Jump to content
php.lv forumi

Neatpazīst latviešu valodu.


kalabox

Recommended Posts

maybee - ja tā ir aplikācija - tad varbūt konstanti var norādīt ar meta tagu ('konstanšu failā') - un tad tur kur vajag tikai ECHO konstante - ko par to profi saka?

 

p.s. šādu veidu izmantoju aplikācijā google analytics integrācijai - norādu to kā konstanti - un ja mazums mainīsies kādreiz kods - es vnk izmainu konstanti un man ir garantija, ka visur būs pareiz analytics kods, jo var jau gadīties ka header faili atšķiras vai ir vairāki + citur bez header, bet šīs lietas ir nepieciešamas.

nu tie tādi mani secinājumi, ko esmu darba gaitā sapratis&ieguvis...

Edited by labaiss
Link to comment
Share on other sites

@labaiss, manuprat tas ir mazsvarigi ka notiek izkopesana,, galvenais, lai tags tiek ieklauts. T.i. - liec vinu datubaze, ieliec masiva vai vienkarsi mainigaja, iemet kadaa faila un tad vislaik ar require() vai ari vienkarsi echo '...', vai pat iemet vinu neizmantojot php (<meta .../>).

 

Es, personigi, ieteiktu:

a) vienkarsi ieliec vinu ka html, ja taja lapaa ir citi head tagi ar html

b) iemet vinu ar php, ja nav citi meta tagi ar html

c) require(header.php) failu vai header() funkciju ar visu lapas head dalu, ja daudzas lapas header ir viens un tas pats

Edited by m8t
Link to comment
Share on other sites

ir gan svarīgi (nosacīti):

1. ar DB to darīt būtu ļoti mulķīgi (kapoēc veikt pieprasījumu)

2. ar mainīgo arī (ja tiek veidota aplikācija uz framework bāzes un programmē vairāki programmētāji - tikai ja tiešām tie norādīt specifiskts mainīgā nosaukums)

3. likt vnk html kodā - ja tas ir meta tags piekrītu, ja google analytics kods - nepiekrītu

 

p.s. varbūt kļūdos...

Link to comment
Share on other sites

Ja, mulkigi tas butu, bet, ka iespejams variants tas ir (protams, ne loti labs..).

 

DB tadas lietas varetu likt tad, ja butu nepieciesamiba izmainit head saturu caur paneli + tad, ja sis programetajs neiedomatos izveidot header.php failu, kuru tad vartu ari editet caur paneli.

 

Hmm... bet, ja godigi. Es te ta saku domat (laikam jau ne pa temu, bet..). Ja mes atlautu lietotajam editet header.php failu, ka lai mes izdaritu ta, lai tur nevar ievadit php kodu? Pec idejas jau varam atrast <?php un ?> tagus un vinus + visu pa vidu izdzest, bet, vai ir vel kada iespeja, ka to izdarit?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...