Jump to content
php.lv forumi

random cipars; auto updeits laikā 00:00


yeahz

Recommended Posts

1) Zinu ka pastāv tāda funkcija rand(), bet ar viņu nevar panākt to, ko es gribu. Es gribu lai var no ID izvēlēties randomo ciparu., piemēram, ir cipari:

4,7,9,33 (šie ir tie ID)

un kā es tagad no viņiem varu kādu izvilkt, ka katru reizi būs randomā cipars no tiem nosauktajiem?

 

2) Kā lai uztaisa, ka laikā 00:00 kāds kverijs ieslēdzas? Visspilgtākais piemērs ir draugiem.lv - laikā 00:00 visiem statistika nokrīt uz 0.

Link to comment
Share on other sites

2) Man izskatās pēc visparastākā IF'a, ja laiks ir tik un tik, tad pie pirmā pieprasījuma izpildās kāds kverijs.

Bet ja jāupdeito ne tikai sev, bet visiem lietotājiem?

Tavs variants nav nemaz tik vienkāršs. Iedomājies, ja laiks ir 00:00 un neviens lietotājs tad nav online? Un ja ir variants ka "<=" tad jau updeitosies visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Kā viņu izmantot ar mysql_query?

 

PS Ja dators ir izslēgts, ieslēdzot teiksim pēc 2 dienām, viņš updeitos to kas viņam bija jāupdeito jau pa tām 2 dienām?

 

EDIT: laikam sapratu (ir jāizveido fails ar skriptu un jāpievieno šis fails tam Task Scheduler(ja tā ir pareizi)).

Edited by yeahz
Link to comment
Share on other sites

2) Kā lai uztaisa, ka laikā 00:00 kāds kverijs ieslēdzas? Visspilgtākais piemērs ir draugiem.lv - laikā 00:00 visiem statistika nokrīt uz 0.

PHP vienkārši ar to pašu IFu var to panākt.

Lietotājs, kurš ir aktīvs kādā no failem, kur tas ir aktuāli, iziet IFu kur čeko vai laiks pāri pusnaktij && darbība nav jau veikta.

Ja ir pāri pusnaktij un tas nav vēl darīts, tad arī izpilda kveriju kas nomet statistiku.

Tas nav būtiski kurš tas būs un cikos, kaut vai 00:08.

Un piefiksē, ka tas ir paveikts, savādāk arī nākamais 00:11 dabūs pārciest to pašu:) Un no rīta 9:00 arī Tev atnākot nometīs to statistiku.

P.S. Tas nenotiks tieši pusnaktī, bet kad kāds atvērs lapu. Taču tam nav nekādas nozīmes, ja vien pats negribi skatīt aktuālo caur phpMyAdmin piemēram.

EDIT: nu ne gluži nav nozīmes, tas gan attiecas uz vairāku serveru konekciju pie bāzes piemēram.

Bet ja tas darbojas tikai no viena skripta problēmām nevajadzētu būt.

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...