Jump to content
php.lv forumi

Kāda rindiņa būtu...


Braiens

Recommended Posts

mysql_query("Select * from table order by id desc Limit 1, 0");

 

Kapec jus lielākā daļa mysql kvērijos rakstāt ar lieliem burtiem ?

Link to comment
Share on other sites

Neatceros vai tas bija kaut kur minēts, vai nē, bet tāpat kā konstanšu pieraksts ar lielajiem burtiem, arī SQL komandu pierakstu ir pieņemts rakstīt ar lielajiem burtiem. Tad uzreiz izceļās SQL komandas un tabulu, lauku nosaukumi.

Link to comment
Share on other sites

mysql_query("Select * from table order by id desc Limit 1, 0");

 

Kapec jus lielākā daļa mysql kvērijos rakstāt ar lieliem burtiem ?

a kaapeec pats raksti Select un Limit ar pirmo lielo burtu, bet paareejos mazos burtus?

uun par muusu rakstiibas stilu: manuaalii arii pie taada pietureets.

 

2 DelNet: baigi diivaini, mosh tev tabula tuksha? a kaa tu rezultaatu dabuu? tieshi mysql konsolee ieraksti to selectu vai arii caur php ar mysql_fetch_row() ?

Link to comment
Share on other sites

problema viars nav aktuala paldies visiem kas centas :))

un ja manuaali ir pat kaut kur teikts nu labaak ir rakstit mysql kverijus utt. ar lielajiem burtiem tapat ka constantus u.c lietinjas - uzreiz izceljas kopeja kodaa un vieglak pec gada atverot saprast kas tur notiek, it ipahsi ja komentus neliek iekshaa :D

Link to comment
Share on other sites

mysql_query("Select * from table order by id desc Limit 1, 0");

 

Kapec jus lielākā daļa mysql kvērijos rakstāt ar lieliem burtiem ?

Jo tā ir pieņemts tad kad tad Tev jāraksta milzīgs pieprasijums vari pats apjukt savā koda :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nu nav man gadījies apjukt! Bet domāju, ka labāk visu rakstīt ar maziem, bet svarīgāko izcelt ar lieliem, vai otrādi, bet nevis visu ar lieliem vai maziem - tad nav ne kāda starpība.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir pieņemts - ja kādam būs jālasa tavs kods, visdrīzāk viņam būs saprotamāks, ja "SELECT FROM" būs ar lielajiem, bet "tabula" būs ar mazajiem (ja protams nosaukums reāli nesatur lielos burtus).

 

Bet tas ir drīzāk gaumes un "best practice" jautājums.

Kamēr pierakstā ir kāda loģika, tikmēr ir ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet vairāk vajadzētu pievērst uzmanību pārējam kodam - tā pierakstam, jo mysql pieprasījumi jau nu nebūtu tie sarežģītākie un neizprotamākie - salīdzinoši ar visu pārējo.

 

PS. Esmu redzējis tādus koda gabalus, kur mysql ir perfekts, bet pārējais sastumts vienā kaudzē!

 

Ok! Visi esam gudri un paši domājam par to kā rakstīt, tapēc nau ko te liekus baitus krat uz servera :D

Link to comment
Share on other sites

man bija si pati lietinja... tad ieraudziju so postu un pameginaju lieta tada ka ja ielieku to SELECT MAX(rakstaID) FROM raksti tad man izvada tukshumu...

vai tik nebija jaagrupee pie max,min,count utt funkcijaam...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...