Jump to content
php.lv forumi

URL nolasiishana


keiby

Recommended Posts

jautaajums ir sekojosh. ir, piemeeram, adrese - www.adrese.com/kaukas/blabla/lv/index.php?menju=kaukas un www.adrese.com/kaukas/blabla/ru/index.php?menju=kaukas. sheit tiek inkluudota lapa. un vajadzeetu nolasiit vai ir 'lv' vai 'ru' direktorija. meegjinaaju index.php lapaa nodefineet kaukaadu mainiigo, bet inkluudojamaa lapa sho parametru nenolasa. savukaart PHP_SELF nolasa inkluudojamaas lapas adresi. kaadi veel ir varianti ?

Link to comment
Share on other sites

Tavā gadījumā varinati varētu būt trīs.

1. Piemēram mainīgais $lang, kuram tiek piešķirts pēc noklusējuma lv, tātad

$lang = 'lv';

Un tālāk pie URL mēs pieliekam klāt

$url .= '〈='.$lang;

Tagad mēs vienmēr varēsim caur

$_GET['lang']

iegūt to, ko mēs esam pielikuši klāt tam URL.

Es ceru, ka tu apmēram saprati.

2. Ar cepumiņiem, http://lv.php.net/setcookie.

setcookie('lang','lv',time()+3600)

un pēc ram caur

$_COOKIE['lang']

iegūt to vērtību.

3. Sessijas, http://lv.php.net/session.

 

Es varbūt neizskaidroju pietiekami skaidri, bet silti iesaku paskatīties vairāk tomēr dokumentāciju.

Link to comment
Share on other sites

1. variants neder - mainaas adrese.

2. runajot par cepumiem. arii kaukas njeto. ja es, piemeeram, galvenajaa lapaa (index.php) ielieku cepumu un vinjsh saglabaajas normaali. tad jau includojamaa lapaa vinjsh vairs negrib nolasiit to cepumu. :huh:

3. a sessijas ir kaukas liidziix cepumiem ?

Link to comment
Share on other sites

pačuksti man, tev iekš /kaukas/blabla/ lv/ru apakšdirektorijām stāv vienādi skripti, vai tiek izmantots mod_rewrite?

ieksh lv, ru direktorijaam man staav tikai index.php fails, kuraa inkluudojas vajadziigaa lapa (vienmeer viena). un attieciigi no taa vai ir lv vai ru direktorija, vajag nolasiit veertiibas attieciigajaa valodaa.

Edited by keiby
Link to comment
Share on other sites

Tad jau tu vari katrā no tiem failiem nodefinēt piemēram mainīgo $lang un viss.

Ja tas ir lv direktorijā, tad $lang = 'lv', ja ru, tad $lang = 'ru'

 

Vai arī es kaut ko tomēr nesapratu?

varu un es taa meegjinaaju, bet tad kad es inkluudoju laadu citu lapu, kurai ir jaatelo kaada veertiiba atkariibaa no shii parametra, tad vinja nenolasa sho parametru.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...