Jump to content
php.lv forumi

Dizaina problēmas uz IE7/IE8


fest

Recommended Posts

Kādas stundas piecas esmu nomocījies ar sekojošu problēmu: eksistējoša lapa (sociālais portāls) bija jāpārveido tā, lai daļa fīču darbotos arī nereģistrētiem lietotājiem.

 

Augšējais logo, kas ir absolūti pozicionēts (parentam ir norādīts position:relative), tā lai tas atrastos parent elementa koordinātās 0,0, taču uz 7. un 8. IE versijām tas logo tā uzvedas tā, kā būtu pozicionēts absolūti pa visu lapu.

 

Saite ir: http://dev.getmanfriends.com/

 

Dīvaini ir tas, ka ielogojoties šis pats logo atrodas tur kur vajadzētu, taču ar diff pārbaudīju, ka nekādas izmaiņas starp kodu, kas parādās ielogojušamies lietotājam, un nereģistrētam nav. Vismaz, kas attiektos uz tiem augšējiem elementiem.

 

Ja parent elementam iekš IE Web developer toolbara norāda zoom : 1, tad viss nostājas savās vietās. Taču ja to pašu zoom:1 norāda elementa style atribūtā, nekas nemainās.

 

 

 

Ir kādas idejas, kā panākt, lai logo atrodas tur kur vajadzētu atrasties (un atrodas citos pārlūkos- pat IE6).

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wuu, vai tas ko mainīs, ja pateikšu, ka tur ir visai padaudz koda, kam man tiešām nav vēlmes līst cauri?

 

Tjipo ja kods būtu valīds, kāds no jums abiem noteikti censtos palīdzēt, vai ne?

 

Problēmu novērsu- bija norādīts position:relative ne tikai tiešajam parent elementam, bet arī pāris līmeņus augstāk, kā rezultātā IE uzskatīja, ka šis div's ar position:absolute jāpozicionē pēc tā, kam bija norādīts position:relative pirmajam.

 

 

 

Kas to būtu domājis- ja arī es būtu kodu pārtaisījis par valīdu, problēmu tas tāpat nenovērstu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Audzini ūsas es tikai komentēju tavu "Man nav vēlēšanās tērēt vairākas dienas, lai to visu koda blāķi padarītu standartiem atbilstošu."

 

edit. Un jā tas var palīdzēt un netikai pie css!

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Nu IE 7, Un seviskji 8 versija izceljas, ar pozicinesanu diezgan jautri..

parasti problema ir sekojosha :

IE 6, FF un Opera njem par 0,0 kordinatem iepriekseja elementa, augsejo kreiso stuuri, bet IE 7 un 8 dazreiz panjem centru .. ( parsvaraa tas atiecas ja nav noraadits ka jacentre left, top ) ipashi labi to var noverot ja pzmegjina ielikt divu( ar position: absalute; tabulas suuna, ja nenoradiisi ka align="left" valign="top" tad var sagaidiit visadus briinumus..

--

Sodien peidzivoju brinumu ar IE 8 , tabulas suna DIV kuraa janocentre cita tabula ( ne manis griestais dizains, tapec nepiesieties),

<th colspan="6" style="height:50px;" align="center">
   <div style="margin-top:-15px; text-align:center;">
       <center>
<?php
echo $maza_galerija;
?>
</center>
</div>
<th/>

kur maza galerija ir tabula ( genereta ar PHP) nacas pielikt taadu sen aizmirstu brinumu kaa <center> svadak IE 8 necentreja :(

Link to comment
Share on other sites

Nē, css ir domāts izkārtošanai. Nevajag rakstīt nekādus 'align="left" valign="top"' iekš html.

Tas ir vienkārši nepareizi (nemaz neiedziļinoties šajā jautājumā: http://shouldiusetablesforlayout.com/ )

 

Vai tad <center> tags netika uzskatīts par nevecojušu ?

Un tas viss kopā izskatās, ka kāds mēģināja ar html/css uzrakstīt "noliec šito ļoti ļoti gandrīz vidū" ... tev vajag citu griezēju =/

 

edit: drukas kļūdas

Edited by mefisto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...