Jump to content
php.lv forumi

Nevar nokopēt


gangstadog

Recommended Posts

Nu vel jau pastav Juridiskais Celjsh ..

Tas ir Visas bildes apstraada ar kaadu no Bilzju zisardziiabs softiem ( maksas pakalpojums, bet dazreiz atmaksajas )

Un ja kadam redzi to bildi, nekavejoties zinjo dotajam softa uzturetajam ..

par katru bildi tu vinjiem maksa, pretii sanjemot garanteetu Juridisko aizsardziibu, piedevam PS 3 jau ir iestraadats varjants, ka bez konkretas paroles, bilde vispar netiks apstraadata ( neljeus izmantot )..

vieniigais celjsh ir print Scriins ( bet tas arii nepaliidz), jo tur pashaa Vizualajaa daljaa ir iestraadaats aizsardziibas mehanisms ..

Piedevam vinjiem ir tik speeciigi Juristi, kad to tavu Pari dariitaaju izgerbs pliku ..

---

Vienigi jatceras ka par katru bildi ir jamaksaa ( tas ir var pirkt licenzi kas ljauj sagatavot sakot no 50 bildem )

Cik atceros tad cenas bija kautkur no 50$c (50 centiem apr bildi) ... Atkariigs bija no Daudzuma..

---

Bet nu vel paliek problema atrast kas to bildi izmantojis, un jaa tamm jabuut Tavam bildeem & Photoshopu vajag licenzeetu ...

Link to comment
Share on other sites

Klez faktiski pa ķeksi uzrakstija.

emmm...

vieniigais celjsh ir print Scriins ( bet tas arii nepaliidz), jo tur pashaa Vizualajaa daljaa ir iestraadaats aizsardziibas mehanisms ..

Lūk šo te neesmu pētijis, bet interese radās gan.

Hmm, ja es ko nevaru paņemt no bildes(ne tikai), parasti uzsit asini to ņemt, vismaz man:)

Bet nu vel paliek problema atrast kas to bildi izmantojis, un jaa tamm jabuut Tavam bildeem & Photoshopu vajag licenzeetu ...

Nu jā, ir nācies palamāties un tikai. Protams man jau mebija pelnoši projekti.

Heh, bet zini, vismaz nolamāties varēju atspēries tam kurš bija ņēmis un sev licis:D

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...