Jump to content
php.lv forumi

Updeitot masivu


Gacha

Recommended Posts

Milzīgs pa;dies tev Aleksej, tagad es sapratu gan ar laiku ne tādus vien pats maukšu vaļā :D

 

Plus man nācās iedarbināt php.ini allow_call_time_pass_reference = ON jo tas standartā nedarbojas.

 

Un kas attiecas uz to skolu, tas ir labi, bet man skolā māca to paskālu un man viņš besī, jo 1kārt skolotāja ir debīla, kura māk tikai bļaut, bet ne jau paskaidrot - no klases kādi 2 cilvēki tik kaut ko saprot. Un 2 kapēc paskāls man nepatīk, tas ir ka es neredzu viņam perspektīvu, jo viņš ir dosā. Nu saprotu to ka paskālu māca, lai jaunie programmētāji iepazītos ar jēdzienu "programmēšana" kā tāda, jo paskāls ir ļoti vienkārš un uz to tieši var izprast tos ciklus un visu citu, bet galvenais ir tas kā to visu pasniedz un man iespaidi nav labi, jo skol. tiešām ir cūka.

 

Ja tā skola vismaz būtu VisualBasic tad gan es piedalītos, jo VisualBasic man patīk, tur tiešām var sadarīt daudz foršas lietas. Bet, kas zin, ja tiešām būs laiks brīvas, tad jau kaut ko varētu pamēģināt.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

Gribēju vēl paprasīt, ko tu man pašā sākumā gribēji pateikt ar to varible scope? Tu domāji to static ? (static man nestrādā uz kompi)

Link to comment
Share on other sites

Un 2 kapēc paskāls man nepatīk, tas ir ka es neredzu viņam perspektīvu, jo viņš ir dosā.

Ja tā skola vismaz būtu VisualBasic tad gan es piedalītos, jo VisualBasic man patīk, tur tiešām var sadarīt daudz foršas lietas.

paskaals ir DOSaa? Tu kaadaa gadsimtaa dziivo? paskaties http://www.freepascal.org, http://www.gnu-pascal.de/gpc/index-orig.html, http://www.borland.com ! paskaals jau sen nav dosaa, bet ir gan zem win32 un linuxiem un veel sazin kaa. un maak ne tikai 32-bitu aplikaacijas taisiit bet arii 64, un ko tik veel izmantot nemaak - MMX, SSE, 3DNow instrukcijas, u.t.t. Arii objektorienteetiiba tur tiek pilniibaa atbalstiita, atshkjiriibaa no taava VisualBasic kas vispaar buutu jaaaziliedz (es nedomaaju VB.NET, bet tieshi parastot VisualBasic). Ne tur normaala objekorienteetiiba, ne arii pati valoda ir normaala (visi nedefineetie mainiigie ir varianti - nu kaa var to uzskatiit par kautko normaalu?). Un personiigi man paskaals patiik vislabaak, jo tur, pirmkaart, ir ljoti vienkaarsha sintakse (atshkjiriibaa no C), var ljoti konkreeti saprast ko katra rindinja dara (apskatiities kaa taa transleejas uz assembleru, optimizaacija), otrkaart, aatrdarbiiba arii ir diezgan laba (saliidzinot ar tavu VB), kaa arii GUI aplikaaciju izstraade ar Delphi vai Kylix ir diezgan aatra un eerta.

Taadas nu ir manas domas :)

Link to comment
Share on other sites

Nu skolā mums tā stūlbā skolotāja māca to uz dosu, bet zināju, ka ir arī uz win32, bet nezināju, ka tur var veidot arī kaut ko līdzīgu logiem ar visādiem pribombasiem. Vienkārši mums stāstīja, ka Pascal ir dosā un tapēc sapratu, ka nav vērts.

 

Ja jau tā, tad jau varētu kaut ko pamēgināt. :D

Link to comment
Share on other sites

2 Gacha: paskālam ir ļoti laba īpašība jauno programmētāju iedīdīšanā - tam ir daudz striktāka sintakse nekā, piemēram, PHP - ir obligāti jānodefinē visi mainigie, jāsaliek visi semikoli utt. Tas ieaudzina domāšanu par mainīgo atkalizmantošanu, un disciplīnu kā tādu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...