Jump to content
php.lv forumi

Pēc cik ilga laika domains parasti sāk darbu


Wuu

Recommended Posts

Pēc cik ilga laika domains parasti sāk darbu ,kad esi samaksājis?

Piemēram es samaksāju ceturdienā ,ir jau sestdiena domains nav vel pieejams un kad pārbaudu nic.lv man domains ir brīvs !

 

*****.lv

Domain is available

 

Kaut kā stulbi sanāk :(

Link to comment
Share on other sites

jā jā! kātad!! līdz 72 stundām kopā! (3dienas maksimums)

Edited by Pentiums
Link to comment
Share on other sites

http://www.no.lv/index.php

Paskat aties te rakstīts ka 5 minūtes :) Es piss... nu gan jau pirmdien buss!

 

Vispār neiesaku ar to no.lv pīties otrais darījums ar vīniem. Pirmoreiz pasutiju host+php+mysql+domains.

Sakuma bija problēmas ar hostu jo plesk kaut ko cakarejas ,pēc tam mysql pieeju nevarēju dabūt. Tad bija problēmas ar domainu! Pluss vel pazaudēja bankas rekinu...

2 ar puss nedēlas vilkās.

 

sory pa kludam nav garumzīmes :)

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Atkarībā kam viņu izmanto :D esmu tur uzlicis mazu gandrīz statisku informatīvu lapiņu, kurā reizi pa reizei atjaunojas informācija, glabājas flat failos, un jau 3-gadu stāv, vienīgais pirms kāda laiciņa tur bija kkāds sajukums, bet tagad viss ir atkal ok. bet protams, kkaadu forumu vai ko citu es diez vai hosteetu tur, peec citu atsauksmeem :( bet leets.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu reģistrējis domēnus (daudz ne... ap kādiem 30), man vienmēr domēns nodots lietošanā (sācis darboties) uzreiz pēc apstiprināšanas, bet rēķinu vēl kādas pāris dienas jāgaida bija. LV domēnus reģistrēju tikai un vienīgi nic.lv

Link to comment
Share on other sites

nu nez, man tur caur nic.lv vilkas toreiz ... kamer vini tur sanema naudu .... tas bija arprats, pagaja 5 dienas, tie nebija vel sanemusi naudu, tas bija drausmigi, un pec tam jau viss saka rullet ... nu tas atkarigs no daudziem faktoriem ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...