Jump to content
php.lv forumi

PHP macishanas


Razor

Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

esmu vilcis tur visadus video tutus bet vinji ir vienkarshi riktigi garlaicigi

 

Tad tev ir 2 varianti:

1. meklēt kaut ko citu.

2. atrast sev interesanto šai pašā sfērā.

 

Interese ir vajadzīga, to nevar noliegt, bet strādāt svīdušām padusēm tev nāksies jebkurā gadījumā, ja grib kaut ko sasniegt!

Link to comment
Share on other sites

Es domāju - beidz muļķoties ar visādām stulbām idejām, ka tik mazāk jādara būtu un nevajadzētu nekādu piepūli. Nedomā, ka tagad paklausīsies nedēļu no vietas pa naktīm programmētāju šausmu stāstus un jaunnedēļ jau kodēsi brīnumlapas.

 

Sēdies vien pie ekrāna un sāc lasīt/skatīties. Paralēli, kad lasi, pats testē to pašu uz sava PC. Pamaini kaut ko piemērā un paskaties kā tas izskatās. Ja tev tas liekas garlaicīgi, tad neko darīt - tas nav priekš tevis. Meklē ko citu.

 

Es php (un vairums citu valodu), ko šobrīd kaut cik zinu, esmu mācījies interneta plašumos. Palasu vienu lietu, otru. Tad pats eksperimentēju un skatos kas sanāk. Izveidoju kādu lapu savam priekam. Protams, ka sākumā tas kods bija katastrofāls, taču ar laiku tu pats to sāksi apjēgt un sāksi domāt efektīvākus risinājumus...

 

Varbūt apsver domu nemācīties uzreiz PHP, bet gan kādu citu valodu, lai iegūtu zināšanas programmēšanas pamatos kā tādos. Vari skatīties C++ (pamatu apgūšanai der labi <- tas tiem, kas protestēs), Pascal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...