Jump to content
php.lv forumi

Vai ir lasīts?


eregi

Recommended Posts

Kā varētu noteikt vai ziņa ir lasīta, vai nav, piem izveidot tabulā int lauku un ja tajā ievieto 1 tad ir lasīt, ja nav nekas, tad nav lasīta, bet kā to panākt, ja piem man ir vairākas vēstules, un, lai kādu parādītu, uzspiežot uz tās onclick display būs block, un tikai tanī brīdīt, kad tā vēstule tiek 'atvērta/parādīts saturs', vaig, lai ieskaita, ka ir skatīta..

Link to comment
Share on other sites

[un ja tev buus 20 GARAS vestules ,vairaki tukstoshi zimju (tukstots zimes jau nav nemaz tik daudz..) tad vinjas visas uzreiz ladeesi lapaa???

vienkarsak ir izvadiit virsrakstus (subject) un peec tam ielasiit konkreto vestules saturu ...

Un tad jau vairs nav nekadu problemu pielikt ka ir lasiita...

Link to comment
Share on other sites

( dr.lv style..) jo katru vēstuli atsevišķi vērt vaļā man kā lietotājam arī nav ērti. (:

AJAX ..

labak ja vinju ielasiit no servera, bet var arii aizsuutiit pieprasijumu skriptam kas nomainiis statusu DB un ja tas izdevies tad arii kraasu /ikoninju..

P.S. a vai tad dr.lv ir vestulju sadalja??

Link to comment
Share on other sites

Jēs noleimojos, dr (: domāts draudziņu portālu..

 

Bet vai av kādam kāds vienkārš paraugs ajax pieprasījumam, jo cik esmu meklējis visi sarežģīti, tād sajūta, ka raksta nevis pēc iespējas vieglākus tutus, bet gan sarežģītākus.

Vajag kaut ko vienkārš, piem onclick tiek padots atpakaļ no servera kaut kāds burts.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...