Jump to content
php.lv forumi

Uz pieres rakstīts "pizģītājs"


foxsk8

Recommended Posts

Stāsts sākas ar to, ka man labs draugs, vārdā neminēšu, bija dabujis kaut kādu mini klientu, kuram vajadzēja tīri saslicot web lapu, ok norunājuši par termiņiem un naudām, sākas darbs :D

 

Beigu beigās pasūtītājs savācis soursi uzmet čomaku, čomaks man atmet sagriesto webu, un saka, ja nu kādam kādu reizi kaut kur vajadzēs :D itkā jau nekas kruts nav, bet tomēr šoreiz runa par ģēlu, ģēlām, ko es pēdējā laikā manu ik dienu, ka kāds kādu ir piečakarējis, aptīrijis, vai nesamaksājis naudu, vai arī dabujis produktu un mēģina to kādam citam nopārdod, tādā veidā uzvāroties ne par ko.

 

Fox kur tu to wazaa dabuji?

[21:28:49] 123 says: man piedāvā pmlizstrade @ skype tādu pāsu :D

[21:28:52] 123 says: sakodētu jau :D

[21:29:16] fox says: ko sakodētu

[21:29:18] fox says: ?

[21:29:25] fox says: ko sakodētu

[21:29:25] 123 says: to dizainu wazaa :D

[21:29:32] fox says: aa

[21:29:33] fox says: tas ir "čomaka", šamam vajadzēja sagriest, sagrieza un iedeva. :(

[21:29:36] fox says: Mana slicera

[21:29:39] 123 says: aa :D

[21:29:45] fox says: un tas čalis viņu piekāsa

[21:29:56] fox says: iemet man to pmizstrade iekš skype

[21:29:59] fox says: iedod kontaktu, uzdirsīšu

[21:30:06] 123 says: man vnk uzrakstija skype niks pmlizstrade un jautā vai negribu pa sms dizainu, ka derot tieši manām vajadzībām

 

Ieteikums varbūt foruma galvām: izveidot melno listi ar neuzticamiem darijumiem, cilvēkiem, ar kuriem nevajadzētu ielaisties, plus varbūt varētu arī kādu mini help ievietot, kā vislabāk darīt, rīkoties šādos gadījumos.

 

Pats personīgi vienmēr nodrošinos ar avansa maksājumiem, nav avansa, darbu nesāku.

 

Pie tēmas varētu vēl minēt mūsu draugu "IVO" :D

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

A triviālu līgumiņu uzrakstīt, ja jau tik dikti sāp tādi uzmetēji? .. un varbūt čomaks pats sagrieza dizainiņu nevis solītās vienas dienas laikā, bet 2 nedēļu laikā? .. un varbūt sagrieztais gala rezultāts visai attāli līdzinās sākotnēji uzzīmētajam? :)

 

Neticu tam, ka šādos topikos varētu iegūt kaut kādu kvalitatīvu cilvēku blacklisti, ņemot vērā, ka cilvēki mēdz izdomāt virtuālas personības.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...