Jump to content
php.lv forumi

SAKARĀ AR PC VALODU ! HELP PLZ !


chisters

Recommended Posts

tadat tada prbolema !!

aizvakar seldzu no rita pc iekshaa vis ok iesledzu skatos visas ikonas ir kkadaa kvadratinju un kjeksishu valoda + mazinii burtinji un nekaa gandriz salasit nevar netaa + ari naw garumjzimu un mikstinajuma zimes !!vis START MENU ir kvadratinju un keksishu valodaa UN VIS KAS tajaa ir eiksha ari kr4 vis ir kkadaa kvadratinju un keksishu valoda , bet leita tada kad jau kadas 10x esmu mainijis ieksh START control panel un language options tur valodu uz eng un ari uz lv , kadas 10x rr pc bet nexuja nekaa naw vis tapat !! PALIDZIETKO DARIT IESAKAT KKO ?

LIELS PALDIES JAU IEPRIEKSH !!!!

 

Šeit VARAT APSKATITIES KAA MAN IZSKATAS ---> http://yy.lv/download.php?f=131385

Edited by chisters
Link to comment
Share on other sites

Izskatāsk ka vajadzīgs format c :)))

nesaprotu ko cilvēki reizēm dara ar datoriem ka tādi gļuki metas???

diemžēl palīdzēt neko nevarēšu jo tiešām nezinu ko esi izdarijis....

kaut gan pag, neesi gadieenaa zem win folderīti fonts izdzēsis?

vai kaut ko tamlīdzīgu izdarijis?

varbūt mājās ziņkārīgi sīči, vai draudzene kam kārtība patīk datnī un katrs liekais baits liekas lieks?

vispār tavā vieta es noteikti pārinstalētu....

Link to comment
Share on other sites

Kā tad tu dabūiji burtus Ā un Š, ja jau tev nav garumzīmju un mīkstinājuma zīmju?

 

Un vai tev Caps Lock poga arī sabojājusies? Teksts ar visiem lielajiem burtiem tiek uzskatīts par bļaušanu interneta vidē.

Link to comment
Share on other sites

tik tiesham ka tad dabuji š ??

Idejiskaa limeni megjini atcereties ko esi Instalejis pedejaas dienaas....

ka jau Remarco teica parbaudi vai nav nomainiits fonts (izdzeests, nomainiits pret citu ..)

Liela arii varbuutiiba kaa kaada kreisaa proga nomainijusi sistemas failus kas atbild par kodejumu pret saviem .....

Ja tev ir ieslegta iespeja (breikPointi) tad vari megjinat atgriezties pie kadas vecakas sistemas konfiguracijas ....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...