Jump to content
php.lv forumi

lasīt un rakstīt prasme.


Raivis.purins

Recommended Posts

Esmu izlasījis tādu grāmatu PHP 4 spravočņik

 

Lielākoties tiek parādītā funkcija un tās sintakse bez pielietojuma. Tāpēc radās tāds jautājums. Kādus informatīvos avotus Jūs varētu piedāvāt, kuros varētu sākt apgūt php koda pielietojumu, no primitīvāka uz sarežģītāku.

 

Būšu pateicīgs par jebkādu norādīto informācijas avotu. Kaut ko esmu ieskicējis sev galvā no tizag.com, bet tas laikam ir pārāk vienkārši, vajag jau tomēr brist uz priekšu!

 

Visiem forši pavadīt brīvdienas.

Link to comment
Share on other sites

Esmu izlasījis tādu grāmatu PHP 4 spravočņik

njaa, varbut tomer pamekle kadu gramatu par pashu valodu?? nevis rokasgramatu, kas tomer ir domats ka info matreals ...

P.S. aprinoju tavu pacietiibu, vai Enciklopedijas arii lasi no vaka liidz vakam ??

Link to comment
Share on other sites

njaa, varbut tomer pamekle kadu gramatu par pashu valodu?? nevis rokasgramatu, kas tomer ir domats ka info matreals ...

P.S. aprinoju tavu pacietiibu, vai Enciklopedijas arii lasi no vaka liidz vakam ??

 

Brīžiem lasu! Ja tas man liekas saistoši!

 

Saprotu, ka tā grāmata īsti nav mācību literatūra, skaitās, kā piezīmju blociņš cilvēkiem jau ar zināšanām, kurā vnk. ik pa laikam var iemest aci. Bet mācīties taču gribas!

Link to comment
Share on other sites

Parasti ir tā, ka vajag laicīgi apstāties, ja ej nepareizā virzienā. Bet manuāļa izlasīšana par sliktu nebūs nākusi.

 

Meklē grāmtas, kuras ir apmēram PHP for beginners, Building websites using php and mysql, utml.., parasti tās sākas ar Hello, World! piemēru un grāmatas gaitā pakāpeniski tiek izstrādāta lapa.

Link to comment
Share on other sites

Parasti ir tā, ka vajag laicīgi apstāties, ja ej nepareizā virzienā. Bet manuāļa izlasīšana par sliktu nebūs nākusi.

 

Meklē grāmtas, kuras ir apmēram PHP for beginners, Building websites using php and mysql, utml.., parasti tās sākas ar Hello, World! piemēru un grāmatas gaitā pakāpeniski tiek izstrādāta lapa.

 

Līdz hello world es jau esmu ticis + vēl mazliet ar datu vienkāršotu ievadi bāzē + izvadi arī esmu saskāries, laikam jau tikai jāturpina rakt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...