Jump to content
php.lv forumi

ElseIf pārbaude nestrada kā vēlētos


Sasa

Recommended Posts

	else if (malinas_tips3.split(" ")[0] == "3" || malinas_tips3.split(" ")[0] == "2" || malinas_tips3.split(" ")[0] == "1" && document.all('edge_mat',i).innerHTML == "Virdzinija Zelta (T)/22x0.4mm ABS" )//ja ir 22x0.4mm abs mala

 

šī ir tākā mana pārbaude vēlos, ja malinas_tips3.split(" ")[0] ir 3 vai 2 vai 1 un document.all('edge_mat',i) ir Virdzinija Zelta (T)/22x0.4mm ABS, tad pildās darbības tālāk!

Link to comment
Share on other sites

else if((malinas_tips3.split(" ")[0] == "3" || malinas_tips3.split(" ")[0] == "2" || malinas_tips3.split(" ")[0] == "1") && document.all('edge_mat',i).innerHTML == "Virdzinija Zelta (T)/22x0.4mm ABS" )//

Nepamatotas aizdomas, ka gribi tā ;)

Link to comment
Share on other sites

pag.. ir jautājums skripts izpildās secīgi uz leju ja?

 

bet man sanāk ka pirmā pārbaude ir:

#1

if (malinas_tips3.split(" ")[0] == "1")//ja malas npk ir 1

 

un tad kaut kur zemāk ir:

#2

	else if ((malinas_tips3.split(" ")[0] == "3" || malinas_tips3.split(" ")[0] == "2" || malinas_tips3.split(" ")[0] == "1") && document.all('edge_mat',0).innerHTML == "Virdzinija Zelta (T)/22x0.4mm ABS" )//ja ir 22x0.4mm abs mala

 

tagad ir tā kā abas pārbaudes izpildās, bet rezultāts izvadās tas kas ir uzdots pirmajā pārbaudē, bet ja es sataisu tā ka pirmā pārbaude neizpildās tad rezultāts izvadās tāds kas ir uzdots otrajā pārbaudē.

Kā tad man labāk darīt? Samainīt vietām? Jo ja te document.all('edge_mat',0).innerHTML parādās Virdzinija Zelta (T)/22x0.4mm ABS, tad rezultatam ir jabut no otrās pārbaudes!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tev ir:

if (malinastips == 1)

...

else if ((malinastips == 3 || malinastips == 2 | malinastips == 1) && malinasteksts == "zelta malina")

 

Tad elseif nekad neizpildīsies pie malinastips=1, jo būs izpildījies jau pirmais ifs.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...