Jump to content
php.lv forumi

Paste.php.lv


CooLynX

Recommended Posts

It kā jau buutu labi ievietot arii listi ar peedeejiem n iepleestiem koda gabaliem, bet varbuut ne visi gribees, lai tas taa buutu. protams, ka tur nav nekas sleepjams un jebkuru postu var atrast, ja grib.

 

katraa gadiijumaa taa nebija domaata kaa PHP kodu liste, bet gan pagaidu PHP kodu glabaatuve. Ljoti ceru, ka kaut kad izveidosim arii normaalu lapu kuraa buus nopubliceeti pilnveertiigi skripti zem kuriem varees ievietot komentaarus utt.

 

bet shajaa paste.php.lv es domaaju, ka vajadzees veel vienu pogu ielikt - nonjemt numeraciju. bet nu tas bik veelaak. laacz shobriid nav uz vietas - jau atpuushas, kaa nekaa piektdienas vakars ;)

Link to comment
Share on other sites

es domaaju, ka no saaakuma visi baigi testeesies uz dzis sviestu... ieraxtiiju tos cipareljus un atklaaju, ka tikai 4 ir kaut kaadi kodi no 29, jo paarrejie ir tjip

<code><font color="#000000">

<font color="#0000CC"><? </font><font color="#006600">echo </font><font color="#CC0000">"hello world"</font><font color="#006600">; </font><font color="#0000CC">?>
</font>
</font>
</code>

Link to comment
Share on other sites

Nee nee nee raymo.. te ir biki savadaak domaats. Tjipo tas ir taa.. es ieposteeju kaadu savu kodu, tad iedodu kaadam citam PHP maasterim lai vinsh paarbauda.. tas tikai taapeec, lai neebuutu jaafluudo chatos, jaapostee emaili utt.. un sheit arii kods smuki iekraasojas..

Laikam jau neskaidri izteicos :)

Siikaaka infa CooLynX lapaa Pods.lv

Link to comment
Share on other sites

Nee nee nee raymo.. te ir biki savadaak domaats. Tjipo tas ir taa.. es ieposteeju kaadu savu kodu, tad iedodu kaadam citam PHP maasterim lai vinsh paarbauda.. tas tikai taapeec, lai neebuutu jaafluudo chatos, jaapostee emaili utt.. un sheit arii kods smuki iekraasojas..

Laikam jau neskaidri izteicos :)

Siikaaka infa CooLynX lapaa Pods.lv

nu jaa... tas prieksh manis ir kautkas tikpat jauns kaa pats PHP :)

Zheel tikai ka nevar taa panjemt un nokopeet jo kopeejas liidzi taas rindinju numeri un jaadzeesh pavienam nost lai paarseetos normaali.

Link to comment
Share on other sites

Nee nee nee raymo.. te ir biki savadaak domaats. Tjipo tas ir taa.. es ieposteeju kaadu savu kodu, tad iedodu kaadam citam PHP maasterim lai vinsh paarbauda.. tas tikai taapeec, lai neebuutu jaafluudo chatos, jaapostee emaili utt.. un sheit arii kods smuki iekraasojas..

Laikam jau neskaidri izteicos :)

Siikaaka infa CooLynX lapaa Pods.lv

nu jaa... tas prieksh manis ir kautkas tikpat jauns kaa pats PHP :)

Zheel tikai ka nevar taa panjemt un nokopeet jo kopeejas liidzi taas rindinju numeri un jaadzeesh pavienam nost lai paarseetos normaali.

Aa nee sorry viss normaali. Tagad jau ir klaat sleept/raadiit numeraaciju.

Link to comment
Share on other sites

argh .. kā Tu mani mēdz besīt ..

 

ķipa ja lapa iekš to IE50 izskatās gļukaina, tad to ir taisījis laacis?

 

Nē nu protams, Tu varēji nezināt, ka mums jau mēnesi nav sistēmas administratora, tapēc neviens man neinstalē programmas :D

Link to comment
Share on other sites

Karoche probleema ir ieksh klases .num font-size:10pt

.num, .code {

font-size: 10pt;

}

izdzeeshot sho font size viss notiek. vai arii nodefineejot nevis pt, bet px teiksim. eezeliitis par shiim lietaam ir citaas domaas :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...