Jump to content
php.lv forumi

CooLynX

Administratori
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

About CooLynX

 • Birthday 05/22/1975

Contact Methods

 • Website URL
  http://pods.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Latvija

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

CooLynX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Ja nav attīstības, tad ir degradācija. ;) Es noteikti neesmu tas, kurš šeit iegriezās ikdienā. Vai es iegrieztos šeit, ja redzētu, piemēram, šādu skatu? http://vanillaforums.org/discussions Visticamāk, ka nē. Labā ziņa būtu tāda, ka man šis apmeklējums būtu patīkams. Ikdienas vajadzību apmierināšanai man pietiek ar stackexchange.com. Domāju, ka Vanilla Forums dizains ir līdzīgā stilā un tāpēc tas man ir tīkams. Dizainam un dzinējam patiesībā ir diezgan maza ietekme uz lapas popularitāti. Ja tiks nomainīts kaut kas, tad būs čīkstētāji, kam tas nepatiks. Vistiamāk, ka čīkstēs tieši tie paši, kas čīkst, ka neko nevajag mainīt. Vienkārši tas ir tāds cilvēka tips, kam vienmēr ir slikti un tam nav nekāda sakara ar to, kas notiek apkārt. Savukārt, dizainam un tam kā tiek pasniegts saturs ir diezgan liela ietekme uz to cik ātri lietotājs saprot, ka te ir vērts uzturēties ilgāk par 3 sekundēm. Es neesmu redzējis php.lv statistiku, bet pieņemu, ka trafiks krīt. Globālās tendences tādas - sociālās lietas attīstās un kļūst populārākas, forumi izmirst. Forumos ir uzsvars uz bezpersonisku saturu, kas ir interesants meklētājiem. Sociālajos tīklos cilvēki būvē savu profilu. Tajā pašā Vanilla forumā var redzēt, ka tiek izcelti lietotāju avatari. Lietotājiem, kas ikdienā uzturās šajā vietā, tas nostrādā kā papildus motivators - spīdēt pirmajās lapās ar saviem ierakstiem. Nu un tādā veidā sāk veidoties sniega bumbas efekts, kas agri vai vēlu nostrādā kā trafika pieaugums Tā ir viela pārdomām par tēmu - kāpēc vajag kaut ko mainīt. ;)
 2. Ja nosēžas uz zemes un pieņem, ka neviens neko negrib darīt, tad es balsoju par Vanilla Forums. ;)
 3. Labs izaicinājums būtu, piemēram, paņemt kādu Laravel tipa forumu un ielaist Githubā. Tāpat laacz kaut ko baksta Laravelī. Šobrīd gana populārs freimworks. Būtu ieguldījums savā izglītībā un arī pārējie varētu padalīties, kā arī redzētu vai PHP.lv kā komūna maz eksistē un var kaut ko kopīgi uzcept. Piemēram, kā tas ir ar Laravel.io http://laravel.io/forum un viņu repozitorijs https://github.com/LaravelIO/laravel.io/
 4. Es esmu par trešo opciju - ņema kaut ko citu. Diemžēl nezinu, kas šobrīd ir labākais no "kaut kā cita". Manuprāt, galvenās prasības būtu community versijas esamība, drošs, daudz maz aktīva izstrāde vai vismaz sekošana līdzi izmaiņām industrijā un, protams, PHP bāzēts, jo mēs esam PHP.lv :)
 5. Es pieņemu, ka ieraksta autors ignorēs arī manu komentāru, jo tas ir normāli, bet kaut kā gribējās arī man kaut ko ierakstīt. Droši vien, ka tā vajag. Zelta likums, kuru pats mēģinu iedzīvināt savā ikdienā nosaka - tās lietas, kas notiek viegli, ar baudu un pozitīvā gaisotnē ir tās, kurām ir lemts notikt, viss, kas notiek ar piepūli ir nepareizi. Lai pārbaudītu šī likuma patiesumu, iesaku piefiksēt visas lietas, kuras notiek gan ar piepūli, gan bez tās un vēlāk, kad ar projektu notiek kaut kas nelāgs, tad atskatīties vēsturē - kā tad gāja un kas tika darīts. Bet projektu kā ideju es atbalstu - pats šobrīd mainu dzīvesveidu uz veselīgāku. ;)
 6. Tik ilgi, kamēr šis ir tikai karkass, tas strādās, bet padomā, ko tu darīsi, kad tev tajā kontentā būs jāliek iekšā īsts kontents, kas būs tabulas, citi divi utt.? Šobrīd tu uztaisīji haku, lai IE rādītu viduci, bet daudzās vietās bez width definēšanas tu neko neizdarīsi. Un tas nedrīkstēs būs 100%, jo IE nespēs noteikt attiecību, ja parentam nav izmēru. Bet nu labi - cīnies. :rolleyes:
 7. Tātad, ja mēs vēlamies šādu izkārtojumu un tā, lai content būtu 1 bloks htmlā. [left|content|right] htmliski tas izskatās šādi. <div id="container"> <div class="sub-container"> <div class="content">vidus, kas nāk pirmais</div> <div class="right">labā mala otrā</div> </div> <div class="left">kreisā mala pēdējā</div> </div> var arī sagrupēt savādāk - atkarībā no bloku nozīmības. floato visu kā vien vēlies jeb kā katrā konkrētā gadījumā tev vajag. .left pa kreisi un sub-container pa labi, iekš tā content un right kā gribi vai arī .left pa labi un .sub-container pa kreisi un iekšā abus liec kā gribi. Ja nav kāda no blokiem, tad attiecīgi stilos pamaini izmērus, lai attiecīgais bloks, kas palicis bez "draudziņa" aizņemtu atlikušo daļu. Protams, ka tas viss dinamiski veidojās izmantojot tavu skriptu valodu, kas var būt php. Lai mainītu izmērus atkarībā no situācijas, saliec vai nu id vai papildus klases divos vai containerii. Piemēram, ja nav labās malas .right, tad piemetam klāt .noleft un cssā definējam .noleft .content {.content+.right platums} Nestādos priekšā kā to varētu ģenerēt dinamiski, izņemot ārā blokus un nepieliekot klāt papildus klases. Ja nu gadījumā tāda bija jautājuma būtība, tad tas izklausās nejēdzīgi. Galu galā, tā lapa tiks ģenerēta dinamiski, un pielikt vienu niecīgu klasīti nevajadzētu sagādāt grūtības. ;)
 8. CooLynX

  Darbs

  O čom sir bor? Da visi mēs kādreiz esam mācījušies un joprojām mācāmies. Darbs dara darītāju. :rolleyes:
 9. Tas bija domāts kā mājiens, ka *šāds* risinājums nederēs. B)
 10. Pēc loģikas un konteksta spriežot "nullifie" varētu nozīmēt kaut kāda warezotā versija. Lai gan tādu vārdu dzirdu pirmo reizi. :blink:
 11. Nedz kirils, nedz delfins būs tie, kas kaut ko par baltu velti taisīs vai kaut ko sabiedrības labā darīs. Tas pat ezim ir skaidrs. Tā demagoģija, ko viņi te pūš, tikai maitā gaisu. Lai arī es neesmu šī foruma biežs apmeklētājs, tomēr, kā viens no projekta līdzautoriem, uzskatu, ka šobrīd tas ir vienīgais reālais risinājums, lai atbalstītu un uzturētu pie dzīvības to, kas darbojās. Tagad ikvienam foruma lietotājam ir reāla iespēja atbalstīt pasākumu ar nelielu, pat varētu teikt - simbolisku naudas summiņu. Galu galā, forumā uz šo brīdi ir piereģistrēti 693 biedri. Pilnīgi pietiktu ar dažiem santīmiem, lai viss notiktu.
 12. To reāli varēs vai jau var izdarīt jau ar kaut kādu Mozillas/Firefox versiju, bet tas jau ir CSS3, ja nemaldos. :(
 13. Tas, ko tu raksti ir baigi labi un pareizi,bet, ja tiešām ir nepieciešams kāds sarežģīts dizains, tad labāk un drošāk ir izvēlēties saturošo tabulu, jo vismaz varēsi mierīgi gulēt naktīs tāpēc, ka neviens bloks nekur neaizpeldēs...
 14. Tagad tiešām sapratu. Ja tas viss tiek uztverts pilnā nopietnībā, tad gribētu sarūgtināt, ka tā ir tikai un vienīgi ākstīšanās kā arī laika izšķiešana. Bet, ja nav nekā cita, ko darīt, tad var arī paķēmoties un beigās nonākt pie bēdīgiem secinājumiem, ka CSS bez hakiem un apkārtceļiem reālā dzīvē nav iespējams. To es kā praktiķis saku.
×
×
 • Create New...