Jump to content
php.lv forumi

Jautājums par IT blogiem utml. komunikācijas rīkiem.


Java

Recommended Posts

Protams, viņi atrod sev izstrādātājus, bet kā tai vecā teicienā "kā maksā, tā strādā"

haha, nesen draugos sadaļā "Draugi runā" bija šitāds: "Ja viņi domā, ka viņi man maksā, tad, lai arī domā, ka es strādāju!" :D:D:D

 

"Human Development Index" tur ir pusotras reizes zemāks kā Latvijā, lai arī te visi brēc un gaužas, ka tūlīt kapos jāguļās.

true, viss ir relatīvi. citur cilvēki dzīvo gan daudz daudz sliktāk nekā mēs, gan arī daudz daudz labāk. mēs esam kkur pa vidu (pat virs vidējā), ja skatās vidējo dzīves līmeni uz šīs planētas

 

Arī tad, kad viņiem jau ir virs 100 pozitīvām atsauksmēm. Dajebkurš nelielais darbs tiek novērtēts par servisa komisijas maksu + 1$ vai pat tīri ar servisa komisijas maksu.

njaa, tā jau ir ar tām valstīm, kur 1$ ir nauda

tiešām ļoti izdevīgs exchange rate, lai izpumpētu no valsts resursus

 

kurš bija gatavs tīri atbilstoši arī maksāt pa taisno caur Western Union

hmm, vai tad pa taisno uz kādu lv bankas kontu nevar?

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC: kad izlasīju "3D sākumlapa" vispirms padomāju šo: http://en.wikipedia.org/wiki/3-D_Secure

piemērs 3d sākumlapai http://dillerscofidio.com

vsp iespaidīgi, man patīk :))

tamlīdzīgi varētu sakārtot un parādīt arī produktus/sludinājumus/ziņas/whatever. sanāktu diezgan neparasts interface, bet nju kāpēc gan ne ;)

Link to comment
Share on other sites

attiecībā uz to sludinājumu, vajag ņemt vērā, ka pasūtītāji bieži vien ir ļoti parasti cilvēki, un kā tādiem viņiem nav priekšstata, cik kura lieta aizņem daudz laika, lai to uztaisītu. tāpēc viņi vnk paprasa visu, ko vēlās, un tad skatās, ko var atļauties un ko nē. ja piemēram visas tās spēles (duraks,zole,dambrete) var dabūt kā gatavus skriptus un pārējie komponenti (shop,mail,forum,sludinājumi) arī ir daudz maz gatavi un tikai jāpielāgo, tad atliek vien uztaisīt to 3D sākumlapu (ko visticamāk var outsourcēt, lai to uztaisa kāds flashists) un projekts gatavs! :))

 

bet ja viss jākodē pašam no 0, tad jau gan ir savādāk... :P

tāpēc cenas, ko viņam piedāvās, tiešām būs ļoooti svārstīgas

 

Ko tu neteiksi? "Duraks" (latviski būtu - "cūkas"), dambrete, zole - ņemot vērā, ka šim apgabalam specifiskas spēles, pie tam latviešu valodā - par brīvu ja? Varbūt uzreiz paprasīt draugiem.lv , lai iedod savas tās spēlītes, jo "edžam" vajag portālu? ;)

Jūs protams, varat uzrakstīt šim un padalīties iespaidos, bet man ir aizdomas, ka tas čalis ir atlicis savā kontā 200-300 Ls šim "3D portālam" un cer, ka kāds lētticīgs melnstrādnieks viņam uztaisīs to būtībā par brīvu! Bet tā tas nenotiek, noteikti atrodas, kas ir gatavs izdarīt, bet tāda līmeņa programmētāji, kas var vieglu roku uztaisīt zoli, dambreti vai citas spēles, lai negļukotu nekas, nemētājas pie miskastēm bez darba un viņiem diez vai kādreiz pienāk tāds izmisums, ka būtu gatavs par kapeikām programmēt. Savukārt, tie, kas ir gatavi par kapeikām strādāt, neko tādu nespēj uztaisīt.

Tādi programmētāji, kas bez kļūdām un tekoši spēj uztaisīt šīs spēles (sevišķi, ja tiek palūgts, lai ir iespējami "boti"), diez vai vēlēsies saņemt mazāk par 10 Ls stundā un nedomāju, ka kaut viena no šīm spēlītēm ir darbs mazāks par 80 stundām (ieskaitot testēšanu), es pat neticu, ka tik maz (neesmu taisījis tās spēles).

Es paredzu, ka vismaz pašreizējās ieceres robežās portāls neizdosies...

Link to comment
Share on other sites

man ir aizdomas, ka tas čalis ir atlicis savā kontā 200-300 Ls šim "3D portālam"

varbūt "treknajos gados" čalis ir atlicis savā kontā 200k-300k

ne jau visi grāba kredītus vai visu nopelnīto tūlīt notrieca. dažiem pietiek saprāta padomāt pāris gājienus uz priekšu. var kaut vai papētīt vēsturi, kā dažādos laikos, dažādās valstīs plīsa burbuļi, un izdarīt secinājumus...

piemēram, notikumi Japānā 80-tajos un 90-tajos gados http://en.wikipedia.org/wiki/Japanese_asset_price_bubble

Link to comment
Share on other sites

Runājot par tēmu, vai var ar savu blogu, portālu kādus klientus dabot, vār. :) Viss jau arī ir atkarīgs no mārketinga, piemēram ja tu savā blogā esi iemetis tur bloga, foruma izstrāde, un labi to attīstījis, tad arī cilvēki no malas var atnākt pie tevis. Cik nu es savā laikā, kad gāju darba meklējumos, pieminēju savu notepad.lv - IT portāls pozitīvi domājošiem cilvēkiem (ok izpildijums pakaļā, veidojās jauna versija, faktu tas nemaina), tad manā galā, TB Liepājā pat to neņēma vēra, jo izrādījās ka tur bosi ir vēl lielāki dunduki IT lietās, nekā paši darbinieki. :)

 

Esmu ievērojis par tiem pašiem sludinājumiem, reāli ir tā, kad cilvēks vienkārši atrod kādu zinošas firmas slud tekstu:

 

Meklējam programmētāju ar lielu stāžu: php, js, utt.. ruby on rails, ok sāc runāt ar sludinājuma ievietotāju, beigās izrādās, ka viņam vajag parastu lapu, kur pat liekas, ka varētu izlīdzēties ar parastu html + js :)

 

Un otrs cenu dempingotāji maitā gaisu visam mūsu zajebis gadu gadiem nostrādātajai 10 per H sistēmai. Itkā jau neko sliktu nevarētu teikt, katrs mauc kā var, bet joks slēpjas kur citur.

 

Kaimiņu vajsa uzrauj kaimiņu "Edžam" 3D portālu par 50 Ls, "Edža" grib vēl extra fīčas, "Vasja" plāta rokas, saka, redz joomlēns tādu fīču neatbalsta :D "Edžēns" atkal spiests likt sludinājumu par darba izpildi, bet viss priekšstats par programmētājiem, cenām un progeru vs klientu uzticības loku ir sačakarēts. Līdz ar to atkal beigu beigās sanāk tas, ka nemākuļi sačakarē to tirgu.

 

Pats sāku savas gaitas web lietās, kad cenas par firmas lapu kā min bija 400 - 500 Ls, tad nu tagad paskatoties, šausmas.

 

Jāsaka ir tā, ka koderus arī skārusi krīze, nevajag jau liegties, pats esmu par 3 gadiem pirmo reizi sludināju ieliecis, kā arī beidzot kantora webu sācis veidot, tas viss dēļ tiem pidariem, kas nezin neko un tēlo, šajā forumā tādi ir daudz un dikti. Lai kāds man piedod, ja kādu aizkāru, bet tā tas ir. :)

Link to comment
Share on other sites

Jāsaka ir tā, ka koderus arī skārusi krīze, nevajag jau liegties, pats esmu par 3 gadiem pirmo reizi sludināju ieliecis, kā arī beidzot kantora webu sācis veidot, tas viss dēļ tiem pidariem, kas nezin neko un tēlo, šajā forumā tādi ir daudz un dikti. Lai kāds man piedod, ja kādu aizkāru, bet tā tas ir. :)

1) kādu sludinājumu ielicis?

2) tautai jāzin savi varoņi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...