Jump to content
php.lv forumi

chats


ellespuika

Recommended Posts

esmu izveidojis chatinju , kas ir includots web lapa , un izvelkt lietotajus no IPB foruma , gribeju uzinat kadu fonkciju vai ko , ka varetu dabut to kad piemeram chato , tad kad ir konkrets simbols tad ielikas kads smaidinsh piemeram :

 

nick : ka tev ir ! isaukum zimee ieliekas taka smaidinsh ! paraugs >>šeit

 

itka ir tas ka chats izvelk no IPB visus smaidinjus , bet kad pievienoju lai uz !smaidinsh butu nesanaak !

Link to comment
Share on other sites

Ilgi labosi. strTr() ir it kā camel-style, jo, kā jau briedis minēja, PHP.net nevar pati saprast ko grib, jo ir, piemēram is_int(). Ļoti labi! Fn'ija ir divi vārdi atdalīti ar apakšsvītru. ...bet kāpēc, pie velna, ir isset()?? Izrādās, ka tur ir domāts is_set(), bet PHP.net ir... Ai.

Tāpēc, lai atvieglotu Sev dzīvi Es rakstu, ja ir divi vai vairāk vārdi bez apakšsvītrām otro utt. vārdu sākot ar lielo burtu. Neviens vēl no tā nav nomiris. ))

 

Tātad...

 

isSet();

strTr();

htmlEntities();

htmlSpecialChars.

 

...un fn'iju nosaukumi nav case-sensitive. =)

Link to comment
Share on other sites

Mani, piemeeram, kaitina shaadas lietas, jo acis ir pieradushas redzeet ne-camelcased php iebuuveetaas funkcijas un kad es redzu ko shaadu, tad padomaaju uzreiz, ka tas ir kaut kas kaada cita rakstiits. + papildus tam isset() un str_replace() iet labaak kopaa nekaa isSet() un str_replace().

 

Daljeeji pie taa visa pats PHP vien ir vainiigs, jo pashi nav standartizeejushi kaa saukt savas lietas + nav uztaisiijushi funkciju nosaukumus case sensitive :( OOP lietas PHP vispaar ir camelcased (Exception::getMessage()), kas mani uzkurina, jo man camelcased nosaukumi ieksh PHP (iznjemot klashu nosaukumi) riebjas ;(

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, lai atvieglotu Sev dzīvi Es rakstu, ja ir divi vai vairāk vārdi bez apakšsvītrām otro utt.

 

Pārējie var piekasīties, kur vien vēlās, bet, lai rakstītu 'sev' un 'es' ar lielo burtu teikuma vidū...

 

Rodas jautājums, kāpēc? Tu turi sevi augstāk par citiem? Domā, ka esi ievērojama personība?

 

Es gribēju zināt, kādēļ briti «es» (I — lasa ai) vienmēr raksta ar lielo burtu. «Viņi sevi ciena,» atbildēja skolotājs. [link]

 

 

Ja Tev pasē nav rakstīts, ka Tu esi brits, tad, atvaino, latviešu valodā pagaidām šāds 'Es' un 'Sev' rakstības lietojums nav ieviests.

Link to comment
Share on other sites

Tici Man, domāju, ka Es esmu augstāks par Tevi. Bet, protams, tās ir tikai Manas domas. Tādi cilvēki kā codez, briedis, rATRIJS utml., pašsaprotami, ir labāki pat par Mums abiem kopā.

Tālāk, latviešu valodā, ja gadījumā esi palaidis garām, IR ATĻAUTS personas vietniekvārdus rakstīt ar lielo burtu. Tai skaitā arī "viņš", "tu", "mēs" un "viņi". Tā kā ir ieviests gan. Nerunā, ja nezini.

Treškārt, forums par PHP nav domāts, lai Tu varētu Savu bezsakaru te rakstītu cik uziet. Vai nu PM, vai arī satiekamies personīgi. Tu Man jau esi apriebies. Trūkst uzmanības, vai kas? =@

Link to comment
Share on other sites

I'm sorry, Your Highness!

 

 

 

Neņem pārāk personīgi mana pēdējā laika bezsakarus.

Izmantoju vecā gada izdevību savārīt sūdus, visur, kur vien iespējams, šķiet, lai Jaunajā gadā...,

lai nu kā esmu sarkastisks nelietis. Priecīgus Ziemassvētkus!

Edited by who_i_am
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...