Jump to content
php.lv forumi

foruma bildes platums


anonīms

Recommended Posts

Manuprāt sistēma notiek sekojoši:

 

Tiek nočekota vispārējais bildes lielums ar funckiju getimagesize(), tad attiecīgi size[0] un size[1] bija width un heigth, precīzāk viss ir aprakstīts vienā tēmā šeit pat forumā. Atslāgvārdu par šo vari metklēt zem manas tēmas, man kautko uz to pašu pusi skaidroja.

Kad nočeko šīs divas lietas pietiek ar IF`u un viss.

 

Cerams, ka palīdzēju.

Link to comment
Share on other sites

Da nu ņefig tur vēl php bakstīt. Es to risināju ļoti vienkārši klienta pusē (bez šaubām jQuery man palīdzēja):

$(function(){
$("#forum .comment_text img").load(function(){
	if($(this).width() > 690){
		$(this).height(Math.round((690*$(this).height())/$(this).width())).width(690).wrap($('<a />').attr("href", $(this).attr("src")).fancybox());
	}
});
});

Link to comment
Share on other sites

Klienta pusē mainīt attēla izmēru nav īsti labi, labāk to izdarīt ar php un pārbaudes ar parastu if kā Kemito teica, neatceros kurš tieši, bet šķiet IE6 sataisa ne visai kvalitatīvu attēlu, pārtaisot attēla izmērus. Otra lieta kāpēc labāk izmēru mainīt servera pusē ir bildes izmērs baitos, ja ļoti liela bilde pie lēnāka interneta ielādēsies samērā lēni, diezgan interesants skats kad šķietami maziņa izmēros bildīte ielādējās pa lēnam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...