Jump to content
php.lv forumi

Kā var nosimulēt linka uzspiešanu un lapas atvēršanu?


zirgs22

Recommended Posts

Normālā situācijā tas nav iespējams, jo šāda funkcionalitāte būtu būtiska drošības problēma.

Bet ja no lapas koda tiek izgriezts vēlamais urlis un tas tiek iebarots kādā no php web pārlūkā?

Izklausās, ka varētu nostrādāt

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nezinu, kas ir tas, ko Tu gribi panākt, bet:

Ja ir zināms, ka www.citalapa.lv/lapele.php atrodas <a href="lapele3.php">links</a> tad Tu varētu uzreiz nosūtīt lietotāju uz lapele3.php tādejādi itkā noklikšķinot viņa vietā. Viss ir labi - tikai ja lapā lapele3.php ir svarīgi, ka lietotājs pirms tam bijis lapele.php, tad iespējams, ka lapele.php uzstāda, piemēram kādu cookie vai ar JavaScriptu klikšķināšanas brīdī nosūta kādu vēl pieprasījumu - lūk šīs lietas Tu nevari izdarīt lietotāja vietā.

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nezinu, kas ir tas, ko Tu gribi panākt, bet:

Ja ir zināms, ka www.citalapa.lv/lapele.php atrodas <a href="lapele3.php">links</a> tad Tu varētu uzreiz nosūtīt lietotāju uz lapele3.php tādejādi itkā noklikšķinot viņa vietā. Viss ir labi - tikai ja lapā lapele3.php ir svarīgi, ka lietotājs pirms tam bijis lapele.php, tad iespējams, ka lapele.php uzstāda, piemēram kādu cookie vai ar JavaScriptu klikšķināšanas brīdī nosūta kādu vēl pieprasījumu - lūk šīs lietas Tu nevari izdarīt lietotāja vietā.

es gribu nosimulet situāciju:

lietotājs ienāk lapā kautkas.lv, kurā atrodas links uz cita_lapa.lv, un nosimulētsituāciju, lai cita_lapa doma, ka lietotājs bijis lapā kautkas.lv un uzspiedis uz cita_lapas.lv linka un tādā veidā tur nokļuvis. Bet pats lietotājs nepamanan to un turpina aplukot lapu kautkas.lv

Edited by zirgs22
Link to comment
Share on other sites

Es ar sho lietu kadu laiku atpakal nodarbojos! Man bija visadas fichas sataisitas! Tip kods atrod linku, atver to 'iframe 0px', pie nosacijuma ja shi ip adrese ienak saitaa pirmo reizi un pat uzliku taa ka shii sabotaaza ir tikai usa apmekletajiem...man pat kompii palika skripti...manuprat

 

Man bija doma chakareet adsense vai ko tamlidzigu...bet lieta taa ka adsense savu linku sleepj nevis lapas kodaa bet atsevishkjaa mapee ieksh Temp failiem! Man pat ir jautajums, vai var ar php kodu izvilkt no apekletaja kompja temp mapes sjo linku??? Ja var tad arbitraazha ir iespeejama, zinu ka mainot ip adreses ar proxy starpnieciibu uz adsense un arii citaam konteksta reklaamaa 'neprokativaet'

 

Varbut kadam ir kada pieredze shajaa jautaajumaa?

Edited by Morphius
Link to comment
Share on other sites

Tu tachu pats vareji atbildet uz savu jautajumu veicot nelielu eksperimentu...

 

Ka es nonacu lidz tadai atzinjai tulit izklastishu! Atverot lapu kuraa ir iemonteets Google Adsense kods noklikshkjinam ar labo taustinju uz reklaamas un veicam "Copy Link" funkciju. Redzam ka shis links ir garu garais un censhamies to atrast Source kodaa!!! Bet kaa tas naakas...es taadu linku nevareeju atrast...tad rodas jautaajums kur tad tas links atrodas ja reiz vinu ir iespeejams nokopeet, bet Source kodaa vina nav? Tad es paraknjaajos dzilaak un atklaju ka tas JavaScript kods to linku saglabaa atsevishkji no Source koda!

 

Kaa jau mineeja augsti godaatais un loti cieniitais Aleksejs, tad JavaScript klikshkjinaashanas briidii nosuuta vel kaut ko, ko gjenereet nav iespeejams...sava taisniiba jau ir, tikai jautaajums, kas ir tas ko tas Java suuta papildus? Veicam mazau eksperimentu... Caur Opera brauzeri uzvedam kursoru uz linka, tas, visaa savaa kraashnjumaa, tiek paraadiits..uzvedam uz taa pasha linka kursoru pec paris sekundeem veelaak redzam ka links ir tas pat, tikai mainiijaas peedeejais mainiigais lielums(skaitlis)...manupraat tas ir lielums kas nosaka laika intervaalu no lapas paraadiishanas briiza lidz noklikshkjinaashanas briidim! Manuprat, jo shis cipars ir lielaks, jo vairak var noplest no reklamdeveja!

 

Varbut kadam ir kas sakams shajaa jautaajumaa?

 

Tatad, jautaju kungiem velreiz! Vai var dabut JavaScript gjenereeto linku no temp mapeem aaraa? Ja ne ar php tad varbut ar kadu citu softu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...