Jump to content
php.lv forumi

kechums

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  173
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kechums

 1. briedis, nedomāju. Vai esmu palaidis kaut ko garām, kopš kura laika mysql_num_rows skaitu cenšas salīdzināt ar definēšanu (=) nevis ==?
 2. if(mysql_num_rows($result) < 1) { vai if(mysql_num_rows($result) !== 1) {
 3. kechums

  laiks

  Salīdzināt pašreizējo laiku ar to, kas atrodas db.
 4. Vēl jo vairāk, moš hostings kaut ko sadarījis ar db. Varbūt paroles ir mainītas un forums nevar izveidot konekciju uz db.
 5. Tur taču viss rakstīts. Paskaties, vai kāds nav kaut ko ņēmies pa datubāzēm.
 6. Skriptam nekas nepietrūkst, forumā url uz smaidiņiem ir cita, publicējot citā lapā, protams, ka url vairs nebūs īstā un nekas nerādīsies. Veidojot iekš IPB jaunu topiku pastāv tāda iespēja, kā diseiblot smaidiņus (tobiš, lai nerādītos kā bilde).
 7. imho pie opcijām nav norādīts ceļš, kur failiem jānonāk pēc lejupielādes.
 8. Te nesen uzrakstīju primitīvu spambotu atsījāšanas metodi: http://k4y.lv/2009/09/04/primitivs-veids-ka-atkratities-no-spambotiem/
 9. 11. rindiņā, kas tas par komatu masīva beigās?
 10. Ar šādu kveriju tu neselekto atgriezto ierakstu skaitu, bet gan tikai tos ierakstus, kuriem total_count laukā vērtība ir lielāka par 2. Veic pārbaudi, izmantojot mysql_num_rows().
 11. kechums

  problēma

  Atrodi lietotāju tabulu un pamaini grupas numuru, kurš atbilst root. Visticamāk 1.
 12. kechums

  problēma

  Mošk paskaties, vai caur phpmyadmin to var? :)
 13. vertical-align: center ?
 14. Problēma vai ne problēma, bet FLOAT datu tipā. Vai laukam cik tiešām ir nepieciešams šāds tips, kurš parāda ciparu maksimāli precīzi? Ja tā, tad palīdzēs round().
 15. Atslēdz vizuālo editoru un izslēdz WP automātisko koda sintakses labotāju, kur tas ir nevalīds.
 16. Ja vēl esi uzlicis auto_increment, tad ar id visas liekās darbības ir atmestas.
 17. Uzraksti vienkāršu funkciju username(), kas salīdzinās datus ar Tevis izvēlētu ipb tabulu, ja viss cits sakrīt, tad galu galā tiek atgriezts lietotāja vārds, kuru visur varēs brīvi izmantot.
 18. 1) time() (izvadē nāksies datus apstrādāt, lai būtu skatāms datums) vai mysql iebūvētā funkcija NOW(). 2) Mainīgos pirmajās iekavās nelieto, jo tur tiek norādīti tikai lauki, kuros tiks viss likts iekšā + iesaku news_id lauku taisīt kā primary un uzlikt auto_increment, lai nav jāmocās lieki ar id katru reizi (tādā gadījumā par id varēs aizmirst, nebūs nekur jājauc šamais iekšā), bet tavā gadījumā aptuveni tā izskatītos insert vaicājums. $insert = "INSERT INTO news (title, news, date, news_id) VALUES ('".$_POST['title']."', '".$_POST['news']."', NOW(), '".$_POST['news_id']."')";
 19. Es taču tev jau iemetu gatavu visu, atliek tikai palabot, vai arī es nesapratu, ko tu gribi...
 20. if(mysql_num_rows($pieteikushaas_komandas) > 7) { pogu neraadam }
 21. Var izmantot Meta refresh :)
 22. Kas tas par <div style="left;">... CSS .abc a { display: block; background-color: #000; color: #fff; padding: 3px; } .abc a:hover { background-color: #fff; color: #000; } echo "<div class='abc'>"; while($row = mysql_fetch_array($kverisdivi)) { $datums = $row['start_date']; $piev_datums = date("d/m/Y : H:i:s", $datums); echo "<a href=\"$forums/index.php?showtopic=".$row[tid]."&view=getnewpost\" title=\"\"><b><font color='#52504c'>".(strlen($row['title'])>15?substr($row['title'],0,15).'...':$row['title'])."</b></font></a> (".$row[posts].") <br>Atbild: ".$row[last_poster_name]."<br />Apskatits: <font color='#676767'>".$row[views]."</font> reizes</div></a><hr>"; } echo "</div>";
 23. Kas šoreiz ir savādāks, lai nesanāktu?
 24. Tas ir panākts ar CSS, ko var arī Tavā skriptā, kas Tev "neder". a { display: block; } a:hover { background-color: cita_kraasa; }
×
×
 • Create New...