Jump to content
php.lv forumi

Bezgalīga funkcija


m8t

Recommended Posts

Ideja vienkārša: vēlos izveidot skriptu ar kura palīdzību ik pa 10 sekundēm tiks izvadīts kāds teksts. Pašreizējais skripts:

 

<?php
while(0==0) {
if($breakUntill <= time()) {
 $time = time();
 echo "[{$time}] test<br />";
 $breakUntill=time()+10;
}
}
?>

 

Strādāt viss strādā, bet problēma šāda: dēļ cikla browseris vislaik "lādējas" un nebeidz lādēties, neviens no echo netiek izkopēts pirms es nobeidzu savu ciklu vai arī uzmetas errors. Vai jums ir idejas kā izvadīt manus echo nebeidzot ciklu?

Link to comment
Share on other sites

Laikam nesaprati mani. Nebiju domājis ka vēlos lai pārlūks beigtu lādēties. Viss ko man vajag ir, lai tas izvadītu tekstu pirms viņš beidz lādēties, citiem vārdiem - pārlūka lādēšanās laikā, pirms noslēdzas cikls vai uzmetas errors.

 

Ar to skiptu, ko tu man iedevi tāds pats rezultāts - vislaik lādējas, teksts netiek izmests ciklam ejot.

Link to comment
Share on other sites

<?php
ob_start();
while(true){
	sleep(10);
	echo "Iteracija<br/>";
	ob_flush();
	flush();
}
?>

 

Varbūt labāk pastāsti, ko tu gribi panākt?

Citādi, liekas, ka rocies netajā virzienā.

 

Es ceru, ka tu saproti, ka nekas, kas ir aiz šī cikla netiks izvadīts, tas ir, ja šo ciklu iekļausi pa vidu lapai, tad būs auzas.

Link to comment
Share on other sites

Šis cikls ir "tā lapa", tādēļ par to nevajag uztraukties :)

 

Grūti pastāstīt, ko vēlos izveidot. Būtībā laikam jau treniņa nolūkā vēlos izveidot, ko līdzīgu robotam, kurš izdara konkrētu funkciju reizi X minūtēs.

 

Arī ar to pēdējo skriptu ko tu izveidoji tas pats - echo izvadās tikai tad, kad ir sakrājušies vairākas lietas, ko izkopēt un tad tikai tiek izkopēts viss, ne pa vienam.

 

EDIT: izmēģināju vēlreiz pēdējo skriptu un sanāca sekojoši: Pagaidīja kādas 15 sekundes un tika izvadīti 15 raksti (mans sleep ir uz 1), vēlāk katrs nākamais tika izvadīts ik pa 1 sekundi. Ir labi, bet ne ideāli :)

 

EDIT: Paldies, beigās sanāca visu saštukot! Pieliku ka no sākuma izdrukā 5 "welcome" tesktus un viss gludi aizgāja.

Edited by m8t
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...