Jump to content
php.lv forumi

Artenis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  314
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Artenis

 1. Brīva vakance JavasScript un jQuery programmētāja amatam. Nepieciešam iepriekšēja pieredze ar šo programmēšanas valodu. Pilnas slodzes darbs Rīgas centrā. Pieteikumus sūtīt uz system@farcore.com
 2. Nepieciešams php programmētājs. Pilna laika darbs. Galvenie darba uzdevumi ir programmēt kvalitatīvus web projektus, kuriem lielākoties mērķauditorija ir globālie interneta lietotāji. Ineresentiem sazināties rakstot system@farcore.com
 3. Sveiki! $(document).ready(function(){ $(".object").click(function(e){ //daru darbību. }); }); Lieta tāda, ka ielādējot lapu varu kustināt jebkuru nepieciešamo objektu. Taču, ja pievienoju jaunu objektu ar (append) tad šī jQuery funkcija uz jauno objektu nereaģē, kamēr nav pārlādēta lapa. Kā panākt, lai pievienojot objektu uzreiz varētu ar to rīkoties, bez lapas pārlādes. Ceru, ka paskaidroju saprotami. Paldies! Atvainojos, iepriekšējā topikā bija tas, kas vajadzīgs. Lieta atrisināta.
 4. Nē, ar reklāmām nav saistība. Labi, liels paldies par info.
 5. Sveiki. Vai ir iespējama sekojoša darbība. Izveidoju html objektu, pievienoju kaut vai onCLick="clickFlash(flash_id);" un palaižot šo funkciju, funkcija izsauc to pašu, kas notiktu, ja noklikšķinātu tieši uz paša flasha. Ceru, ka domu sapratāt. Paldies!
 6. Gribētos to bez cikla izdarīt vai tā būu iespējams izdarīt? Jo būs daudz lietotāju.
 7. Kā izskatītos kverijs, kur vajadzētu nodzēst katram lietotājam visus ierakstus, ja ierakstu skaits vienam userim pārsniedz 100, tobiš ja vairāk par 100 ierakstiem, tad lai nodzēš tam lietotājam visus ierakstus, kas vecāki par 100 un atstāj jaunākos 100. tas ir ja ir 103 ieraksti, tad nodzēš 3 ierakstus, kas virs 100. Atvainojos, par tik nesekarīgu skaidrojumu, bet varbūt kāds var palīdzēt! Paldies!
 8. Iespējams tēma ir izrunāta, bet tomēr - nevarēju izdomāt kā šo pareizi atrast. Ir šāda funkcija, kas apstrādā visus textarea. function nics(){ bkLib.onDomLoaded(function() { nicEditors.allTextAreas() }); } Norefreshoju lapu izsaucu nics() un visi lauki apstrādāti, ļoti labi. Tad es esošo lauku vietā ielādēju citus - jaunus laukus un līdz ar jaunajiem laukiem arī izsaucu funkciju nics() taču ar get,load,post ielādētjot šos laukus ar visu nics() izsaukšanu - lauki netiek apstrādāti. Principā nenostrādā: bkLib.onDomLoaded(function() { nicEditors.allTextAreas() }); uz alertiem reaģēja. Tiek lietots šis te editors: http://js.nicedit.com/nicEdit-latest.js Kas par iemeslu, ka ielādējot ar jQuery šī funkcija atsakāš darboties? Paldies, ceru, ka domu paskaidroju +/- saprotami. Paldies jau iepriekš.
 9. Cik esmu lasījis un skatījies variantus, tad uz lielu lietotāju skaitu un tabulas izmēru, order by rand() ir ļoti slikts variants no kura vajadzētu izvairīties.
 10. Sveiki! Radās jautājums par to kā labāk varētu dabūt 2 vērtības no tabulas laukā, pilnīgā randomā. nezimantojot rand(); ar pēc iespējas lielāku ātrdarbību, lai mazāk kaut ko noslogotu. Pašlaik vienīgais mans variants: <?php $count // tabulas ierakstu skaits, kas tiek iekešots uz n laiku. $rand=rand(0,$count); $result=$p->db->query("select id,user ".TBL_USERS." where user!='".$id."' limit $rand,1") or die(mysql_error()); $row=$p->db->fetch($result); $uid[1]=$row['id']; $rand=rand(0,($count-1)); $result=$p->db->query("select id,user ".TBL_USERS." where user!='".$id."' and id!='".$uid[1]."' limit $rand,1") or die(mysql_error()); $row=$p->db->fetch($result); $uid[2]=$row['id']; ?> Lai cik tizli tas iespējams neizskatītos, bet šāds ir pašreizējais variants kā iegūt tās vērtības, bet īsti citu bez rand() nevaru iedomāties. Varbūt ir kādi labi varianti? Blakus šīs vērtības gluži atrastos nedrīkstētu. Paldies! Cerams, ka domu izklāstīju pareizi.
 11. Jā tādēļ nevaru izdomāt pareizi kā tas būtu pareizi, jo nav tas pašos row datos.
 12. Paldies! Paskatīšos. Vietas piešķirts nav doma tāda, ka tas tops ir dinamisks un mainās principā katru sekundi.
 13. Sveiki! Ideja sekojoša. Piemēram ir 1000 lietotāji un ir top 20+1(es). Es parādu to top 20, bet kā 21 gribu ielikt arī savu vietu topā. Īsti nevaru iedomāties. Ko darīt, ja es piemēram esmu 800 vietā no visiem, bet kā to mani - vienu no visiem lietotajiem parādīt, lai nebūtu drausmīgas slodzes un bremzēšana? Īsumā: top20 + mana pozīcija no visiem. (1,2,3,4....20,800) Ceru, ka sanāca paskaidrot kaut cik prātīgi, lai doma būtu. Paldies.
 14. skaidrs! Tad būs jāliek dati iekš DB. Doma bija jā tāds paliels array, no kura tik vienu paķeram, bet nu okai! Paldies par informāciju!
 15. Sveiki! Doma ir tieši par performanci! Kā būu labāk veidot lielu array failu kurā būtu piemēŗam 100 000+ vērtības, no kuras tiktu nolasīta viena vērtība randomā vai arī datubāzes tabula ar 100 000+ ierakstu no kuras arī būtu jānolasa tikai viena vērtība randomā!? Kāds būtu optimālākais un labākais variants kā nebremzēt lapas darbību uz lielu skaitu online lietotāju skaitu? Paldies!
 16. Sveiki! Problēma sekojoša, ielādējot xml iekš flash viss strādā lieliski un varu dabūt jebkuru vērtību, taču uzģenerējot xml ar php man met undefined, laukā kur vajadzētu ielādēt. Ievietoju arī scriptu gan flasha gan kā ģenerējas xml. Paldies. Flash daļa kur notiek ielāde. function processXMLData(success) { if (success) { var rootNode2 = this.childNodes[0]; var rootNode:Array = rootNode2.childNodes; var priceNode = findNode(rootNode[1], "price"); content = priceNode.childNodes[0]; //izvadam prosta kaut kādu vērtību, lai pārliecinātos par darbību. } else { } } function findNode(node, nodeName) { if (node.nodeName == nodeName) { return node; } for (var i = 0; node.childNodes && i<node.childNodes.length; i++) { var foundNode = findNode(node.childNodes[i], nodeName); if (foundNode != null) { return foundNode; } } return null; } var xmlData = new XML(); xmlData.ignoreWhite = true; xmlData.onLoad = processXMLData; xmlData.load("price.xml"); stop(); xml ģenerēšanas daļa. Iekš php, jo vajadzēs automātisko. <?php header("Content-Type: text/xml"); echo '<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?> <prices> <price> <id>1</id> <money>100</money> <image>images/icon/pc.gif</image> </price> <price> <id>2</id> <money>150</money> <image>images/icon/car.gif</image> </price> <price> <id>3</id> <money>150Ls</money> <image>0</image> </price> </prices> '; ?> Paldies jau iepriekš!
 17. jQuery.get("fails.php?id=<?=$_GET['id'];?>", function(data){ }); Ar šo viss būtu baigi labi, ja serverim neuznāk slodze, ja uznāk slodze tad izvada tukšus datus (data) un nekā. Provēju arī ar load, bet nekā. Ir kāds labs variants kā šo apiet, lai sāk lādēt un uzvada, tad kad visa lapa ir ielādēta vai vēl kaut kā? Paldies!
 18. Doma ir tāda. Ka lapa atradīsies gan iekš iFrame (citā lapa), gan atsevišķi. Un ja atradīsies iekš iFrame tad veiks vienas funkcijas, ja atradīsies atsevisķi tad veiks citas. Pastīšos, kas ir sandbox!
 19. Lai varētu veikt pārbaudes man vajadzētu iegūt nevis to adresi, kuru rāda, pašā freimā, bet to, kas ir pašai lapai - kur šis freims atrodas. Kā to varētu izdarīt? Ceru, ka domu sapratāt. Paldies jau iepriekšs. P.S. Der arīvariants, ja var pārbaudīt vai mana lapa atrodas freimā vai tomēr ne.
 20. Artenis

  ja dalās ar 3

  if(countDownTime%3){ } ta jau būtu ok, bet viņš nošancē un paņem 2 skaitļus pēc kārtas: 30,29,28,27,26,25,24,23... Uz boldiem viņš nošancē! Kā panākt lai tikai uz tiem, kas dalās uz 3. Pakldies! countDownTime piemēram atskaite no 30! Paldies!
 21. Vai ir iespējams. select sum(skaitli) as SK,klients from tabula -> [un kārtojas kārtībā pēc summas SK, un grupējas pēc klients ] Paldies!
 22. vēl derēu rī kaut vai variants: Viņš paņem to lietotaju, pārbauda nakamajā tabulā, ja nav tad ieraksta, ja ir tad ņem vēlreiz... It kā jau vienkārši skan, bet nu kaut kā neaiziet šitas...
 23. jā visu laiku gribu pielikt pretiniekus, otrā tabula visu laiku papildinās, kurā arī ir svarīga infa tādeļ vajag papildināt otro tabulu ar pirmāš datiem. visu laiku statiski nav, papildināš dinamiski tur tā nelaime.
 24. Sveiki! tabula piemēram šadi: lietotaji: 1_tabula: l_id | lietotajs | grupa 1 | artis | 1 2 | juris | 1 3 | janis | 1 2_tabula id | lietotajs | pretinieks Nevaru pareizi sariktēt, jo lietotaju ir padaudz, šādu lietu: No pirmās tabulas paņem vienu lietotāju un paņem otru lietotāju no šīs pašas grupas, kurā bija pirmais lietotājs un ievada šos lietotājus otrajā tabulā. Ar noteikumu, ka drīkst paņemt tikai tos lietotājus kas savā starpā nav bijuši kopā salikti. Ja otrajā tabulā ierakstu: 1 | artis| juris | tad nākamā kombinācija drīkst būt vai nu 2 | artis | janis vai nu 3 | janis | juris Ceru, ka domu sapratāt, ko saviem spēkiem kaut kā nevaru izdomāt. Milzīgs paldies par palīdzību jau iepriekš!
 25. Artenis

  onDrop this id

  Kaut kā nekas nemainījās, īsti pat negribēja strādāt.
×
×
 • Create New...