Jump to content
php.lv forumi

php mysql gļuks


briedis

Recommended Posts

Pilnīgi nesaportu, laikam pilnmēness.

 

Ir parasts skripts, kas taisa insertu. Vienu reizi tiek izpildīts, bet datubāzē parādās 2-3 ieraksti, kā kuru reizi. Starp ierakstiem ievietošanas laiks parasti ir 1 sekundes starp 1.,2., trešais parādās pat pēc 5 sek.

 

Esmu smagā nesaprašanā :D

Link to comment
Share on other sites

Nēesmu šāvis nekādu aliņu.

 

Karoč, ir tā ka no vienas lapas atveru linku jaunā logā uz to skriptu, kas veic ievietošanu (ar dažādiem parametriem).

Kad to daru ar konkrētiem parametriem, ievietojas 3 vērtības.

Ja uztaisu refresh - ievietojas 1 vērtība.

Kaut kā sanāk tā, ka, ja pirmo reizi veru vaļā to linku, tad ievietojas vairākas, ja veru vaļā atkārtoti, tad tikai pa vienai...

Es pat ar sesiju nočekoju, lai atkārtoti vienu un to pašu nevarētu ievietot, bet tāpat ieveitojas...

 

 

...ievietošanas skripts:

 

$orderName = "kaut kāds ID";

	if($_SESSION['pay_order_name'] != $orderName){
		$query = "INSERT INTO 
			entry_log(price, currency, type, data, date_added)
			VALUES(
				'$orderAmount',
				'LVL',
				'type',
				'$orderName',
				'" . time() . "'
			)
		";
		if(mysql_query($query)){
			$orderID = mysql_insert_id();
			$_SESSION['pay_order_id'] = $orderID;
			$_SESSION['pay_order_name'] = $orderName;
		}else{
			exit("Kļūdiņa.");
		}
	}else{
		$orderID = $_SESSION['pay_order_id'];
		$orderName = $_SESSION['pay_order_name'];
	}

 

Kā var ievietoties vairāki vienādi, ja es ar sesiju nodrošinu, ka tikai 1 reizi var tāds ievietoties... vnk whadafaaak.. eju gulēt...

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

briedis --> gadijumaa neizmanto FF??

un talak skriptaa neseko lapas piespiedu parlaade??

Ja jaa tad shii problema ir ar FF sakot no 3 versijas, visu laiku grib norefresot formu velreiz, pat neprasot atljauju :(

--

pats arii saskaros ar shadu problemu ..

tas kad parbaudi vai ir Sesija vai nav tieshi nodrosina ka tas neaiziet muzigajaa cikla, et izpildas tikai paris reizju, Nepateiksu kapec, bet sesija nolasas & aizpildas ar nelielu laika nobiidi ... pa to laiku jau paris reizes skripts ir izpildijies..

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju FF, bet paprovēju arī ar operu - tas pats.

Mēģināju arī bez sesijas - tas pats.

 

Nekādas piespiedu pārlādes nav - vienkārši no citas lapas spiežu linku, atveras jauna lapa(target=_blank) ar skriptu.

 

Pačekošu, kas tas UK tāds..

Link to comment
Share on other sites

Pačekošu, kas tas UK tāds..

Oj unique key

Vienkārši kā es saprotu nav skaidrs, kur tas ieraksts rodas, tad uzliekot UK uz attiecīga lauka, tev ierekats neierakstīsies un izgāzīsies ārā ar gļuku duplicate key (vai kaut kā tamlīdzīgi). Doma tāda, ka tad varēsi viegli redzēt, kur ir tā nākošā reize, kad liekas klāt vēl 1, 2, 3 n nevajadzīgi ieraksti...

Link to comment
Share on other sites

Oj unique key

Vienkārši kā es saprotu nav skaidrs, kur tas ieraksts rodas, tad uzliekot UK uz attiecīga lauka, tev ierekats neierakstīsies un izgāzīsies ārā ar gļuku duplicate key (vai kaut kā tamlīdzīgi). Doma tāda, ka tad varēsi viegli redzēt, kur ir tā nākošā reize, kad liekas klāt vēl 1, 2, 3 n nevajadzīgi ieraksti...

 

Nu lieta tāda, ka es tur dabūju mysql_insert_id(), bet tas id ir tas pirmais INSERTs, liekie inserti notiek pēc tam :)

Principā, varētu uzlikt unique uz to lauku, un pievērt acis uz problēmu - bet kaut kā sirdsapziņa tāda netīra paliek :D

Link to comment
Share on other sites

Uztaisīju mazu degubu - pieliku insetam papildus lauku, kurā ievietoju:

{$_SERVER['REMOTE_ADDR']}|{$_SERVER['HTTP_REFERER']}|{$_SERVER['HTTP_USER_AGENT']}

 

Tātād,

Ppirmajam insertam - mans pieprasījums (tā kā tam jābūt)

Otrajam insertam - NEVIENAS vērtības (kā tā var būt??)

Trešajam insertam - 66.249.65.164||Mediapartners-Google

 

LMAO, laikam adsense taisa brīnumus :D

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...