Jump to content
php.lv forumi

Norefrešot divu


foxsk8

Recommended Posts

Tātad vienreiz un pa visām reizēm. Vajadzētu kaut kādu ajax freimworku, vienalga ko, kas varētu norefrešot diva saturu. Vajadzētu gan ka no faila nolasa info un atjauno, gan ka tikai div saturu atjauno kaut kādā laika intervālā. Ja nav grūti, varbūt variet iedot šansējošu piemēru, visu kā vajag.

 

P.S. Entos topikus esmu veidojis, bet tā arī līdz galam neesmu neko sapratis un varējis izveidot tieši perfekti, kā man vajadzētu.

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Man gan liekas, ka es tev iedevu reāli strādājošu piemēru iepriekšējā vienā no taviem topikiem. Nu vismaz man testējot strādāja.

 

Un vispār jebkurš sevis cienīgs Javascript frameworks piedāvā šādas iespējas. Ir jāmāk tikai izmantot.

Link to comment
Share on other sites

<script type="text/javascript">

<!--

function replaceContent(show) {

 

var display = new Array();

display[1] = "Some new content.";

display[2] = "Some other content.";

display[3] = "Some more content.";

 

document.getElementById("your_div").innerHTML = display[show];

 

}

-->

</script>

...

<a href="#" onclick="replaceContent(1)">more1...</a>

<a href="#" onclick="replaceContent(2)">more2...</a>

<a href="#" onclick="replaceContent(3)">more3...</a>

<div id="your_div"></div>

lai nemocitos nem modifice un lieto zals :) !

Link to comment
Share on other sites

Teiksim tā, pilns internets ar piemēriem (lai neteiktu skarbāk). Tai skaitā arī šis forums.

Populārākie no gatavajiem projektiem ir scriptaculous un jquery. Līdzi šīm pakām nāk vesela kaudze ar piemēriem. Tev pat nav vajadzīgas dižas javascript zināšanas, lai piejūgtu šādus brīnumus savai lapai.

Link to comment
Share on other sites

Es jau esmu skatījies tonām tos piemērus, bet ne visi der manām vajadzībām. Piemeram Prototype JS man derētu, ja vien viņš nenokārtu browseri uz to laiku, kad tiek saņemti dati. Parastais ajax ar datu saņemšanu un atgriešanu, bet atkal tas liekas nedroš.

 

Kā jau teicu, man vajag gan ka no faila, gan ka tikai div informāciju atjauno, norefrešo. Itkā vairāk vajadzētu divu atjaunot, jo lapā piem man ir vēstules, kuras atrodās divā, ja es lādēšu failu, tad tas pats sanāks, kas debīlais F5. Tātad vienkārši divu atjaunojot varētu dabot, ka piem vēstuļu skaits ar atjaunojās. Tas ir tikai iesākumā, pēc tam jau tikšu galā. Tikai tagad domāju, vai tikai ar to div mainīgo informāciju atlaunošanu pietiks, lai dabotu jaunāko informāciju.

Link to comment
Share on other sites

Es jau esmu skatījies tonām tos piemērus, bet ne visi der manām vajadzībām.

Tad pielabo! Piemēri tāpēc jau ir piemēri - tie parāda kā izmantot gatavu API. Tas ir neprāts meklēt precīzi tādu piemēru, kurš darīs to, ko tev vajag. Programmēšanā reti tā notiek. Parasti katram ir savas nianses un specifika vajadzīgajai darbībai.

 

Piemeram Prototype JS man derētu, ja vien viņš nenokārtu browseri uz to laiku, kad tiek saņemti dati.

Droši vien lietoji sinhronu datu sūtīšanu/saņemšanu. Vajag asinhroni tos pieprasīt.

 

Parastais ajax ar datu saņemšanu un atgriešanu, bet atkal tas liekas nedroš.
]

Domā visi tie jQuery/prototype/u.c. lieto kautkādu maģiski drošo ajax? Nekā tāda nav. Visi lieto vienu un to pašus JS objektus.

 

Kā jau teicu, man vajag gan ka no faila, gan ka tikai div informāciju atjauno, norefrešo. Itkā vairāk vajadzētu divu atjaunot, jo lapā piem man ir vēstules, kuras atrodās divā, ja es lādēšu failu, tad tas pats sanāks, kas debīlais F5. Tātad vienkārši divu atjaunojot varētu dabot, ka piem vēstuļu skaits ar atjaunojās.

Tur jau ajax'am maz sakara. Tā informācijas pievienošana jau ir parasts JS kods. Ajax tur ir tikai tāpēc, lai saņemtu to jauno informāciju. Viss pārējais, ko tu darīsi ar to saņemto kodu - tam nav nekāda sakara ar ajax'u. To zināt vari tikai tu pats, kas jāiesāk ar to informāciju, neviens piemērs to tavā vietā neizdarīs.

Link to comment
Share on other sites

HTML ar iekšā JS:

http://paste.php.lv/7192/nonum

 

txt.php

 

<?php

 

header("Cache-Control: no-cache, must-revalidate"); // HTTP/1.1

header("Expires: Mon, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT"); // Date in the past

 

$file = fopen('txt.txt','a');

fwrite($file,time()."\n");

fclose($file);

 

echo file_get_contents('txt.txt');

 

?>

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumiem. Kad viss būs gatavs apmēram pēc kāda gada, tad varēšu visiem reizē pateikt Lielu paldies un varēsim priecāties par paveikto :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...