 19. Sveicināti atkal! Vienu reizi jau prasīju par hostinga palīdzību (šajā topikā) - http://php.lv/f/topic/21609-kādu-hostingu-izvēlēties-ja-mājaslapa-ir-domāta-tikai-latviešiem/?p=170470 Teorētiski mājas lapas prasības ir palikušas tās pašas, tikai ir izmaiņas apmeklētāju skaitā - Šobrīd kā hostingu izmantoju namecheap.com Shared hostingu, ar kuru it kā problēmu nav pilnīgi nekādu, izņemot to, ka pie liela online daudzuma saņemu 508 resource error. Skrīnā var redzēt vienu brīdi, kad man vajadzēja 6 reizes mēģināt ieiet lapā, no sešām reizēm - vienu ielādēja - Pašlaik neizmantoju nekādus CDN vai cache pluginus (bāze - wordpress), bet neesmu pārliecināts, ka tas daudz ko līdzētu. Pastāvīgi online tāds nav, bet var būt momenti reizes 10 - 15 mēnesī, kad šāds un vairāk online tiks sasniegts uz 15+ stundām un tas var radīt nopietnas problēmas. Varbūt kāds var ieteikt vai man izmantot hostingu, VPS, kādi ieteikumi uz tādas bāzes, izņemot DigitalOcean (it kā labs hostings, bet man pāris reizes dienā bruka MySQL (cik rakstīju supportā - nevarēja palīdzēt). Paldies. P.S. cPanelī CPU usage = 100%/100%, Entry processes - 18/20. Cik zinu, tad entry processes ir kaut kādi izpildošie skripti, vai ne?
 20. Ne šā, ne tā, bet pilnu ziņu iegūt man neizdevās, kam ir gan plusi, gan mīnusi - 1. Mīnuss - pilnu rakstu nevarēs lasīt lapā. 2. Pluss - nebūs duplicate contents un google nedusmosies. Jautājums - vai var tā, ka, nospiežot uz noskreipotā raksta nosaukuma, bildes vai cita elementa (no galvenās lapas - http://okz.tv - labās malas vai no jaunumu saraksta lapa, lietotājs tiek pārsūtīts uz pilno rakstu tā oriģinālās izcelsmes lapā?
 21. Jā, es Kinopoisk metodi iebāzu zem FirstShowinga, jo baidījos, ka vēl citos failos varētu būt kaut kādi izpildošie skripti. Lai tos nemeklētu, es izvēlējos zem FirstShowing nosaukuma iestūķēt Kinopoisku. Nezinu, vai daru pareizi (noteikti, ka labāk pievienot atsevišķi), bet man tas likās uz doto brīdi drošāk. Īsais apraksts tiek izvadīts un fetchots tas tiek pareizi - http://okz.tv/news (apskaties ziņas zemāk). Tiklīdz tu uzspied uz kādas ziņas, kurai ir īsais apraksts (excerpt), tas pazūd, it kā single post scraping skripts to nepareizi atkal nofetcho un neko nepievieno. Kā jau teicu, funkcija ir tāda - 1. Ir Adminpanelis, kurā nospiežot pogu "update", tiek nofetchoti jaunumi ar šiem datiem - 'title' => head($cr->filter('.title > a')->extract(array('_text'))), 'image' => head($cr->filter('.pic > a > img')->extract(array('src'))), 'body' => head($cr->filter('.descr')->extract(array('_text'))), 'full_url' => 'http://kinopoisk.ru' . head($cr->filter('.more > ...### Šie dati un jaunumi nofetchojas lieliski, ar visu description un pārējo. 2. Mājaslapa ir uzbūvēta tā, ka tā ielādē datus, tiklīdz kāds nospiež uz jaunuma vai filmas (vai arī meklē filmu vai aktieri). Tiklīdz lietotājs nosūta pieprasījumu, lapa ielādē saturu datubāzē. 3. Attiecīgi, tiklīdz es uzspiežu uz jau nofetchotā jaunuma, skripts visdrīzāk pēc single koda mēģina ielādēt pilnu jaunumu, kā arī no jauna īso aprakstu, bet notiek kļūda, un pilnajā rakstā tiek attēlots tikai raksta nosaukums un bilde. Apskatīšos, kas notiek ar getSingle, pēc tam atrakstīšos, ceru, ka par double post man pirkstus necirtīs nost :) Paldies par palīdzību, Juri (pieļauju, ka tevi tā sauc)!
 22. Piemirsu verifikāciju aizpildīt - http://pastebin.com/4BBWf1Em Lūk kods. Ar filmām viss ir kārtībā jau no paša sākuma, tās fetcho krievu valodā no tmdb. Bet pēc defaulta jaunumus ņem no firstshowing vai screenrant, bet, tā kā es šo mājaslapu vēlos tendēt krieviski runājošai publikai, vēlos fetchot datus no kinopoisk.
 23. Sanāk tas pats. Re kā man tagad izskatās tas newsscraper fails - http://pastebin.com/gTWfVWXy - varbūt esmu pieļāvis kļūdu, kaut gan visam it kā vajadzētu būt kārtībā. Kad caur adminpaneli apdeitoju ziņas, tās pievienojas, un no adminpaneļa redzams arī jaunumu excerpts. Pēc tam, kad ieeju lapā un viņš mēģina no jauna nofetchot datus (arī pilno rakstu), tad lapa paliek tukša un adminpanelī excerpts arī ir nozudis. Vari pārbaudīt pats, ieejot lapā un nospiežot uz otrā vai trešā jaunuma (tos neaiztiku). Var pajautāt, ar ko un tieši kā tu uzzini par saturu? Kaut kāda metode? Es caur inspect element skatījos, neko dižu nesaskatīju, bet likās, ka ir pareizi ar newsPage.
 24. It kā viss kārtībā, jaunumu lapā ieiet, bet visdrīzāk, ka esmu nepareizi noformējis šo rindiņu, kurā viņš ņem jaunumu contentu (bold un underline kodā) - public function getSingleFromFirstShowing($url) { $item = $this->curl($url); $crawler = new Crawler($item); $html = $crawler->filter('.newsPage')->each(function (Crawler $node, $i) { $ht = trim($node->html()); //filter out unneeded html return '<p>' . preg_replace('/<a.*?>(.*?)<\/a>/', '$1', $ht) . '</p>'; }); return trim(implode('', $html)); } Jaunumu teksts netiek iegūts. It kā skatījos šeit - http://www.kinopoisk.ru/news/2494989/ Un selektoram vajadzētu būt .newsPage. Vai tur ir kļūda? Ja jā, tad pēc šī izlabošanas visam vajadzētu būt čikiniekā, tiesa, bildi viņš ņem maziņu (jo kinopoiskā thumbnaili ir ļoti mazi, bet manā lapā viņš automātiski mēģina izplest pēc responsivitātes, bet tur laikam neko īpaši izdarīt nevar.)
 25. Ar KinoPoisk :) FirstShowing jau bija iekļauts skriptā un strādā kā nākas. Es tavu Kinopoisk selectora skripta daļu ieliku zem firstshowing, lai nemainītu nosaukumus metodēm (ja tā tās sauc)
×
×
 • Create New...