Jump to content
php.lv forumi

xcwcx

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

About xcwcx

 • Rank
  Māceklis

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 1. Viņi piesaista klientus, kuri ir spējīgi samaksāt rēķinus.
 2. xcwcx

  Programmētājs

  700-1100Ls pēc nodokļiem.
 3. xcwcx

  Programmētājs

  MM & Associate ir starptautisks uzņēmums, kurš nodarbojas ar mūsdienīgu risinājumu izstrādi un ieviešanu tradicionālajās nozarēs, tādās kā Mēdiji, Tūrisms, Nekustamais īpašums/apsaimniekošana u.c. Aicinām savā draudzīgajā kolektīvā radošu, talantīgu un mērķtiecīgu programmētāju. Darba pienākumi: Plānot un piedāvāt radošus risinājumus; Izstrādāt un ieviest WEB bāzētus jaunus un inovatīvus projektus; Uzturēt un attīstīt izstrādātos risinājumus; Prasības kandidātiem/-ēm: Pašiniciatīva – spēja redzēt un piedāvāt risinājumus; Plaša teorētisko zināšanu bāze par WEB tehnoloģ
 4. Eh... Nevajag tik ļoti pārdzīvot, ja kāds aizrāda :)
 5. Nu vecīt, kad runa būs par kverijiem, tad arī datus apstrādās atbilstoši situācijai. Bet ja tev tik ļoti gribas būt sīkumainam - vai tad man žēl: Tavā gadījumā ir muļķīgi if'ot tikai vienu keisu, kur tad paliek negatīvie int'i (redz, tas pats, par ko piesējies man) ? Pastudē nākamreiz http://www.php.net/manual/en/language.types.integer.php pirms gribi pierādīt savu taisnību :)
 6. Nu es neteiktu, ka garām. Tavā piemērā tu tieši tāpat izvadi parametru no urļa. Tad, kur ir problēma manā piemērā - izvadīsies 3.1415 and so what ? Tā tāpat nav nopietna datu validācija un izvade.
 7. @codez, atvaino - ielaidu kļūdu - is_int vietā biju domājis is_numeric. Jebkurā gadījumā uzskatu, ka tavs piemērs ir nedaudz čž, vienkārši centos palabot konkrēto vietu. Un tas, ka kods ir nedaudz īsāks, uzreiz nenozīmē, ka tas ir arī vieglāk lasāms un pareizāks.
 8. Mazliet offtopiks, bet kāpēc jālieto kaut kas tik nepareizs kā (int)@$p[2] ? Divkāršs type castings un @ - sucks. $data = array( 'id' => (isset($p[2]) && is_int($p[2])) ? $p[2] : '', ); Palabojiet, ja kļūdos.
 9. Izdzēs un sāc no jauna. Jālabo tur pilnībā viss.
 10. Man sāk šķist, ka cilvēki nu galīgi nemāk debugot savu kodu.
 11. xcwcx

  Daži joki par CSS

  Izmanto min-height: 400px; tikai vispirms pagūglē, vai nav jāizmanto kāds css fix, lai strādātu uz vecajiem browseriem.
 12. Sorī, nepaskatījos, kam tev tā funkcija domāta. SELECT * FROM `entries` LEFT JOIN `users` ON (users.ID = entries.author) Pārējo pieliec klāt pats.
 13. Funkciju get__level() izsauc vienreiz pirms cikla un atgriezto vērtību pieglabā mainīgajā, kuru pēc tam izmanto vajadzīgajās vietās. Nav jēga vienu un to pašu vērtību pieprasīt tik daudzas reizes. + kāda nozīme ir diviem underscoriem ?
 14. Sāksim ar to - kāds distro un failusistēma ? Vari sākt kaut vai ar TestDisk Kemito - ja neorientējies attiecīgajā tēmā, tad nav obligāti jāpostē.
×
×
 • Create New...