Jump to content
php.lv forumi

Meklētājs iekš list box!


Sasa

Recommended Posts

http://indoom.cgimage.lv/jstests/testautoIE2.htm

 

Pieliku klāt parametrus

target : 'list',

skaits : 'skaits',

kuros norāda target listu ID un skaits - skaita lauka ID, lai nav pie katra eventa jāraksta, jo tāpat visi listi ir ar vienādiem nosaukumiem.

un papildus funkcija, jaunas rindas ievietošanai. Skaties sourci.

 

un tad Meklētāja laukam nevajag norādīt listu id un jāiedod meklētāja laukam kādu ID, lai var uz to atgriezties

<input id="inputs" type="text" value="" onkeyup="finder.flist(this)" onchange="finder.flist(this)" />

 

un tam skaita laukam jāpieliek onkeyup

<input type="text" id="skaits" value="0" onkeyup="finder.newlist(this)" />

Edited by indoom
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super!! :)

 

bet man tas access list box taisa kaut kādus brīnumus :) tas kas vadīts iekš text boxa ierakstu listboxā atrast atrod, bet nez kapē neieselektē sanāk, ka pašam vajag ar peli pārklikšķināt pāri tam listbox, lai ieselektēju, jo ja pēc skaita ievadīšanas nospiež enter list box vērtība nodziest! :)

 

paskatījos , ja kursors pāriet uz Koda lauku, tad varētu ar Enter apstiprināt izvēli!

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

pirmkārt to Skaita lauku uzliec kā <input type="text" nevis <textarea>

 

otrkārt izņem to savu microsofta enter keya nospiešanas skriptu, jo tas tagad jauksies pa vidu.

 

Saliec vajadzīgos ID un keyupus, un es jaunu rindu liku klāt kā jaunu rowu tabulai un noklonēju rindu, kurā atradās konkrētais lists, kopā ar skaitu. Ja tev tur ir citādāk, tad to newlist funkciju ir jāpārtaisa pēc vajadzības.

 

Apmēram šitā.

<table><tr><td><div><select id="Kods"><option /></select> <input type="text" id="skaits"></div></td></tr></table>

Un tiek noklonēts tas div, kas ir starp <td></td>

Tu vari to pārtaisīt pēc savas vajadzības.

Edited by indoom
Link to comment
Share on other sites

visu jau pārtaisīju kā man vajadzēja tiklīdz kā dabūju skriptu! Bet es saku ka ar to access DAP (data access page) ir dīvaini tas ka atrasto ierakstu viņš itkā neieselektē vajag ar peli uzkliksķināt vai ar enter apstiprināt izvēli!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tagad radās vajadzība tajā meklētāj-scriptā vienu lietu pielikt tā, ka pirmo reizi nospieš enter tad pāriet uz atrasto ierakstu, kad otro reizi nospieš enter tad pāriet uz ailīti kurā ievada daudzumu!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...