Jump to content
php.lv forumi

1 datu bāzes info. integrēšana 2 cms


Ričiņš

Recommended Posts

Labs vakars šai pusē.

Lieta sekojoša.

Uzstādīju divus gatavus cms savai mājas lapai. 1 galerija un 2 raksti.

Tātad.. vai ir iespējams, un ja ir, tad kā var, izdarīt tā, lai reģistrēts lietotājs (attiecīgi kura jūtīgā informācija ir ierakstīta datu bāzē), ievadot savu loginu un pass, var ielogoties gan šajā galerijā, gan rakstu daļā.

Nu.. integrēt šos 2 cms vienā DB.

Ir iespējams?

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Ričiņš --> izlsi savus Postus !!! un paskaidro, ka BEZ papildus informacijas kads varetu sniegt tev paliidzibu?

Nesi noradijis ne kadi CMS, Ne kadi modulji izmantoti ( daudzam CMS piesledzmie modulji var buut vairaki ( domats ka tas pashas galerijas var butt nu ljoti dazaadas)

--

Tas varetu buut ka aizej uz Auto servisu un saki:"ziniet nopirku 'PARVIETOSANAS liidzekli' un gribu - piekabi".

Nepaskaidrojot kas tas par 'parvietosanas lidzekli' ( masina, Vello, motocikls, vai 'Samakats' --> varu deret ka par tevi pasmiesies, ka par 'gariigi atpalikushu').

Sobridi esi riikojies liidzigi ...

--

Link to comment
Share on other sites

Ričiņš --> izlsi savus Postus !!! un paskaidro, ka BEZ papildus informacijas kads varetu sniegt tev paliidzibu?

Nesi noradijis ne kadi CMS, Ne kadi modulji izmantoti ( daudzam CMS piesledzmie modulji var buut vairaki ( domats ka tas pashas galerijas var butt nu ljoti dazaadas)

--

Tas varetu buut ka aizej uz Auto servisu un saki:"ziniet nopirku 'PARVIETOSANAS liidzekli' un gribu - piekabi".

Nepaskaidrojot kas tas par 'parvietosanas lidzekli' ( masina, Vello, motocikls, vai 'Samakats' --> varu deret ka par tevi pasmiesies, ka par 'gariigi atpalikushu').

Sobridi esi riikojies liidzigi ...

--

 

Tas kādus CMS es lietoju neko neizteiks. Savrīgi ir tas, ka minēju 1 rakstiem (postot ziņas utl) un 2 galerijai (likt bildes utl).

Tātad, ja es ievietoju šos te atsevišķas DB, tad cilvēkam ir 2x jāreģistrējās atsevišķi katrā CMS. Bet es gribētu tā, lai cilveks pieregojoties, viņa infa nosūtas uz 12 db, kuru tālāk izmanto abi cms.

p.s. wolf.. izskatās, ka tev ar koncentrēšanās spējām ir tā pašvaki. Pārlasi vēlreiz tekstu.

Edited by Ričiņš
Link to comment
Share on other sites

p.s. wolf.. izskatās, ka tev ar koncentrēšanās spējām ir tā pašvaki. Pārlasi vēlreiz tekstu.

rofl

 

nu kā tā var!!! pats labāk būtu vēlreiz pārlasījis savu tekstu. tik pat labi es tev varu pajautāt, kā savienot a un b vai x un y?

 

cms ir konkrēta web applikācija jeb programma jeb sistēma. sauc to kā gribi, bet katra sistēma strādā pa savam un glabā datus savās tabulās. lai tās varētu apvienot, tās ir jāpārkodē, un to dara konkrēti. ja gribi vispārīgu recepti, tad rATRIJS jau to pateica

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

rofl

 

nu kā tā var!!! pats labāk būtu vēlreiz pārlasījis savu tekstu. tik pat labi es tev varu pajautāt, kā savienot a un b vai x un y?

 

cms ir konkrēta web applikācija jeb programma jeb sistēma. sauc to kā gribi, bet katra sistēma strādā pa savam un glabā datus savās tabulās. lai tās varētu apvienot, tās ir jāpārkodē, un to dara konkrēti. ja gribi vispārīgu recepti, tad rATRIJS jau to pateica

 

ko tu neteiksi? :)

ja es pasaku galerijas cms, tad man liekas tur visam jābūt skaidram.

lai nu kā. paldies par to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...