Jump to content
php.lv forumi

[help]comments


FireFox

Recommended Posts

Sveicinaati. Es esmu atradis beidzot sev komentaaru scriptu, bet man ir jautaajums

kaa var uzlikt piemeram jaunumiem vinju.

Es ieinstalleju to scriptu viss ir bet es nemaaku uzlikt lai tekstam var likt komentaarus.

Pienjemsim beebebebe.lv/news/kukuuu/comments=php?231 kka taa un lai man ir komentaari kaa to izdariiit??

Karoc lai katriem jaunumiem ir savs links uz komentaariem.. :))

Link to comment
Share on other sites

jaa tur es tev piekriitu vnk nemaaceeju savaad izstastiit.

man vnk ir komentaaru scripts, kuru es nemaaku uzlikt lai vareetu komenteet katru jaunumu.

Man vai uzzinaat to linku kur rakstit komentaarus, katram jaunumam.

Piem jaunums: Jauna web lapa (komentaaru links- http://beebeeee.lv/news/kuuuas=php?232)

otrais jaunums: Mums ir jauns admins (komentaaru links- http://beebeeee.lv/news/fbehee=php?211)

karoche kka taa? plzz palidzi

Link to comment
Share on other sites

if($_GET['jaunuma_id]) {

jaunums kuram id = '$_GET[jaunuma_id]' // Vēl pieliec, komentāru tabulai kollonu jaunuma_id un kad pievienos komentāru tad

insert into komentari (bla, blaabla) VALUES ($bla, $blalbal) where jaunuma_id = '$_GET[jaunuma_id]'

}

else {

Visi jaunumu kopā

}

Link to comment
Share on other sites

jaa gan. :D cik nozheelojams esmu.

kapec nav shaadi:

atver notepad un ieraksti - gribu sev labaako pasaule jaunumu scriptu, dienas bildiiti, eem komentaarus, regoistreeshanos forumu apvienotu ar web visu visu ko veelies un tad tikai save un paraadas localhostaa.

Nee nah*j vaig kkadus

<html>

<title>bebeeb</title>

.......................

................

..................

</html>

jeb

<php>

fdsfsdfsd

..........

.........

............

............

?>

 

 

svieests :D

Link to comment
Share on other sites

jaa gan. :D cik nozheelojams esmu.

kapec nav shaadi:

 

Tādēļ, ka tā vienkārši nevar!

P.S Un manuprāt tu pat neesi apguvis pietiekoši html, lai tagad mēģinātu veidot kaut ko ar php, jo pat php tags ir nepareizs.

<?php

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...