Jump to content
php.lv forumi

Palaizot lapu izmet pazinojumu


feebs

Recommended Posts

LŪDZU nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs

 

apmeeram taa:

index faila tek. dir. kur pieprasa setup.inc

index faili, kuri atrodas citas dir. un kuri ari pieprasa setup.inc

../snjaga/setup.inc - pats fails atrodas 2direktorijas uz augshu.

vai tad tikai vienigais risinaajums ir salikt setup.inc tajas dir. kur atrodas index faili?????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pieņemsim, ka man uz windows datora iekš c:\webs\ atrodas saknes katalogs lapai www.superlapa.lv

Pieņemsim, ka man failā index.php, kas uz servera atrodas mapē c:\webs\lapas\index.php un tātad attiecīgi Internetā pieejams kā www.superlapa.lv/lapas/index.php vajag iekļaut failu funkcijas.php, kas uz servera atrodas mapē c:\includes\special\functions\funkcijas.php un no weba nav paredzēts tam piekļūt (jo mape atrodas ārpus saknes kataloga).

Tad augstāk minētajā failā index.php es rakstītu:

include('../../includes/special/functions/funkcijas.php');

Link to comment
Share on other sites

man tev ieteikums , samekle to failu kaut caur windows iebuveto search Ctrl+F kad esi desktopa ... un tad skaties kur ir tas cels pie ta faila ... un atmet visu kas iet liidz www vai htdocs dir ... talak, ja tev fails ir index.php kur atrodas galvenaja direktorija (www / htdocs ) bet fails ko tu inkludo atrodas kada cita ...

require_once("/includes/setup.inc.php"); // par piemeru nemta mape includes, kura atrodas setup.inc.php

Edited by 777
Link to comment
Share on other sites

Pieņemsim, ka man uz windows datora iekš c:\webs\ atrodas saknes katalogs lapai www.superlapa.lv

Pieņemsim, ka man failā index.php, kas uz servera atrodas mapē c:\webs\lapas\index.php un tātad attiecīgi Internetā pieejams kā www.superlapa.lv/lapas/index.php vajag iekļaut failu funkcijas.php, kas uz servera atrodas mapē c:\includes\special\functions\funkcijas.php un no weba nav paredzēts tam piekļūt (jo mape atrodas ārpus saknes kataloga).

Tad augstāk minētajā failā index.php es rakstītu:

include('../../includes/special/functions/funkcijas.php');

c:\webs\index.php atrodas starta index.php bet c:\webs\en\index.php un c:\webs\pg\index.php atrodas papildindexi. Siem visiem trijiem, kaa arii pareejiem indeksiem ir ieraksts require('setup.inc'); Pats setup.inc atrodas c:\webs\ss\ql\setup.inc

Jautaajums: Vai nerakstot ieksh index.php include('../../ss/ql/setup.inc'); pastav kada cita alternativa, lai atstatu standarta require('setup.inc');? Jo cik noprotu taa lapa ieprieks ir straadaajusi nemainot require('setup.inc');

Link to comment
Share on other sites

skaties kur tev kljuda

 

include('../../ss/ql/setup.inc'); // tev par daudz ../ tas jau nozime ka vinsh mekle C:\ diska to failu , un neatrod, jo vina tur nav ...

C:\webs\ss\ql\setup.inc

 

index.php( kas atrodas pg un en mape )

require_once('../ss/ql/setup.inc');

Edited by 777
Link to comment
Share on other sites

Viņam problēma ir ar to, ka ir vairāki index faili dažādās direktorijās, piemēram - index.php. include/index.php, blabla/index.php utt, līdz ar to katram ir savs ceļš līdz setup.inc

Tādēļ nevajag norādīt ../, bet gan ./, kas norāda uzreiz uz root pamat direktoriju, un pēc tam veidot ceļu līdz setup.inc. Ar ko neatkarīgi no index failu atrašanās vietas visiem ceļš, līdz setup.inc būs vienāds.

Edited by xPtv45z
Link to comment
Share on other sites

uhum, Aleksejem taisniba ./ - tai pasha direktorija , ../ viena direktorija uz augshu

labakais variants ir protams

define("ROOT", $HTTP_SERVER_VARS['DOCUMENT_ROOT']."/");

 

un tad require_once(ROOT."ss/ql/setup.inc");

Edited by 777
Link to comment
Share on other sites

uhum, Aleksejem taisniba ./ - tai pasha direktorija , ../ viena direktorija uz augshu

labakais variants ir protams

define("ROOT", $HTTP_SERVER_VARS['DOCUMENT_ROOT']."/");

 

un tad require_once(ROOT."ss/ql/setup.inc");

Ieliku:

define("ROOT", $HTTP_SERVER_VARS['DOCUMENT_ROOT']."/"); -8.liinija

require_once(ROOT."ss/ql/setup.inc"); -9.liinija

Izdzesu:

require('setup.inc');

Tagad verot lapu paradijas:

Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in C:\Program Files\Apache\htdocs\index.php on line 8

 

Warning: require_once(/ss/ql/setup.inc) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Program Files\Apache Group\Apache\htdocs\index.php on line 9

 

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/private/inc/setup.inc' (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\Program Files\Apache Group\Apache\htdocs\index.php on line 9

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nevajag taisīt bezjēdzīgas QUOTEs

 

Urrraaaaa...!!!!!!! Aizgaaja pirmais solis!!!

Paldies visiem par palidzibu, bet izraadijaas risinaajums bija vienkarsh :)

Vajadzeja tikai php.ini failaa atkomenteet un papildinat rindinu ar include_path = ".;c:\Program Files\Apache Group\Apache\htdocs\ss\ql"

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...