Jump to content
php.lv forumi

Formas aizpilde un printesana


susurs

Recommended Posts

Sveiki visiem!

Tad nu lūk man ir sekojošs jautājums: man būtu nepieciešams skripts, kurš piedāvātu aizpildīt laukumus ( input text - kaut kas līdzīgs, kā reģistrācija ) , kad laukumi būtu aizpildīti, nospiežot pogu "gatavs" input text formas pārvērstos par vienkāršu tekstu, kurš tika ievadīts šajos laukumos un piedāvātos iespēja izprintēt šo anketu... Lai vieglāk būtu saprast, ko ar to es domāju, izveidoju divas bildes:

 

yexge8kv5ftoiuywknr.jpg

Input text formas, kuras mēs aizpildam un nospiežam pogu gatavs!

 

qsdm721wjxa986ej4uy.jpg

Kad esam nospieduši pogu gatavs, input text formas pazūd, ievadītais teksts paliek un parādās poga printēt, kuru nospiežot visa šī lapa izprintējas uz A4 lapas ( protams, ja ir pieejams printeris :P )...

 

Tad nu lūk, ceru, ka jūs sapratāt manu domu... Ja nezinat, kur varētu dabūt konkrētu skriptu, tad varbūt varat kaut vai uzrakstīt, kā viņš saucas, jo nevarēju šeit pameklēt nezinot tā nosaukumu...

 

Jau iepriekš paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādas php zināšanas tev vispār ir?

 

<?php

echo ("hello world");

?>

 

tas laikam būtu viss :D

Nē, nu pašu tehniku it kā es nojaušu... teorētiski varētu būt, ka input text formas aizpildot, šis teksts nonāk līz stringiem, ja pareizi atceros, kā viņus sauc un tad nospiežot gatavs pogu, ar echo palīdzību, viss tiek izvadīts uz ekrāna, bet varētu būt ka kļūdos... No php neko daudz nesaprotu, bet ja ir kāds skripts, tad aptuveni saprotu, kas tur un kā notiek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...