Jump to content
php.lv forumi
  • 0

HTML tabulas datu labošana?


Sasa

Question

Man ir skripts, kas labo HTML tabulu, kura jau ir ielādējusies, bet šo skriptu atradu jau gatavu un pieslēdzu savai HTML tabulai.

Bet ja es pats gribētu izveidot ko tādu kas an ļautu labot tabulas laukus, kas būtu tie punkti bez kā es nevarētu iztikt.

Tagad nāk prātā:

1) rindiņas kārtas numurs kuru vēlos labot.

2) veco vērtību saglabāšana (pagaidu mainīgajā)

3) jauno vertību pārrakstīšana pāri vecajām

 

Rindiņas kārtas numuru es noteikt spētu, bet kā man izpildīt atlikušos divus punktus?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1) rindiņas kārtas numurs kuru vēlos labot.

apsalutas mulkjibas ... Vajadziigs ir sunas unikalais ID talak jau bernu speliite..

tas ir pie katra <td vajag klaat ID="xxx" kur xxx ir unikals ..

talak vienkarshi nomaini ar document.getElementByid('unikalais id').innerHTML='Vertiba kas vaadziiga ';

---

P.S. ka tik tu nejauc HTML ar DB tabulam ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Lai lieki nedrukātu id katrai tabulas šūnai, var piekļūt arī ~ šādi:

var rows=document.getElementById('tabulas-id')[0];
var cella0=rows[0][0].innerHTML;

Sasa- ja es pareizi tevi sapratu, tad brīdī, kad kāda rinda kļūst editējama, vajadzētu pāriet pāri vienas rindas visām šūnām, un tur esošo saturu aizvietot ar <input> elementu, kura sākotnējā vērtība ir ielikta tāda, kā šūnas saturs.

Pēc tam, kad rindas izmaiņas tiek apstiprinātas, ar AJAX tiek nosūtīts pieprasījums serverim, lai šīs izmaiņas tiktu saglabātas un visi input'i atkal tiek pārveidoti par parastu tekstu.

Šķiet, ka šeit ir kaut kas līdzīgs tam, ko tu vēlies panākt: http://dev.iceburg.net/jquery/tableEditor/demo.php

Edited by fest
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...