Jump to content
php.lv forumi

#1062 - Duplicate entry '127' for key 1


rumpels

Recommended Posts

CREATE TABLE `guest` (
 `id` tinyint(11) NOT NULL auto_increment,
 `vards` varchar(25) NOT NULL default '',
 `komentars` text NOT NULL,
 `pievienots` date NOT NULL default '0000-00-00',
 PRIMARY KEY  (`id`)
) TYPE=MyISAM AUTO_INCREMENT=127;

kapec tada cuciba?!..nevaru pievienot 128 ierakstu...no sakuma domaju ka limits kaut kads uzlikcs bet tad uz vairakiem hostiem un MySQL un vienalga saglabajas proba..citas tabulas esmu veidojis un ir aizgajis pat lidz 5-6 shtukiem..

Link to comment
Share on other sites

CREATE TABLE `guest` (
 `id` tinyint(11) NOT NULL auto_increment,
 `vards` varchar(25) NOT NULL default '',
 `komentars` text NOT NULL,
 `pievienots` date NOT NULL default '0000-00-00',
 PRIMARY KEY  (`id`)
) TYPE=MyISAM AUTO_INCREMENT=127;

kapec tada cuciba?!..nevaru pievienot 128 ierakstu...no sakuma domaju ka limits kaut kads uzlikcs bet tad uz vairakiem hostiem un MySQL un vienalga saglabajas proba..citas tabulas esmu veidojis un ir aizgajis pat lidz 5-6 shtukiem..

tas tāpēc, ka esi par primāro atslēgu uzlicis id tinyint. Tinyint ir datu tips, kas ar zīmi ļauj saglabāt skaitļus robežās no -128 līdz 127. Citas reizes acīmredzot esi licis int vai kādu citu tipu.

Link to comment
Share on other sites

piemeram vel viena mana tabula...

CREATE TABLE `mtarifi` (
 `id` int(11) NOT NULL auto_increment,
 `vards` text NOT NULL,
 `veids` text NOT NULL,
 `laiks` text NOT NULL,
 `user` text NOT NULL,
 `datums` text NOT NULL,
 `tel_num` varchar(7) NOT NULL default '',
 `piezimes` text NOT NULL,
 `izskaidrot` char(1) NOT NULL default '',
 PRIMARY KEY  (`id`)
) TYPE=MyISAM AUTO_INCREMENT=5329;

un 5330 pievienot uno problemo...a taja guest talak par 127 nea...

Link to comment
Share on other sites

tas tāpēc, ka esi par primāro atslēgu uzlicis id tinyint. Tinyint ir datu tips, kas ar zīmi ļauj saglabāt skaitļus robežās no -128 līdz 127. Citas reizes acīmredzot esi licis int vai kādu citu tipu.

thanks Kaklz tikko ieliku otru tabulu un pats ieraudziju ar`...laikam liikas acis...bus jaiet izskalot:)..kartejais paldies!!!

Link to comment
Share on other sites

feel the difference

`id` int(11)

un

`id` tinyint(11)

 

Patiesībā sintakse tinyint(11) ir diezgan padumja - datu tipam, kuram maksimālā ietilpība ir 256, ja neglabā zīmi, teikt, ka viņš var saturēt 11 zīmes - parādi man veselu skaitli decimālajā skaitīšanas sistēmā, kurš būtu ar 11 cipariem un mazāks par 256 :) :P

Link to comment
Share on other sites

feel the difference

`id` int(11)

un

`id` tinyint(11)

 

Patiesībā sintakse tinyint(11) ir diezgan padumja - datu tipam, kuram maksimālā ietilpība ir 256, ja neglabā zīmi, teikt, ka viņš var saturēt 11 zīmes - parādi man veselu skaitli decimālajā skaitīšanas sistēmā, kurš būtu ar 11 cipariem un mazāks par 256 :) :P

es tak teicu ka kljudijos ar int izveloties tinyint...ir padumji gan bet ja ar tevi pljurkst un ko dari tad var ari ta kljudities un pec tam neredzet:)..es jau biju izmisis un ieposteju teitan bet pec posta jau ieraudziju ka int vieta tinyint..

Link to comment
Share on other sites

vai tad labi taisiit kolonnu telefons ar tipu varchar(7) nav labaak ar char(7)?

un visiem vards/uzvards likt tipu text? tiem tieshi varcharu vajadzeetu, ne?

un vispaar kaada jeega int tipam likt to ziimju skaitu? int ir int - 4 baiti, ja lietotu numeric, tad saprastu, jo tur no svara cik ziimes glabaa.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...