Jump to content
php.lv forumi

Aptauja par valodām.


codez

Recommended Posts

Nekad te nav bijis aizliegts rakstīt. Ne krieviski, ne angliski, ne citā valodā.

Tavs citāts no warninga man.

Gribi spamot!! (nevis rakstīt par tēmu) lietuviski vai arābiski - dodies uz atbilstošas valodas forumiem. Atpūties vēl trīs dienas.

Tad drīkst atbildēt citās valodās, vai nē, jo manas atbildes citās valodās bija par tēmu.

Varbūt bubu varētu uzrakstīt noteikumos, kuras valodas atļauts lietot. Es ieteiktu neatļaut lietot krievu valodu līdz brīdim, kamēr Latvijas iedzīvotāju nacionālajā sastāvā būs mazāk par 10% krieviski runājošo.

 

Man nu nav problēmu ar krievu valodu, drīzāk grūtāk ar angļu.

Daudzas lietas piemēram radiotehnikā man ir vieglāk saprotamas krieviski.

Nav brīnums, ka Latvijā tehnoloģijas negrib attīstīties, jo visi lasa krievu grāmatas.

Iesaku iemācīties angļu valodā. Jo jaunākās krievu valodas grāmatas ir nesekmīgi angļu tulkojumi, bet vecās jau sen ir par norietējušām tehnoloģijām.

 

Laiki bija tādi un vienīgā tolaik normālā literatūra, kas pieejama par to, bija krieviski.

Domāju, ka galīgi garām ir pārmest Vjačeslavam ja iepostoja kirilicā. Nekur jau nav noteikts ka to nedrīkstēja.

Un jau jau te tada kā agresīva noskaņa dažiem, derēs teiciens Язык врага надо знать.

Neviens jau te nesaka, ka nezin, bet ikdienā lietot krievu valodu ir tas pats, kas piekarināt sev pie sienas kaimiņa bildi, kurš izvarojis tavu māsu.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag izraut manus teikumus ārpus konteksta. Izlasi manis teikto tālāk:

Nekad te nav bijis aizliegts rakstīt. Ne krieviski, ne angliski, ne citā valodā. Ja vien tas ir par tēmu.

Un ar vārdu "tēma" es tur domāju topika tēmu. Nevis tavus personīgos uzskatus par svešvalodām.

Link to comment
Share on other sites

Un ar vārdu "tēma" es tur domāju topika tēmu. Nevis tavus personīgos uzskatus par svešvalodām.

Nu tad šodien pat vari dažiem cilvēkiem uzlikt 3 dienu banus, par beztēmu, piemēram, Aleksandram par neapmierinātību ar lieliem avatariem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...