Jump to content
php.lv forumi

Webnauda caur sms


skrach

Recommended Posts

Sveiki!

Meklēju scriptu kas varetu but līdzīgs kā: fac*.lv (SOL) vai boom*ime.lv (VL) t.m.l

Vnk no nulles es apmēram zinu kā izveidot pamatu, bet nekādīgi netieku galā ar sms sistēmu!

Izveidot DB un incluadot iekhs php (Tā nav māksla, to katrs māk) !

Varbūt kāds varētu palīdzēt?

 

P.S.

Ja vaig sīkāk apstāstīt ko tieši vēlos, tad tikai rakstat.

Link to comment
Share on other sites

eesteria labz, bet es pats izmantoju lhc.lv pakapojumus :)

 

nu un kā tev tas lhc.lv ?? ir ok ?

klau varbūt Tu zini kādā veidā izveidot webnaudu ?

vnk man ir izklaides portāls un vajadzētu virtuālo naudu ... tikai nezinu kā to realizēt :(

Link to comment
Share on other sites

interesanta tema..laikam esmu cirvis, jo domaju ka tas nav tik vienkarši kā ieliec scriptu un aiziet.

Paaugstinatas maksas iszinas pieslegšana? Domaju ka mobilo sakaru operators ar grib pirms tada pasakuma uzsakšanas vienoties par savu daļu! Vai tad nē? Ir kadam pieredze šajā jomā?

Link to comment
Share on other sites

interesanta tema..laikam esmu cirvis, jo domaju ka tas nav tik vienkarši kā ieliec scriptu un aiziet.

Paaugstinatas maksas iszinas pieslegšana? Domaju ka mobilo sakaru operators ar grib pirms tada pasakuma uzsakšanas vienoties par savu daļu! Vai tad nē? Ir kadam pieredze šajā jomā?

 

 

Var jau panemt vesalu sms pakalpojuma scriptu un ielikt savas funkcijas tajā vietā kad vins apstiprina vai kods ir pareizs! UN sākumā noslegt ligumu ar sms pakalpojuma firmu!

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu pārsteigts, ja tavā risinājumā ieraudzītu - include("files/" . $_GET['id'] . ".php"); :)

 

Klausies, tas ka es nesaprotu pārāk labi php un mysql , tas nenozīmē ka esmu galīgi stulbs.

Piemēram Tu saproti no php , bet es visu laiku strādāju ar PS , css un flash (tāpēc arī php pārāk labi nesaprotu).

Bet nu izveidot tabulu un uztaisīt lai parādas iekš lapas, es varu !

Link to comment
Share on other sites

Bet kur vispār ir problēma - esi interesējies par tehnisko pusi kādam sms servisam ko piedāvā kāda firma? Nekā tur sarežģīta nav, padod GET parametrus un iebāz datubāzē.

 

Jā, es arī strādāju ar PS, Fireworks, Css un flash, vienkārši nav gudri teikt šitādus apgalvojumus - Tā nav māksla, to katrs māk...

Link to comment
Share on other sites

Bet kur vispār ir problēma - esi interesējies par tehnisko pusi kādam sms servisam ko piedāvā kāda firma? Nekā tur sarežģīta nav, padod GET parametrus un iebāz datubāzē.

 

Jā, es arī strādāju ar PS, Fireworks, Css un flash, vienkārši nav gudri teikt šitādus apgalvojumus - Tā nav māksla, to katrs māk...

 

Agrāk lietoju Esteria pakalpojumus, bet tagad meklēju kaut ko sakarīgāku.

Doma ir lhc.lv vai mpakalpojumi.lv

Par vārdiem: Tā nav māksla, to katrs māk... (Atvainojos, ja kādam tas likās aizvainojuši)

Es pats varētu izveidot web naudu, bet nemāku to ka piem: lietotājs nosūta sms kuras cena ir 0.35 sant. un vinja konta ieskaita piemeram: 100 naudiņas. (Vot to es nemāku)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...