Jump to content
php.lv forumi

Notepad.lv CMS Beta


foxsk8

Recommended Posts

20080311195335573.jpgIr izveidota Notepad.lv CMS sistēma, kura balstās uz phpbb engine (dzinēju). Šī CMS sistēma ir ļoti ērta, vienkārša un spēcīga. Notepad.lv CMS ir veidots tā, ka to jebkurā brīdi var papildināt ar vajadzīgām iespējām:

 

1. Lietotāju reģistrācija

2. Papildus portāla modifikācijas (Jaunākie komentāri, ziņas, vairākas neatkarīgas ziņu sadaļas, video portālu iespējas, sociālo tīklu iespējas un daudzas citas lieliskas iespējas)

3. Katru iespēju ir iespējams pieslēgt un atslēgt.

4. Ir iespēja veidot lietotāju grupas (Administrātori, moderātori, rakstu autori. Katrai grupai ir iespējas piešķirt konkurētas atļaujas, kas grupu padara īpašu.)

 

Notepad.lv CMS sistēmai varat viegli un ērti mainīt izskatu, integrēt to jebkurā mājas lapā, portālā. Pagaidām Notepad.lv CMS sistēma darbojās Beta režīmā. Ir sastopamas dažas nepilnības, kuras laika gaitā tiks izlabotas.

 

Notepad.lv CMS instalācijas instrukcija:

 

Lai uzliktu Mūsu CMS sistēmu Jums ir vajadzīgas nelielas zināšanas mājas lapu veidošana un programmēšanā.

Instalācija:

 

1. Novelkam Notepad.lv CMS sistēmu

2. Uzliekam to uz savu serveri (mājas vai hosta)

3. Novelkam Notepad.lv CMS datubāzi

4. Uzliekam Notepad.lv CMS datubāzi

4.1 Iekš config.php faila norādām datubāzes uzstādījumus (database name, database username, password)

5. Veicam vajadzīgo konfigurāciju iekš Admin paneļa (standarta administratora lietotājvārds un parole ir demo/demo

6. Izveidojam ziņu sadaļas, kategorijas

7. Iekš index.php faila norādam foruma ID, no kura Mēs ņemsim ziņas, lai tās parādītu sākuma lapā.

8. Iekš portal_body.tpl atrodas ziņu parādīšanas kods, kuru Jūs variet ievietot jebkurā Jūsu mājas lapā, atceroties tikai to, ka iekš index.php faila ir jānorāda Jūsu mājas lapas sākuma fails, pēc noklusējuma tas ir portal_body.tpl

9. Notepad.lv CMS izmanto template sistēmu, tāpēc varētu rasties dažas neskaidrības. Visus jautājumus jautājiet un meklējiet iekš notepad.lv Notepad.lv CMS sadaļā.

 

Vairāk informācijas atradīsiet uzliekot CMS.

 

Lejupielādēt šeit:

 

Notepad.lv CMS Beta

 

Neesmu īpaši Pro coders, bet varbūt kādam noder. Tie kuri ar phpbb nodarbojas būs nedaudz vieglāk visu saprast. Domāju, ka biežāk cilvēkiem vajadzētu veidot šadus te scriptus, lai padalītos ar citiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tāds jautājums uzradās, vai nevēlies pievienot phpBB versiju ar kuru viņs savienojas, vai arī tas ir gluži vienalga šajā gadījumā, un bagus vaidzēs labot pašam ( nezkatoties ka tas ir tikai BETA )

Link to comment
Share on other sites

Tā varētu teikt. Es viņu veidoju jau no esoša projekta. Protams, tur vēl daudz darba līdz publiskai versijai, bet ideja kā tāda ir laba. Jāgaida vien, kad es atjaunošu visu info un būs otrā beta versija ar izlabotām kļūdām. To visu esmu veidojis uz phpbb 2 jaunākās versijas.

Link to comment
Share on other sites

Šis ir kā, priekš Showcase, teiksim atrāda ko ir panācis :) Es atagd balstoties uz Tava CMS ideoloģiju ^^ veicu modifikācijas priekš LA2 serveriem un vēlak citam spēlēm ... ^^ Būtu labi ja būtu uz IPB 2.3.x

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kā var uploadot datubāzi? Kad meiģināju tip pie import likt datubaze.rar izmeta šādu error

Error

SQL query:

--
-- Database: `notepad`
--
-- --------------------------------------------------------
--
-- Table structure for table `ajax_chat_bans`
--
CREATE TABLE IF NOT EXISTS `ajax_chat_bans` (
`userID` int( 11 ) NOT NULL ,
`userName` varchar( 64 ) COLLATE utf8_bin NOT NULL ,
`dateTime` datetime NOT NULL ,
`ip` varbinary( 16 ) NOT NULL
) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = utf8 COLLATE = utf8_bin;

MySQL said: Documentation
#1046 - No database selected

 

Man ir wamp web serveris un web jomā esmu vēl tikai iesācējs tākā ludzu nenodirst :)

Link to comment
Share on other sites

Tavām zināšānām - esot arī par iesācēju, tas neattaisno manuāļa nelasīšanu.

Nezinu, ko nozīmē "import likt datubaze.rar", taču kļūdas paziņojumā "No database selected" ir ļoti skaidri uzrakstīta vaina. Neesi izvēlējies/norādījis datubāzi, kurā izpildīt dotos kverijus.

MySQL konsolē to dara ar "USE datubāzes_nosaukums;" Vai arī php pusē ar mysql_select_db funkciju.

Link to comment
Share on other sites

Tā, kā jau es minēju, man tas projekts ir Beta stadijā. Uz nākošo nedēļu varam gaidīt otro Betu, kurā tiks izlabotas visas iepriekšējās kļūdas, kā arī uzlabots web administrācijas panelis.

 

Piebildīšu to, ka šis CMS vairāk tiek bāzēts uz vienkāršām Web lapām. Tagad jau daudzi pieprasa CMS priekš portāliem, bet reāli vienam pašam nav tik daudz laika.

 

Ja ir cilvēki, kas vēlas piedalīties - protams bezpeļņas - pasākumā, lai izveidotu Latvian phpbb portal engine, tad Sūtiet PM šeit vai iekš Notepad.lv.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...