Jump to content
php.lv forumi

Kā dabūt textu iekš TextField??


orion

Recommended Posts

Tjipa vajag onClick dabūt kādu noteiktu tekstu iekš formas textfield.

Esmu pārmalies pa viskaut kurieni meklēdams - nevaru nevienu sakarīgu piemēru atrast.

 

Tas ir līdzīgi, ka te forumā - uzspiežot uz I daūjam ieksh textfield tekstu "<i>"

Tāpat arī uz pārējām pogām. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nu, piem.

<form name="the" ...>

<input name="in" onclick="func()">

</form>

<script>

function func()

{

document.the.in.value='Tas un tas';

//resp.document.formas nosaukums.ievadlauka nosaukums.propertijs

}

</script>'

 

vai arī

<input onclick="this.value='Šis unn tas'">

this ir atsauce uz tekoši aktīvo objektu - resp. onlcik aktivizē pašu inputu

 

vai arī

<input onclick="func(this)">

...

function func(elt)

{

elt.value='šis un tas par šo un to';

}

 

vai arī

<input id="smth" onclick="byid()">

...

function byid()

{

elt=document.getElementById('smth');

elt.value='Šis un tas par Meriju';

}

 

ja ievadlauks ir textarea, tam varētu būt .text, nevis .value

ja strādā ar <select>, der atcerēties [select objekts].selectedIndex - kurš option ir izvēlēts, [obj].value ir att. vērtība - tas kas <option value="...">

ar [obj].options[[obj].selectedIndex].text var dabūt tekošā elementa <option> leibla tekstu

Link to comment
Share on other sites

orion - tavai zināšanai ir arī tāda lieta kā view source, resp., jebkurai lapai piespied peles labo pogu, izveelies view source un skaties skriptos; ja jau tev patiik taa kaa shajaa forumaa, tad sorcee apskaties un atrodi rindinju <script type='text/javascript' src='html/ibfcode.js'></script> un skaties cik tiik.

 

Piemeeri ir pashaa deguna galaa, zheel ka laames to neprot saskatiit!

Link to comment
Share on other sites

Un tikai to tu iekaapi pateikt? Esi paarliecinaats, ka cilveeks apmekleejot shaada veida forumu nejeedz sourci apskatiities? Bet, lai cik arii labi es nezinaatu HTML un CSS - JavaScript es nezinu gandrīz nemaz. Pirms gadiem 4-iem kko pamācījos, bet tagad pilnīgi neko neatceros. Mūžam neesmu to izmantojis.

Un ej tagad - izlobi no t aa skripta, kas man ir vajadzīgs. Tur ir afigenna daudz lieku lietu, kas man NAFIG nav vajadzīgas. Mani interesēja vienkāršs piemērs, nevis divas lapas skripta, kas tiek nezin cik reizhu apstraadaats un peec tam veel nezin kaa caur nezinkurieni izsaukts. Bez pašiem darbības principiem takš no koda neko neizkodīsi. !!! Ar ārā!!!!

Link to comment
Share on other sites

Es pats no piemeeriem esmu ljoti daudz ko maaciijies, bet shie forumu mega advanceetie skripti man taa arii palika tumsha bilde. Teiksim taa - 10 min pablenzu virsuu, sapratu, ka tas nav tas, ko man iisti vajag un aiztaisiju ciet. Man vajadzeeja vienkaarshu risinaajumu, kaadu man arii piedaavaaja Venom, nevis mega kuulo skriptu, kas vienas vienkaarshas darbiibas vietaa izdara entaas - man nevajadziigas. Uun kaa jau teicu - JS nejeedzu praktiski neko un nejuutos speejiigs to paarveidot par kko man vajadziigu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...