Jump to content
php.lv forumi

Sadalīt pa lapām


Artenis

Recommended Posts

http://paste.php.lv/7651

Tad nu šitas kods bija domāts datubāzēm, centos kaut kā pārataisīt tā, lai būtu lasot folderentry!

Vienīgais, ko man sadalīja bija sadaļas: 1,2,3,4,5....

Otrs ko varbūt saprotu, bet nemāku izdarīt ir tur while($folderentry=read->...... pieļauju, ka tur arī varētu būt tā lielākā vaina.

Kāds varbūt var izstāstīt, kā pareizi sataisīt, lai lasa man tos foldera failus pa daļām...

Iepriekš paldies!

Link to comment
Share on other sites

$numrows = $i;

$maxlapa = ceil($numrows/$rowsPerlapa);

 

šiten nav nekādas jēgas... tu tāpat izvadi VISU.

Iesaku kešot sarakstu, tāpat kā tam domāts tas `thumbs.db`.. izvēlies piem. `mapes_faili.txt`

- katru reizi nav jāveic dir. listošana

- jau zināsi failu skaitu

- ātrums

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt, ka nav jēgas. Tā pārejot pāri kaut ko centos pārveidot.

Jāmēģina kaut kas izdomāt... Kaut ko mēģināju burties ar: $folderentry[$i]

 

Ar datubāzi pat es izprotu kā tur viss notiek, tikai ja jāņem un jāskata no mapēm tad bišk jancīgi liekas..

Edited by Artenis
Link to comment
Share on other sites

Izskatāš jau jaudīgi taču, man liekas šitas ir krietni sarezžģītāks nekāvajadzētu :)...

Paskaties to mani piemēŗu, vajag tikai pliki, lai nolasa no foldera failus un parāda tos pa 12 lapā :)...

Teju, teju jau izsktāš, ka tas mans scripts aizies, taču vēl kaut kas būtisks nav, ka tikai pirmāš 2 sadaļas parāa...

Link to comment
Share on other sites

Ne jau tādēļ, ka negribu māčīties, ta spiemēŗs ir bišk laikietilpīgs, bet īpaši laika nav...

Kaut ko pajaucos, bet tāpat tolkam nevaru iebraukt....

Lai panāktu, ka attēlu ikonas nolasa no thumb mapes, bet pāŗējos no mapes kur atrodas tā thumb mape + nerādot thumb mapi un to ko nevajag...

Krāmīgi, tādēļ cerēju, ka kāds palīdzēš to manu kodu salabot... Jo principā ir tuvu tam, ka darbojas, bet kaut kādu formulu tik vajag izgudrot...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...