Jump to content
php.lv forumi

Backup


spynode

Recommended Posts

Kādu softu jūs ieteiktu MySQL db bakapošanai. Tādu, kura zolīdi saglabā LV simbolus, jo man gadijās bakapot db un bakap failā viss LV kodējums bija pazudis. Attiecīgi atkal restorojot db LV kodējums tā ari neparādijās. SQLyog man neder, jo viņš man nezināmu iemeslu dēļ tieši tai bāzei negrib slēgties klāt, kautgan pie localhost db viņš slēdzas.

Link to comment
Share on other sites

/me izmanto arī šādu te variantu iekš *.bat, kas savukārt uzlikts uz Task Shedulera:

 

start d:\venom\winrar\winrar U -ag -afrar -ibck -inul -m5 -r -rr10p -ag d:\BackUp\full\ Z:\mysql\data

exit

 

Palaiž WinRaru, kas noarhivē visu mysql\data direktoriju (tur atrodas db failu veidā) iekš *.rar ar'hiva ar nosukumu tekošaisgadsmēnesisdatumsstundaminūtesekunde.rar ar labāko kopresiju un uzliek 10% recovery record. Viss izpildās backgroundā un nebļaustās ja kāda tabula ir nepiiejama kā filestreams.

 

un jau uz paša šedulera var salikt dažādus izsaukumus (kad dators netiek lietots n minūtes, ik reizi n dienās/nedēļās, startējot kompi utml, turklāt šie rules var būt vairāki)

 

pirms šitā te pasākuma var arī palaist mysqldumpu, kas nodampos vajadzīgos attiecīgajā direktorijā un tad jau var tos failus savukārt noarhivēt un nodzēst pēc sevis (winrar -df switchs)

Link to comment
Share on other sites

nu dump derētu tika gadījumā, ja ir piekļjuve pašam serverim, bet manā gadījumā serveris atrodas man nepieejamā vietā.

Ja štota ņepoņil! :) Kā tad tu gribi nobekupot datus, ja tev nav piekļuves serverim???

Ja tu domā to, ka mysqldump darbojas tikai ar localhost, tad gan tu maldies.

Uzraksti mysqldump --help un pasties, ko nozīmē -h prametrs! (ar -h var norādīt hosta vārdu, kam slēgties klāt)

Link to comment
Share on other sites

nu dump derētu tika gadījumā, ja ir piekļjuve pašam serverim, bet manā gadījumā serveris atrodas man nepieejamā vietā.

Ja štota ņepoņil! :) Kā tad tu gribi nobekupot datus, ja tev nav piekļuves serverim???

Ja tu domā to, ka mysqldump darbojas tikai ar localhost, tad gan tu maldies.

Uzraksti mysqldump --help un pasties, ko nozīmē -h prametrs! (ar -h var norādīt hosta vārdu, kam slēgties klāt)

/me saprast, ka cilveekam MySQL ir atljautas konekcijas tikai no localhost (t.i. pashas servera kastes), savukaart uz shii servera nav shell pieejas.

Edited by neonz
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...